Bitkilerle kızlık zarı onarımı..

minosh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2012
142
0
Arkadaşlar merhaba..başlık okundugunda mucıze gelebilir ki bence de öyle ama ben arif pamuk'un şifali bıtkıler kitabında tesadüf bir formül gördüm.gözlerime inanamadım açıkçası ınanmadım denemedım ama sızınle paylaşmak istedim acaba denemeye değer bilmiyorum :)) aynen şöyle yazıyor kızlığını kaybetmiş olanlar için formul yapılması gerekenler 2 tane formul var sıze yazıyorum..tavuk ve güvercin ayağının kemikleri yakılır dövülür un haline getirilir bala karıştırılır ve fitil olarak sokulur..bu formül bir kaç kez uygulanmalı dıyor..
Diğer bir formülse ;
pelin, mazı sönük ateşte yakılır külleri bir miktar bal ve zeytinyağına karıştırılır ve fitil olarak rahime sokulur..
Kaynak :asırlarca uygulanmış ibni sinadan terkipler şifalı bitkiler ansiklopedisi arif pamuk pamuk yayıncılık..
Ne dersiniz denemeye değer mi tabii bunlar nereden bulacağımız da şüpheli :)) paylaşmak istedim, fikirlerinizi bekliyorum :))

vajınaya rahme kuşun kurdun kemıklerını bılmem otların küllerını sokacak kadar önemlıyse kızlık zarı onu korumalı aslında degılmı yoksa bu neyın ugraşı..forumda en sevmedıgım konu kızlık zarı onarımı.ama evlenmek ıstedıgın erkegı kandıramassan da tabı ilksin diye senınle evlenmez degılmı çünkü bu onun için çok önemli.....

bende bu konda genelleme yapılmasından hoşlanmıyorum

herkes hata yapabilir herkes hatasında pişman olabilir

eminim bu konuda kınayanlarında vardır pişmanlıkları

arkadaslar, bilgi paylasmak icin burdayiz, bir birimizi kinamak icin degil. Her kes istedigini yapmakta özgür kimse kimsenin isine karismasin lutfen. Bilgi paylasacaksaniz buyrun ama önyargi, kinama ve s. yapacaksaniz kendi aranizda yapin insanlarin canini sikmayin.
Isteyen zarini onarir, bir baskasi kemerli burnunu duzeltir. Ne yani evlenmeden kocaman burnuna estetik yaptirip evlenen, esini kandirmis olmuyormu ? bu neyin kinidir, kadin dayanismasi nerdedir? insanin basina her an her sey gele bilir kimseyi kinamamak gerek, unutmayin bizim veya yakinimizin da basina her sey gele bilir....

buarada ben evli 2 cocuklu bayanim ve boyle yonteme ihtiyac duymadim onun icin savundugumu sanmayin sakin, ama kadinlarin yanindayim her zaman !!!

:))) yok artık daha neler

Bence hiç denemeye kalkışmayın :) Bilimsel olarak kızlık zarı yırtılmasından sonra kendi kendine ya da anlattığınız yöntemlerle tamiri mümkün değildir. Ancak cerrahi müdahaleyle onarılabilir..:KK45:

ilişkisine heyecan katmak isteyipte kızlık zarını diktiren partnerine süpriz yapan insanlarda var. sadece kandırmaca olarak algılamamakta fayda var bence

X