Bitmeyen kahverengi akıntı

Happyhappyhappy1234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2021
67
13
24
Merhaba arkadaşlar benim yaklaşık 1 haftadır kahverengi akıntım var ve hâlâ devam ediyor. Daha önce yaşayan var mı. İlk başlarda kasık ve bel ağrım vardı şuan yok. Yumurtlama dönemim biterken başladı hâlâ sürüyor.

bencede bi doktora görünün bukadarr leke olması bile bir sorun dicem amaa arkadaşımda heray 7 gün regl görüyor bazende normal deniliyor ama sen genede görün canım :)

Baya eski bi konu ama bende aynı durumu yaşıyorum yaklaşık 5 gündür kahverengi akıntım var tuvalete gidince silince geliyo ve vajinamda 2 gündür aşırı derecede kaşıntı var bakalım 3 gün donra doktora gideceğim korkmaya başladım. Aynı zamanda doğum kontrol hapı kullanıyorum acaba onun da etkisi var mı?

Aynı şekilde benimde yumurtlama günümde başlamıştı

Bende de bir kaç aydır ara lekelenme var bu ay pembe oldu kontrole gittim. Baktılar Bir şey çıkmadı hormonlara da baktırmak lazım sanırım. Doktor ne dedi sizlere kızlar? Bana bakıp bir şey demediler normal gibi gördüler.

Adetine 4 gün kala smear testi vermiştim ertesi gün lekelenmem basladı 2 haftaya yakındır devam ediyor akıntı seklınde kist falan hiçbirşry yok

Adetine 4 gün kala smear testi vermiştim ertesi gün lekelenmem basladı 2 haftaya yakındır devam ediyor akıntı seklınde kist falan hiçbirşry yok
Hormon olabilir stres bile yapıyormuş. Ama insanın canı sıkılıyor. 10sene öncede yaşamıştım doğum kontrol hapı vermişti diye hatırlıyorum düzelsin diye. Doktora söylediniz mi smear den sonra oldu diye?

Evet söyledim yanlıs hatırlamıyorsam kanama içinde test almıştı çok şükür hormonlarda sıkıntı yok kist falan da olmadığını söyledi rahim kalınlaşması varmıs adet olmamısım yanı günümde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…