Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
canım burdaki dr hiçbirisine güvenmiyorum bi vitami,n bile vermediler çocuğuma hep kendi kendime araştırıyorum herşeyi..istiyorum bi araştırma has götürmek eşim boşa götürmeyelim çocuğumuz sağlıklı diyor ama ben içimin rahat etmesini istiyorum artıkkkk
canımm onasıl söz asla kendini kötü hissetme insan ister istemez başka kiloları duynca üzülüyor...eylül evet çok hareketli akşama kadar horon tepiyor diyebilirim sadece uyuduğunda herektsiz...
bakıyorum canım sürekli bakıyorum...benim gibi var çaresiz biliyorum...ama dediğin gibi bukadar üzülüyorum 3 doktora götürdüm hiçbiirsi vitamin bile vermedi hiç önemsemiyolar.benim çocuğum böyle diye benim ruh sağlığım bozuldu acaba diyorum sorun bendemii bilmiyorum valla neslim hiç bilmiyorum..
tamam canım bakıyorum şimdii
canım biliyorum beyin gelişimi çok daha önemlii ama kendimden biliyorum hep çok zayıftım ilkokula başladığımda kendimi hep kötü hissettim beden dersinde hep son sıradaydım hep üzülürdüm ama kilo alamazdım iştah sıfırdı..takki liseye geçene kadar liseye geçince düzeldim şimdi diyetsiyene gidiyorummm böyle düşününce rahatlıyorum ama bebeğinin işitahının sıfır olması çok kötü bişey yaşamayan bilemez yaa süt içseydi sadece keşke sadece sütle beslenseydi razıydım ama çocuk süttende nefret ediyor tek suuuuu
canım takmama için elimden geleni yapıyorum şarkılarla yediriyorum gülerek oynayarak yinede hiçbişey değişmiyor...keşke eylülde 15 aylıken 10 kilo olsa ben 2 yaşındakyen bile 10 kilo olmasına razıyım daha kötüsü olacak diye korkuyorum eşimde diyorki üzülem daha kötüsü olursa doktorlar bir önlem alır ozaman diyor o rahat bu konuda benide rahatlatmaya çalışıyor ama ben ikna olmuyorummm
işte canım bunu diyorum eylül 7 aylık 6 küsür kilosu 17 aylıkken bu kiloda olursa napıcam ben?

kesinlikle 10 kilo iyi bir kilo...keşke o kiloyu görsekkkk keşkeeee

cansucum demekki senin kız sana cekmiş hiçç üzülme zamanla büyüdükçe herşey yoluna girer..ama analık işte için rahat etmiyor ne desekte...

şu sigaraya bazen bende başlıcak gibi oluyorum ama oğluşumu düşünce hayır diyorum kendime..

Ay evet çok pahalıymış... (

hemde ne pahalı

canım benim çok tşk ederim inş öle olur öle olacağı kesinde büyüyene kadar beni deli edecek benim annemi deli ettiğim gibi

Eeeeeeeeeeeeeeeeee etme bulma dünyası mı desek ne desek buna beni de annemler evlenene kadar habire doktorlara götürdüler, ne macunlar neler neler aldılar ama hiçbiri işe yaramadı, 42 kiloyla evlendim, bazı yazlar 39.lara düştüğümü bilirim ama bi evlendim bir yılda 9 kilo birden aldım annem diyo ki demekki sen koca istiyomuşun biz bilememişiz

cansu hıcbırsy yemedı dıyorsun bır yumurta sarısı ve 100cc sut cok ıyı kı...daha saat 13:00..corba ıcecek mı oglen..bak bızım beslenmemız suydu...
sabah ıcerse sut ıcerdı...sabah kahvaltı aynı 1 yumurta sarısı labne peynırı cevız rendelrdım peynıre...
ara ogun meyve puresı oglen corba ogleden sonra yogurt aksamda sutle gecerdı..tabı 7-8. aydan sonra kıymayla kofteye basladık..aksam ogunu grdı ısın ıcıne...sut ıyıce azaldı 200 cc ıcese tamam dıyorum ..500 u bulcam dıye bekleme.yogurt yıyorsa sut yerıne yogurt ve ayran ver bakalım napıcak belkı ıcı almıyor sutu ...

