birliktelik sonrası kasık ağrısı olan varmı?

hpt_honey

bebişim gıvış gıvış maşlh
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
2.456
6
44
off offfffffff 5 yıldr bebiş yolu gözlüyorum birliktelik sonrası hep kasıklarım ağrıyo dr ise fitil verio geçmiyo soğan kürüde denedim olmuyo geçmiyo çokk fenayım çokk napcam bilmiyorum acaba normalmi?bi fikir verin ihtiyacım var

peki ilşki sırasında da ağrıyomu?benim de ağrırdı.hem de ilişki sırasında da .am bu ay pressed kullanınca ağrımadı.sanırım kuruluk var bende.fazla değil ama gene de ağrı yapacak kadar var

kızlar iltihabın buna neden olduğunu biliyorum evliliğimin ilk zamanlarında banada olmuştu dra gittim ben iltihaptan dedi ilaç fitil falan verdi sonra düzeldi
iltihap çok önemli ve hanımlar çok çabuk kapabiliyolarmış pamuklu iç çamaşırı kullanmak gerek ve banyoda o bölgeyi tazyikli su ile yıkamamak lazımmış ben şimdi sebamedin jenital bölge temizlik jelini kullanıyorum dr tavsiyesiyle ve çok memnunum kızlar
ayrıca günlük pedlerinde iltihabı tetiklediğini duymuştum

benimde ağrıyodu kist çıktı.bianda olmuş.8 cm.ameliyat oldum.doktora gitmedinmi tatlım ne dedi.evde kür mür deneme hekime görün derim.

ya kızlar dr gittim gecen ay antibiyotik fitil vs verdi gecen ay kullanamadım çünkü korunmasız olmuştu bebek olabilir die kullanmadım dr öle dedi bu ay kullandım temizlendikten sonra ama bi haftalıktı bitti bu yumurtlama haftamdı bizde yine korunmasız olduk bebiş için ama ağrıyo baktım çok az kesik kesik beyaz beyaz akıntı napcam bilmiyorum antibiyotik ve fitil fayda etmiyo ilk 6 ay önce kullanmıştım ozamn biraz geçmişti ve boş gebeliğim oldu daha sonra tekrar olmaya başladı hep ne bilim yafff oofff bide benim kasıklarım çok soğuk oluyo kan hareketi olmuyo herhalde ya benim bebiş bundan olmuyo aslında fazla natibiyotik kullanımıda sebeb oluyomuş die biliyorum

canım ama antibiyotik kullanmadan iltihap bitmez hatta sen bu tedavi bitmeden bebek düşünme derim çünkü düşük riskini arttırıyomuş iltihap
dr tedavisinden sonra bide adaçayıyağını deneyebilirsin iltihabı söktüğünü okumuştum uyguladım hiçbi yan etkisinide görmedim hatta faydası oldu diyebilirim

bi ara yine sancım varken denemiştim çok az ama yine bidaki ay denicem kısmetse eşimden ayrıda kalmış olcam rahat rahat yapim bari off o yüzden bebişim olmuyo benm yafff bu ilaçlar fitiller bende bi
işe yaramıyo nolcak baklım çook saol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…