bitmeyen adet kanaması.

gizemligunler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2023
927
1.762
35
merhaba, konulara baktım ama malesef derdime çare bulamadım. adet dongum duzenlidir. temmuz 1 de regl oldum ve tatilde olduğum için adet geciktirici kullandım bir hafta boyunca. tamamen kesmesede azar azar geldi ama rahatsız etmedi. tatil boyunca gunde iki adet hap aldım. 8 temmuz gibi gibi bıraktım hapı ve 5 gün normal regl oldum. 13ü gibi yıkandım. 26 temmuzda baska bir sebebten kan ve idrar verdim ve hamilelik yoktu. Agustos ayında 7 sinde lavaboya gittiğimde peçetede kan gördüm ve devam eden üç gün az az kanamam oldu. hiç bir agrı sancım yoktu. tuvalete cıktıgımda yada pedimde az az görüyordum. sonrasında söküldü ve uc gun normal adet oldum 1 haftayı tamamladım. pazar gunuydu yıkandım ve yattım. pazartesi hiç kanamam olmadı. salı aksam bir anda adet başlangıcı gibi yogun bir agrı basladı. bacaklarım belim kasıklarım. bir anda regl oldum tekrar. ve suan normal regl duzenım bastan basladı. bugun 3. gunuymus gibi. hayatımda hep reglim duzenli gununde, bes gun surerdı. herhangi bir kist vs yok. sizce bu adet geciktiricen dolayımı? sanki o aradakı kanama hiç olmamıs gibi basa dondum. doktora ne zaman gitmeyelim. teşekkür ederim.

mayıs ayında gitmiştim kadın dogum doktoruna bakmıstı hem alttan hem karından kist vs yok demişti. surekli olan bisi deil ilkkz bu ay oldu. yeni olusmus kist olabilirmi :KK43:

X