Ya ben bu ay yoğurt ve meyveyle başlamayı düşünüyodum ek gıdaya ama doktor kesinlikle verme dedi, anne sütü fazlasıyla yetiyo ona hiç gerek yok dedi, o vereceklerinin hiçbiri anne sütü kadar faydalı olamicak nasılsa, yettiği sürece sadece anne sütü dedi elimi kolumu bağladı yaaa :26:

KotuKediSero,
beyazlim,
GamzeliKiz+,
TopukluAyakkabi+,
Yildiz10+,
tinkerbell09+,
Seliz+

Ooooooo giderek kalabalıklaşıyoruz yok mu artıran

aman bizim dr. aynı şeyi söylüyor ama ben veriyorum yoksa sonra alışması baya zor olur..

dün muzlu yoğurt ve corba verdim yedi..

kızlar ben kacar çarşıda azıcık işlerim var onları halledip gelim..

cddvd cdss<csxs bunları şimşek ege yazdı teyzeleri...

öptük siziiiiiii

canım doyurucu sekılde verme sen de sadece tattır mesela her gun aynı saatte meyve aynı sattte yogurt tattır derım mesela ıkı uc cay kasıgı kadar...damak tadı alıssın..

gördüklerime inanamıyorum tesadüfen bi uğramıştım rüyamı bu herkes burda açtım kapadım hala burda
ne var ne yok canm topiğimmmmmmmmmmmm
benim bu gün doğum günüm iş yerinde arkadaşlarım öğle arası sürpriz yaptılar mumları üflerken tüm sevdiklerim hep yanımda olsun demiştim bu kadar çabuk gerçekleşeceğini ummuyordum

aynen öle canım ben emzirmediğim için içiyorum şu ara sen emziriyosun canım içme derim ben...hem ben sıkıntıdan içiyorum sen ne diye içicen dicem sende bana ben kocamdan ayrıyım ille çocuk içinmi üzülünür diyeceksin bende sana hak vericem
amaaaaaaaaaaniiiiiiiin sen bendende kötüymüşün ben yavrummm ben 48 ile evlendimmmacep benim kızdamı koca istiooooooooooooooöyleyse hemen bi beşik kertmesi yapalım sizin oğlanlardan bitanesiyleozaman senin oğluşun sana çekmediği için çok şanslısın...eğer eylülde emseydii kilosu çok iyi olurdu şuan.çünkü emerken ayda 1 kilo alıyordu
evet canım şimdi uyudu uyanınc 1 kase çorba içer...ben sabah yedirebilirsem kahvaltı peynir,yumurta emke içi ve süt..çünkü eylül süte karışım yapınca asla yemiyor.eğer yemezse sadece yumurta sarısı ve süt..çünkü yumurta sarısına bayılıo bitek...öğlen çorba...akşama doğru yoğurdun içine bebe bisküvisi ve meyve...akşam yine çorba oda yerse...dün akşam çorba içmedi mesela bizde yoğurt ve bisküvi karışımı yedirdikk..ne bilim neslii azda olsa bi şekilde besleniyor onuda fazla hareketli olduğu için yakıyormu acaba?ama şöle bişey var bide akşama kadar en az 5-6 kere büyük tuvaletini yapıyor
canım başla yavaş yavaşş bide sonra beğenemz yemez sana zor olur..nebilim ek gıda işi çok zor emzirmek kolay ama emmeyi bıraktıktan sonra beslemesi çok çok zor.benim bi arkadaşım 6 aylık bebeği 10 kilo sadece aptamille besleniyr..ek gıdaya geç nasılsa anne sütü almıyor diyoruz kim uğraşacak kaşık mamasıyla ben senin gibi uğraşamam dio..hey kurban olduğum Allahım uğraşana veriyo işte benim gibi uğraşamazmış uğraşmazmsam nolcak çocuk aptamil içiyoda benmi zorla kasşık maması diye diretiyorum

cansucum,ayda bir kilo almasının sebebi emmesi değil.. bebekler ilk 5 ay ayda 1 kilo alıyorlar,ama 5.aydan sonra 500 gr kadar alıyorlar. 5.aydan sonra düşüyor yani alımları.. lütfen takma kafanaa.. eylül kilo alacaksa ben tunayı veririm ona

ıyıkı dogdun o zmannnn
guzel yıyor canım gene 5-6 kere kaka yapıyorsa dmekkı metabolızma acayıp hızlı bence guzel bır sey..hıc uzulme derım ..egede 3 kere yapardı kakayı sımdı 1-2 arası ..kımı cocuk da 2 -3 gunde bır yapıyor hepsı farklı yanı boyu ıyıyse kıloyu hıc ama hıc takma..pekmezlı kek yap bak eylule gecen egeye yaptım bayıldı yogurtla onu ver hem daha faydalı...

deli kadınnnn

iyi ki doğdun şekeriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmm nice yıllaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Yerim o pamuk elleri ben güle güle canım

saol :26::26::26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…