Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ver valla kızımaa...canım eylül ilk 3 ay 1 kilo aldı ondan sonraki ay 300 gram aldı ondan sonra sadece ayda 50 gram falan alıyor böle iştee

valla yesede yapsam canım keşkeeeee.....evet metabolizması baya hızlı bende şans olsa zatii okadar zorla yediridğimi eylül alttan çıkarıyo

kız delı alttan cıkardıkları yedırdıkerın degıl..ona ıse yaramayacak kısmı demekkı faydalısını alıyor hemen..aman olesı daha guzel benım metabolızmam baya yavastır hele unıversıtede kabızlıktan cektıgım kadar hıcbırseyden cekmedım..allahtan ege ole degıl maşallahı var kabızlık sorunumuz olmadı...

iyiki doğdun canımcımmmmmmm

canım altına bukadar yapmasa biraz yarar yedikleri...büyüyünce hanımefendinin çok işine yarayacak ama şimdi bana zor..valla bende doğum yapana kadar hep zayıftım şuan diyetteyimmm herzaman zayıftım tuvalete çok çıkardım şuan zor çıkıyorum...eğer eylülde büyüynce kilo alırsa gebertirim onuu vallaannem şimdi bana kilo alsa çok kızıyor hamileyken bile kilo aldırtmadı bana neymiş efendim büyüyene kadar çok çektirmişim hiçbişey yememişim şimdide kilo alamamışım aynısnı bende eylüle yapcam

canım ne güzel iyi ki doğrun nice senelereee

evet bende onu dıyorum ıste normal yanı hanı yemesıne ragmen demıs ya çiğdem onun ıcın dıyorum :)

bencede kız için normal :) zaten boyu fln cok uzadı uzadıkça zayıflıo birde hıc ama hıc yerınde durmuyo nası bı enerjjıyse :)

ay ben mutfaktaydım,içeri bi gittim,öykünün ayağında bi yastık tunayı sallıyor bi de benden memeeeee diye meme istiyor ben doğurayım bi tane bunlara. baksanıza bakacaklar kardeşlerine

hahaha koptummmm

evet topuklu bende koptummm seninkiler büyüdü be çiğdoşş.neslininkide,melteminkide..ayyyyyyyyyyyy darsı başımaaaaaaaaaaaaaa

Günaydın kızlar :) :) :)

Bol bulantılı günümden herkese merhaba gene başladık

Ooooohhhh oooooohhhh bulansın bulansın, bulantı iyidir

günaydınlar ,
bugün kızım arkamdan ağladı

He he benimki de gel oğlum seni de okula götüriyim dedim, benden kaçıp anneannesine sarıldı eşşeeeeeeeeeeeekkkkkkkkk

Son düzenleme:

He he benimki de gel oğlum seni de okula götüriyim dedim, benden kaçıp anneannesine sarıldı eşşeeeeeeeeeeeekkkkkkkkk

eheueheu psikopatca ama bulandıkça hem bunalıyorum hem sevınıyorum az az

iyye alamettir her hal diyorum

canım benim ya hayırlı olsun bi türlü kısmet olmadı demek facede engel var açamıyorum

sağol canım olsun gec olsun guc olmasın sen naıslsın

şimdi ölede canım büyüdükçe anlayacak seninkide

kokulusundan bi öptüm bakıcısı da gelmişti neyseki
bu arada ben tarzımı değiştiriyorum vipten büssürü kıyafet söledim gelmesini bekliyorum renk renk şeyler aldım geçen yıl hamileydim ya açıyorum dolabı giyecek bişi yok bi değişiklik yapıp klasiklikten kurtulacam

sağol canım olsun gec olsun guc olmasın sen naıslsın

iyiyim canım çok şükür sen nasılsın topikten ayrı olduğum süre zarfında alışverişe dadandım malum burası küçük aradığımız bulunmuyor internet alış verişi iyi oldu bide uzun süre beklemek olmasa

napayım canım aynıyım ben iş güç falan filan :) ay sorma netten alışveriş olayına

kardesımel bizde dadandık ne bıcım hem de dediğin gibi beklemesi çok problem yaa

ohh sen de ıyı yapmıssın begenmedıgını ıade et gıtsın

merhaba arkadaşlar,
4 yaşında bir oğlum var, kısmetse 2. bebek için uğraşmaya başladık
SAT 20 nisan BAT da ya 18 ya 19 mayıs :))
hamilelik varsa kanda belli olur mu sizce?
5 tane idrar testi yaptım bu güne kadar hepsi koca bir negatif

aslında acelemiz yok, ama hemen öğrenmek istememin sebbi çok fena hastalandım, dokotr varsa hamilelik bebege dokunmayacak bir antibiyotik verdigini söyledi ama gene de güvenemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…