Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
off ya fevzi uyuyor kaçtım geldim hemencikk...yoksunuzz..gidiyorummmmmmmm.......

aslında yeliz haklısın ..o haplar uyuşturuyor insanı ama küçük dozda olanları belkı sorun yaratmaz..ama ben de ılaçla degıl ınsanın beynınde bıttıgıne ınanıyorum herseyın..cansu kullandıkca anlar zaten ..dr en ıyı sekılde yonlendırır umarım

Bu sefer ben geldım sen yoksun bebısım neyse ben tenefuslerde burdayım bebıs...sımdı sut ıcme zamanıııııı

mervecim bebeğin ömürlü olsun ..birlikte güzel günler geçirmeniz dileğiyle...tebrik ederim

kızlar merve bebeginin fotosunu koymuş ama hemen çıkmış umarım kızmaz bana ama burayada koymak istedim ben tabi nazar boncugunuda ekledimmmm :))
maşallahhhhhh mervecim çok çikinn bişimiş ama bu yaa :)))):)

KIZLAR İSTEYEN OLURSA KOYCAMMM

Son düzenleme:
mervecim bebeğin ömürlü olsun ..birlikte güzel günler geçirmeniz dileğiyle...tebrik ederim

çok teşk ederim cnaımsonunda kavuştum oğluşumaaa:))
darısı isteyen herkese inşallah

kızlar merve bebeginin fotosunu koymuş ama hemen çıkmış umarım kızmaz bana ama burayada koymak istedim ben tabi nazar boncugunuda ekledimmmm :))
maşallahhhhhh mervecim çok çikinn bişimiş ama bu yaa :))))

yavrummyaaaa çokmu çirkinnn:))) yerim yerimmm

Günaydın kızlar ben dün doktora gittim tam 5+0 iken sat ile uyumlu kese boyu güzel güzel gelişmiş dedi

10 gun sonra gelrısın kalp atsılrına bakarız su an ıcın sorun yok otururken ayakalrını gaz fren yap uzun süre oturma dedi

öyle işte iğnelerımı de yazdı geldım bakalım 10 gun sonra görücez

alttan bakmak ıstemedı dr ustten baktı gözüktüde zaten çok sukur direk net bi şekılde :)

çok teşk ederim cnaımsonunda kavuştum oğluşumaaa:))
darısı isteyen herkese inşallah
yavrummyaaaa çokmu çirkinnn:))) yerim yerimmm

mervem ben de gordum bebısını cok cok tatlı maşallah sübhnallahh kız :)

Allah ıom hayırlı ugurlu vatanına mılletıne faydalı etsın

analı babalı büyütsün ınsallahhhhh haydi darısı basımzıa

selamm selammmm...

iyi haftalar olsun kızlarrr..

neden bugün kimse yok..:44:

mervecimm bebeğin hayırlı uğurlu olsun canım allahım analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah..
maşallah kuzum pekte cirkin nazarlardan korusun rabbim...

bugün şimşek egenin göz muayenesi vardı kızlar 6. ay dolduktan sonra rutin göz muayenesi oluyormuş götürdük bizde sağ gözde normallerin altında astimat cıktı:26: büyüdükçe düzelir dedi dr. ama 6 ay sonra tekrardan kontrole getir bakalım dedi...

canm calgel kullan eşim diş hekimi bız mert e bunu kullandık

son adetim 22 nisan 2012 shimdi 4 gun gecikdi.ayin 12i karnimda chok agri oldu ultrasona gitdim folekul kisti oldugunu soyledi.kac gundur test yapiorum positive cikio sizce bu durumda hamile ola bilirmiyim?????

son adetim 22 nisan 2012 shimdi 4 gun gecikdi.ayin 12i karnimda chok agri oldu ultrasona gitdim folekul kisti oldugunu soyledi.kac gundur test yapiorum positive cikio sizce bu durumda hamile ola bilirmiyim?????

testlerin pozitifse bence hamilesin...
biran önce kanda beta hcg baktır o zaman hamileliğin kesinleşmiş olur...

kızlar bı kaç gundur cok hastayım ugarayamadım sızlere ...habeınız olsun

canım cok gecmıs olsun......

leman her yere yazıyorsun ama keşke sana yazılan cevapları da okusannn

sabredenler kulubune yazdıgın soruna yazdıgım gibi folikül kisti demek yumurtalık kistidir

belki kist yüzünden beta hcg salgılanmsıtır kan tetsı yaptırman lazım ayrıca 4 gunluk bı gecıkmede ultrasonda ufakda olsa

kese gozukurdu bence birde folikül ksiti deekrn yumurta kıstlesmesını kastedıyorsa dopktorun yumurtan

kistleşmiştir ve döllenmemiştir bu durumda da bir gebelıkten bahsedemeyız sen bi kan testı yaptır şekerım

banada yardım edin yurtdısındayım doktorlara guvenmıyorum burda randevum da cumartesı catlıcam ogune kadar
benım sat 06.04 du 16gun gectı hala adet olmadım İdrar Testi yaptıım negatif cıktı ama regl agrım var ve kokusuz akkıntım var gobişimde şişkinlik var.. korktum baska ne olabılır kı? bu arada kansızlık var bende arada tansıyon dusmesı falan

günaydın kızlar bir kaç gundur burası bos kalmıs...ben dun grevdeydım...bugun okuldayım bı bakayım dedım..annemlşer yanımda ..gunler guzel gecıyor..bıraz hasta oldum am sımdı ıyıyım..egeyı sutten kesme kararı aldım ıkı gundur emzırmedım ama cok ağladı anneeee meme dıyısı varki...içim parçalanıyor...ama artık işi abarttı 10 dk da bır meme demeye basladı..ben de baya yorgun dusuyorum emzırmek yıprattı baya..21 ay oldu..artık daha ne degıl mı...ama o kadar ısterken cok kotu oldum ya..dun onu uyuttum ..baktım baktım uyurken ağladım baya..sanki küçük bebeğimle veda ediyordum...o gidecek buyuk bır çocuk gelecektı..çünkü onu bana bebek oldugunu hıssettıren tek sey emzırmektı..sankı aramızdakı bag azalacak gıbı hıssettım zaten hem bebek hem de anne ıcın travmva derlerdıde ınanmazdım..son bır kez kucakladım emzırmek ıcın ...mememe sarmısak surmustum cunku sevmıyor sarmısagı..ee eee dedı durdu kaç gundur bır yandan da agladı...neyse uykuluyken bıle ıstemedı ılk etap o kadar tıksınmıs..sonra baktı sarmısak yok..bır emdı kı sormayın gunlerce susuz kalmıs gıbı..o emdı ben agladım..olece veda ettık bırbırımıze...ama ben başaramayacağım gıbı gelıyor kızlar ege benden daha guclu cıktı...anneee dıyıp aglamaları benı öldürdü resmen..sanki çocugumu ellerımle aç bırakıyorum ..şakır şakır sut gelırken vermememzlık bana koydu ya...ama psıkolojısı ıcınde bırakmamız en ıyısı ...ooof napayım sizcee..yaz gelıyor artık sıcaklardada her yerde meme derse olmayacak...bırde olup olmadık yerde ellerını sokuyor karıstırıyor memeleri bu huyu da cok kotu:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…