Bitkisel çay 2 ayda 15 kilo

ikimelekannesiyim

Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2015
76
24
Hanımlar merhaba 18 ay ara ile iki doğum sonrası 58 kilodan 77 kiloya çıkıp sadece 4 kilo verebildim fazlalık olan 15 kilo mu nasıl versem diye düşünürken bugün facebookta gezinirken Mytea satış adlı bir sayfa buldum şöyle bir inceledim hatta baya bir inceledim 2 ayda 15 kilo verdiriyormuş tamamen bitkisel ve tarım bakanlığı onaylı imiş birçok kilo veren bayan resimleri gördüm bir kutu 2 ay gidiyormuş daha fazla vermek isteyenler iki kutu kullanmış.. inandırıcı geldi ve resimleride şevke getirdi açıkçası fiyatı 150 TL imiş.. Kullananlarınız varmı aranızda acaba eğer işe yararsa buradan bir çok arkadaşıma da faydalı olacağına inanıyorum evet yorumlarınızı bekliyorum sabırsızlıkla :)
Screenshot_2015-09-22-18-46-11.png

Hanımlar merhaba 18 ay ara ile iki doğum sonrası 58 kilodan 77 kiloya çıkıp sadece 4 kilo verebildim fazlalık olan 15 kilo mu nasıl versem diye düşünürken bugün facebookta gezinirken Mytea satış adlı bir sayfa buldum şöyle bir inceledim hatta baya bir inceledim 2 ayda 15 kilo verdiriyormuş tamamen bitkisel ve tarım bakanlığı onaylı imiş birçok kilo veren bayan resimleri gördüm bir kutu 2 ay gidiyormuş daha fazla vermek isteyenler iki kutu kullanmış.. inandırıcı geldi ve resimleride şevke getirdi açıkçası fiyatı 150 TL imiş.. Kullananlarınız varmı aranızda acaba eğer işe yararsa buradan bir çok arkadaşıma da faydalı olacağına inanıyorum evet yorumlarınızı bekliyorum sabırsızlıkla :)Eki Görüntüle 1638434
Ya yorumlar gusel ama inanmalimiyiz
Cayin icindekilerde kilo verdirici seyler mate ,funda.. yaziyo bilemedim

Bu tip caylardan kac kisi hayatini kaybetti.Saglik bakankidigindan onayli olsa da guvenmiyorum ben sahsen. spor ve dengeli beslenmeyle saglikli sekilde verebilirsiniz.

X