Bissell Revolution Hydrostream kullanan var mi?

Salon Kadini

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2023
7.329
19.711
Arkadaslar merhaba, birkac hali yikama basligi var ancak spesifik olarak bu marka ve modelle alakali baslik goremedim.

Aranizda Bissell marka makinalardan kullanan var mi? (Ozellikle de baslikta yazdigim modeli.)

Fiyati 24 ila 30 bin arasinda degistigi icin oyle ha deyince almak istemiyorum, kullanici onerilerine ihtiyacim var, youtube'da kullanici deneyimi videolari var ama isbirligi/reklam videosu olabilir diyerek güvenmedim.

Istegim buharli temizleyici ve hali koltuk yikama makinasi, ikisi bir arada olan baska bir marka model biliyor musunuz?

Acikcasi gonlum karcher buharli temizleyici + karcher hali yikama makinasi almak ama iki ayri urun satin almak mi yoksa iki ihtiyaci tek govde de karsilamak mi arada kaldim.

Fikri olan, onerisi olan??

Bende Karcher SV 7 vardı, daha önce de bir başka serisini kullanmıştım yıllarca, tepe tepe. Bozuldu ve Dyson aldım. 4-5 sene Dyson kullandım sonra satıp Karcher SV 7 aldım, ancak tam da o sıralarda ağır makine kullanmamam gereken bir sağlık durumu oldu ve SV'yi de satıp tekrar Dyson aldım.
Karcher için ayrıca bir halı yıkama makinesine gerek yok, başlığa uygun bezi geçirip halılarınızı temizleyebilirsiniz, elbette Bliss'in bu modeli gibi temizlemeyecektir çünkü Bliss deterjanlı. Karcher için beze de ihtiyaç yok aslında hani sürte sürte süpürsün isterseniz öyle bir şey yapabilirsiniz. Yıllarca halı yıkamaya vermedim halılarımı hiç, köpekli ev olmasına rağmen de halılarda bir kirlilik olmadı.
Camları, ocağı, klozeti, yerleri, halıları buharla temizlemek istiyorsanız Karcher almalısınız.

Bende Karcher SV 7 vardı, daha önce de bir başka serisini kullanmıştım yıllarca, tepe tepe. Bozuldu ve Dyson aldım. 4-5 sene Dyson kullandım sonra satıp Karcher SV 7 aldım, ancak tam da o sıralarda ağır makine kullanmamam gereken bir sağlık durumu oldu ve SV'yi de satıp tekrar Dyson aldım.
Karcher için ayrıca bir halı yıkama makinesine gerek yok, başlığa uygun bezi geçirip halılarınızı temizleyebilirsiniz, elbette Bliss'in bu modeli gibi temizlemeyecektir çünkü Bliss deterjanlı. Karcher için beze de ihtiyaç yok aslında hani sürte sürte süpürsün isterseniz öyle bir şey yapabilirsiniz. Yıllarca halı yıkamaya vermedim halılarımı hiç, köpekli ev olmasına rağmen de halılarda bir kirlilik olmadı.
Camları, ocağı, klozeti, yerleri, halıları buharla temizlemek istiyorsanız Karcher almalısınız.
Ben cok sey istiyorum aslinda :)

Hem koltuklarim hem halilarim temizlensin, canim sıkıldıkca dusakabinimi ocagimi da temizlesin istiyorum ama bir yandan gunluk temizlik sonrasi buharli vileda gibi de kullanayim istiyorum.

Aradigim ozelliklerin hepsi bu urunde var gibi ama sanirim ocak dusakabin gibi seyler icin uygun basliklari yok gibi de o yuzden kullanici yorumu aradim aslinda.

Karcher'da da gozum var bir yandan. O da hem duz elektrik supurgesi hem de buharlı temizleyici mi ben yanlis mi anladim?

Karcher ile normal süpürge tutar gibi evi süpürürken bir yandan da buhar veriyorsunuz. Aynı anda hem vakum yapıyor hem buhar veriyor. Elde tutulan kısımda silahlardaki tetik gibi bir kısım var, onu aktif halde tutarsanız buharı veriyor, çekerseniz elinizi sadece vakum yapıyor, öyle el/parmak yoran bir şey değil.
Anlattığınız isteklere Karcher uyuyor.

Hayatım, bu model değil ama Bissel'in yer süpürüp yine yer ve halı silen bir modelini kullanıyorum. Ek olarak bir de koltuk ve döşeme temizleyen modeli var elimde. Gerçekten iki ürün de başarılı fakat yer/halı silen çok çok çok ağır. Yani ben uzun boylu ve güçlü bir kadınım buna rağmen makineyi anca ayda bir çıkartıyorum. İçi su dolu halde görüp denemeden kesinlikle alma.

Koltuk, döşeme için kullanılan ise topaç gibi bir şey zaten onun tek kusuru sesi.

Ha bir de sadece buhar veren 3in1 modeli var en çok onu seviyorum.

Senin makine de muhtemelen ağır olacak.

X