Bismillah diyip başlıyorum ilk defa yapıyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum (ovulasyon testi)

Evet 3. Olacak ama hiç bukadar zor olmamıştı ya dilerim rabbim size en kısa zamanda nasip eder hayırlı ile

Allah allah cok enteresan. İki cocuk da var. 3.neden bu kadar bekletiyor acaba? Dr gittiniz mi bir sorun falan mi olmus sonradan
Gittim kaç kere klomen ovitrelle femara ovitrelle kullandım ama olmadı rahim filmi çekildim temiz çıktı her ay adet oluyorum ama yumurtalıkların da pco görünümü var bide lh hormonum yüksek başkada bir sorunum yok bende anlamadım 2 si hemen oldu ama bu böyle naz yapıyor işte en son 2 hafta önce doktora gittim bisuru kan tahlili ultrason ve smear kültür aldı sorun yok olur dedi inofolic combi verdi bide ovulaasyon testi ile dene dedi bende o ne dediyse yapıyorum

Allah allah pco iki cocuktan sonra mi ortaya cikti ki? Enteresanmis gercekten. Nasip ama ya. Allah ins en kisa surede nasip eder bir bebek inss

Merhaba eğer eşte sperm sorunu varsa 2 günde bir öneriliyor ama sorun yoksa çatladıktan sonra ilişkinin sık olması lazım çünkü bekleyen sperm bayatlaşıyor ben hep yumurtlamadan sonra ki 3 günu değerlendirdim zaten bi akıntı durumu oluyor onu takip etmek lazım Allah hayırlı evlat sahibi olmayi nasip etsin hepimize

Allah allah pco iki cocuktan sonra mi ortaya cikti ki? Enteresanmis gercekten. Nasip ama ya. Allah ins en kisa surede nasip eder bir bebek inss
İnşallah canım benim öncelik olmayanlara rabbim nasip etsin içinde sana sonra bana inşallah evdekiler çok istiyorlar ya öyle böyle değil eşim bile düşün sanki ilk kez baba olacak o derece istekli

Allah razı olsun eşimde sperm sorunu yok Şükür ozaman her gün degerlendircez ozaman siz normal yollami hamile kaldiniz

Maşallah rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah benimde hormon sorunum var bende 4 çatlatma iğnesi ne rağmen negatif sonuçlar aldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…