Bismillah diyip başlıyorum ilk defa yapıyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum (ovulasyon testi)

Lotuss9335

Bslngc:111.0 gncl:101.6 smdkhdf:99
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2022
349
341
31
Merhaba bayanlar ovulasyon testine başladım ilk defa yapıyorum bugün adetimin 8. Günü dün bitti reglim bugun saat 11 de yaptım bu testi doğru yaptım insallah

Yumurtlamaya basladiginizin gostergesi sanirim bu, bende tam bilmiyorum ama ikiside cok net kirmizi olunca catliyomus herhalde simdiden iliskiye girin bence

Yumurtlamaya basladiginizin gostergesi sanirim bu, bende tam bilmiyorum ama ikiside cok net kirmizi olunca catliyomus herhalde simdiden iliskiye girin bence
Okadar kırmızı değil sanki ilk idrarla yapmadım zaten ilk idrarla yapilmiyor hergun ayni saatte yapilacak 11 de yaptım yarında ayni saatte yapicam bakalim

Yani testi doğru zamanda mi yaptım daha önce kullanan yada bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi

Merhaba bayanlar ovulasyon testine başladım ilk defa yapıyorum bugün adetimin 8. Günü dün bitti reglim bugun saat 11 de yaptım bu testi doğru yaptım insallah
Ovülasyon testi adet bitiminden 3 gün icerisinde her gün yumurtlayana kadar ayni Saate yapilir
Testi yapmadan 2 saat öncesinden sıvı alımı olmamasi lazim.
Eğer testi sabah yapıcaksan asla ilk idrarla testi yapma.. ve yumurtlama görüldügünde ikinci ziginin C cizgisi kadar koyu olmasi gerekiyor veya daha da koyu olabilir. Bazen 2 gün sürebilir. Ve koyu göründükten bir gün sonrasi gene silik cikarsa catlamis anlamina gelir..
su an ki testiniz daha yumurtlamayi göstermiyor..

Çok teşekkür ederim gün gün yapıp atarım testlerimi buraya ona göre yorumlarsanız minnettar olurum

24 saatte bir yapmak biraz riskli degil mi acaba? Daha kisa araliklarla takip yapilamaz mi? Mesela en azindan 12 saatte bir falan. Belki bu sıklık iki cizginin de en belirgin oldugu zaman yapilabilir

24 saatte bir yapmak biraz riskli degil mi acaba? Daha kisa araliklarla takip yapilamaz mi? Mesela en azindan 12 saatte bir falan. Belki bu sıklık iki cizginin de en belirgin oldugu zaman yapilabilir
Günde 2 keremi iki test arasında 8 saat olmalı diyorlar hep ama

Günde 2 keremi iki test arasında 8 saat olmalı diyorlar hep ama
Normalde 24 saatte bir takip ediliyor. Yumurtanin en olgunlastigi zaman catladigini takip etmek icin o sure daha aza indirilebilir belki bilmiyorum. Zaten 12 saat olabilir diye dusundum. Mesela sabah 11’de test yaptiniz cok belirgin iki cizgi vardi diyelim. Aksam 11’de tekrarlayacaksiniz. O anda siliklesme varsa mesela catlamis demektir ve bu andan sonrasini da degerlendirebilirsiniz

Ama benim yaptığım testte daha net bişey yok değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…