Bitmene ve gitmene rağmen...

E

EU1

Ziyaretçi
İşte yine sensiz bir cuma daha...Önümde karalanmaktan yorulmuş bir parça kağıt..Elimde bitmeye yüz tutmuş bir kara kalem...
Ve şiirimin her kelimesinde bir damla göz yaşı..Kulaklarımda ağır bir parça beni anlatan,
Odamda bir sessizlik, sensizim diye bağıran.Bu kaçıncı gün sensiz bilmiyorum
Sadece ölmemeye çalışıyorum; gün saymıyorum..
Umutsuzca bekliyorum,ama sen gibi gitmiyorum.Bitmiyorum işte istediğin gibi..!
Hergün yeniden başlıyorum..
Hergün kendime yeni seviyorumlar ekliyorum.
Tam sönecekken kıvılcım oluyorum.
Tekrar Yanıyorum...Hergün cennetten bir orman yakıyorum yüreğimde.
Yakıyorum kendimi bir günahkar misali...Cehennem oluyorum Yanan ateşimle
Onca ateşin varlığına rağmen, yokluğunla üşüyorum.

Hergün defalarca acaba döner mi ? diyorum.
Sen gittin ya arkanı dönüp;Ben hala dönmeyeceğini bile bile bekliyorum.
Sen bitti dedin ya her şeyi silip,Ben hergün defalarca bitiyorum...
Sen başkasının oldun ya bırakıp gidip..! Ben bıraktığın yerde, gittiğin günden beri,hergün ölüyorum…

Ve işte bitmeye yüztutmuş kalemimle,
Karalanmaktan yorulmuş kağıdıma,
Her biri bir gözyaşı ile ıslanan,
Son sözlerimi yazıyorum...

Herşeyi silip bitmene,
Arkanı dönüp gitmene,
Ve hergün defalarca ölmeme rağmen,
Seni hala seviyorum...

HİÇ BİR ZAMAN BENİM OLMAYAN SEVGİLİME...!! :çok üzgünüm:

aşk karşılklı olunca çok daha güzeldir!
seni üzen kim olursa olsun umrunda olmasın bence canım, bir insanın canı diğerinden kıymetli mi ki,farklı mı...
hayatın sana verdiklerinle mutlu olman dileğimle giden sevgiline lütfen bir hoşçakal de...
üzülmekten ağlamaktan solmasın gözlerin,sevginle çarpan yüreğini sarmasın hüzün,hayata bir kere gelince bu denli üzülmek ,sıkılmak neden ,kendini harab atma daha fazla lütfen...
sevgilerimle hayaller gerçek olsa diyen sihirleri elinde tutan ve tek gücün sahibi olan
kadına!

aşk karşılklı olunca çok daha güzeldir!
seni üzen kim olursa olsun umrunda olmasın bence canım, bir insanın canı diğerinden kıymetli mi ki,farklı mı...
hayatın sana verdiklerinle mutlu olman dileğimle giden sevgiline lütfen bir hoşçakal de...
üzülmekten ağlamaktan solmasın gözlerin,sevginle çarpan yüreğini sarmasın hüzün,hayata bir kere gelince bu denli üzülmek ,sıkılmak neden ,kendini harab atma daha fazla lütfen...
sevgilerimle hayaller gerçek olsa diyen sihirleri elinde tutan ve tek gücün sahibi olan
kadına!

ne kadar güzel cevap yazmışsın canım yaa çok teşekkür ederim çokkk hemde çokkk..:))

bu yazdıkların tam da benim ruh halime uyuyor...keşke nu kadar kolay olsa unutmk :'(

Bir şeyi iStemek yapmaya başlamaktır..eğer isteyerek yapıyorsak birşeyleri gerçekten de başarılı olunacaktır!
Sadece iste senin ellerinde olan gücü kullan yeter!....

çok güzel yazmışsın arkadaşım.
benim de ruh halime yakın bi yazı..
ama sihirsensin de haklı sanırım.. bi noktadan başlamak gerekiyor..
olmayınca olmuyor napsanda olmuyor işte..
inşallah mutlu olursun..-oluruz.

X