Bitmeyen regl

Zuzushh the YARGI Machine

KK gece nöbetçisi ve sitenin şövalyesi
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2017
5.549
33.216
33
Selamlar KK’nın güzide üyeleri. Randevu gunum gelene kadar kafamda kura kura kuruldugum sorunumu paylasiyorum. Bilgisi / tecrubesi olanlar yazarsa sevinirim.

Oncelikle genc kizligimdan beri aşırı düzenli regl olurum 28e 5 şeklinde dönerim. Ama son iki ayda once 21gune dustu sonra 15gune dustu boslugum. En son 28 haziranda baslayan reglim hala devam ediyor. Bezdim niye boyle olur? Googleladikca histerektomi ameliyatlarina geldim. :ruh:

Selamlar KK’nın güzide üyeleri. Randevu gunum gelene kadar kafamda kura kura kuruldugum sorunumu paylasiyorum. Bilgisi / tecrubesi olanlar yazarsa sevinirim.

Oncelikle genc kizligimdan beri aşırı düzenli regl olurum 28e 5 şeklinde dönerim. Ama son iki ayda once 21gune dustu sonra 15gune dustu boslugum. En son 28 haziranda baslayan reglim hala devam ediyor. Bezdim niye boyle olur? Googleladikca histerektomi ameliyatlarina geldim. :ruh:
Hormonlarda bir düzensizlik olmuştur, ya da kist- miyom vardır bunlardan da oluyor. Dr a gidince bir ilaç ile düzeliyor. Geçmiş olsun

Kizlar tekrar rahatsiz ediyorum bildirimi goren bakarsa sevinirim. Bugun dra gittim yumurta kisti var dedi duphaston verdi. Eczaneden alip ictim 1 tane. Tahlil de verdim. Tahilde beta hcg de varmis. Tahlillerin hepsi cikmadi daha ama b-hcg 500 civari cikmis. Dra whatsapptan yazdim ama cevap vermedi daha. Kistten dolayi b-hcg artisi olur mu? Yoksa baby on board mu?

X