bitanecik eşime...

DerinSu

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2008
20.776
47
seninle herşeye varım ben
sen benim ugurlu yolumsun
yıldızlara yürürüm senle
sen iste canım senin olsun...
sen herşeysin
canımı canına katabilirsin
cayarsam senden
beni bu ateşe atabilirsin...
SENİ ÇOKKKKK AMA ÇOK SEVİYORUM YAKIŞIKLI SİNCAPIM BENİM...
sen hayatımın anlamısın bunu biliyorsun zaten.canımın içi bitanemsin.seni tanıdıgım o mucize güne sonsuz şükürler olsun.ALLAHIM bana bu sevgiyi yaşattıgın için sana ne kadar şükretsem az...3 yıl oldu evleneli,seni haala ilk sevdigimi anladıgım günki kadar çok seviyorum hayatım.bu sevgi gün geçtikçe olgunlaşıyor ve seninle hergün hayattaki güzelliklerden birini daha ögreniyorum.ben hep senin kim oldugunu bilmeden seni diledim RABBİMDEN.hergece dualar ettim bana seni versin diye.öyle biri olsun ki dedim beni canından çok sevsin,öyle biri olsun ki bende onu canımdan çok seveyim...ALLAHIM da dualarımı kabul etti ve sonuç DUPDURU GERÇEK BİR AŞK...

duygularını ne kadarda güzel ifade etmişsin..Allah'ım nazarlardan korusun sizi..mutluluğunuz bir ömür boyu sürsün inşAllah..a.s.darısıda canım sevgilimle bana:asigim::asigim:

duygularını ne kadarda güzel ifade etmişsin..Allah'ım nazarlardan korusun sizi..mutluluğunuz bir ömür boyu sürsün inşAllah..a.s.darısıda canım sevgilimle bana:asigim::asigim:

AMİNN CANIM BENİM.inş sevgilinle bir ömür boyu çokk mutlu olursunuz canım.dogru kişiyi bulmak zor ama formülü çok basit.sen ne istedigini bilir ve rabbinden onu canı gönülden istersen olur.ALLAH HERŞEYİN HAYIRLISINI VERSİN HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN...

Ne güzel.. Rabbim agzinizin tadini bozmasin canim.
Bende bitaneme kavusmak istiyorum artik.
Simdiden karim, kocam diye hitap ediyoruz birbirimize ama onunla ayni evi, ayni koltugu, ayni odayi paylasmak istiyorum. Eglenmek, gülmek, sarkilar okumak istiyorum beraber..
Ahhh ahhh... Su 10 ay hayirlisiyla bi gelip gecse..

kalbinizdeki sevgi çiçeği hiç solmasın sevginiz bir ömür sürsün Şeniz Allahım nazarlardan korusun

Çoğumuz zaman zaman evlerimizde problemler yaşayabiliyoruz.Hiç sorun yaşamayan mutlulukla yoluna devam eden çiftlerin var olduğunu bilmek çok güzel.Rabbim mutluluğunuzu daim eylesin canım.Sizleri kötü gözlerden ve fesat insanlardan uzak tutsun.Sevgini hep böyle doyasıya ve sevinçle yaşaman dileğiyle...

çok çok teşekkür ederim arkadaslar.
inanın çok ama çok mutluyum.
ALLAH herkese bizimki gibi bir sevgi nasip etsin.bu zamanda dogru insanı bulmak çok zor.
ama şunu unutmayın RABBİMİZ dualarımızı herzaman kabul eder yeter ki ne istedigimizi bilelim ve onu gerçekten hayatımıza isteyelim ki olsun...sevgiler hepinize..yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…