bisi daha sorabilirmiyim????

kamilisss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2008
499
0
ya ben bısı daha cok merak edıorum kızlar ben yenı evlıyım bende cogu kadın gıbı her ay umutlanıorum ama bısı oolmuyo bu ay heraykinden daha farklı oldu once leke olarak geldı kanamamın renklı cok farklıydı hersey tam olarak hamılelık belırtısıydı bı ıkı gun adetım gecıktı ancak sonra adet oldum hala kanamamın rengı cok farklı gecelerı sancıdan uyuyamıyorummm karnımın bıraz daha altında acayıp bı agrı var ayaga kalkamıorumm oyle kotuydumkı bı ara esım ve ben sabahlara kadar uyuyamadık sızce nedenı ne olabılır fisfisfisdoktora gıtmelımıyım lutfen yardımcı olunnn daha cok acemıyımmmm:uhm

Merhaba canım, belki üşütmüş olabilirsin, benim de sancılı olduğu dönemler olabiliyor, denize filan girdiysen üşütmüş olabilirsin, ama tabi doktora gitmen en doğrusu olacaktır...

git hemen doktora geciktirmeye gelmez saglık konusunda cok pipirikliyimdir. inşallah istediğin olur hamile kalırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…