biscolata reklamı çıkınca bir tek ben mi tv'ye yapışıyorum merak ettim :)

mic13jasmin

Guru
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2011
168
8
41
ilk defa direkt olarak kadınlara yönelik hazırlanmış bu kadar seksi bir reklam görüyorum. çıplak bacak ve göğüs dekolteleri görmekten çok sıkıldım.
eşim de benim biraz çatlak olduğumu bildiğinden gayet normal karşılıyor durumu.ona göre, vitrinde çok güzel bir elbise görmüşüm gibi bakıyormuşum reklama :KK70:

o reklam çıktıgında bizim evde kanal değiştirilirr neden acabaa :KK1: Bir de kuzey güneyi izlemek yasakk ( kuzeye hastayımda :KK70: )

aynen reklamın müziğini duyunca fal taşı gibi açılıyor gözlerim ve artık ekran neredeyse oraya yöneliyor bedenim . . . :KK52:

hahaha:KK1::KK1: hakkaten ya hep reklamlarda açık saçık hatunlar var halbuki bu reklamda açıklık yok ne kdr garipsendi erkekli bi reklam dimi:KK1:

eveet. cidden reklamın devamı geldi. bu sefer hepsini teker teker tanıtıyorlar. seç beğen der gibi :)
favoriniz hangisi ? :KK1:

diyete rağmen biskolataya hayır yok sanki hayır dersem herifleri geri çevirmiş sayıyorum kendimi.çok güzel çocuklar sabah gözünü açtığında bu rekleme denk gelirsek günümüz muhteşem geçer odun kocalarımıza rağmen bi de izlerken kapamasa:)))ama manyak güzel şeyler:)
:KK56:

heryerde seksi kadinlar var,hep ayni gibiydi.biz cikolata canavari kadinlar icin sadece kadina yonelik,dikkat ceken bir reklam olmus.tek favorimde kocammmmm:KK17:

son reklam ; trendeki sevgilisini bırakamayan adam... çok seksisin. yalnız kulakları biraz kepçe gibi ama Allah başka kusur vermedikten sonra bu durum kusur bile sayılmaz :))) :p
ilk izlediğimde bu reklamı, kocama dönüp, ben de böyle aksiyon istiyorum, dedim alt dudağımı büküp oturduğum yerde nazlı nazlı sallanarak...
benimkinin cevabı; aksiyonun başını az önce izledin zaten. sonunu ben getirebilirim. buyur önden bayanlar,odaya... dedi :!!!!!!!!!
benim canımın içi kocacım seni hangi balta girmemiş yağmur ormanından aldım bilmiyorum.yani, daha ne diyeyim. tabi son durum; reklamlar biter, meyve tabağı kucağa iyice yerleştirilir, hatta kendimizde koltuğa iyice gömülürüz, filme devam. eee yağmur ormanı malzemesiyle başka ne yapılır ki :)))

ayyy yerim ben onları bebişlerim benım yaaa sokakta nıye hiç goremıyoruz o tiplerden:KK53:
neyseeeee
balkonsuz ev göbeksiz erkek olmaz avuntularıyla sevdiceğime yöneliyim ben:KK37:

hem minili seksi kızlar mı reklamlarda olcak hep erkeklerin mi egolarına hizmet edilecek tabiki hayırrr süper reklam bende bayılıyorum

X