Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
HELALLLL BEEE...BEN YAZDIN HAYATIM ADINI...4. HA AMAN NE HEYCANLI YA...

BENCE DE SÜR CANIM..AMA DEDİĞİM GİBİ IHLAMUR ÇOK İYİ..BURUN AÇICI BEN OKYANUS SUYU ALIYORUM COK PAHLLI EVET...BANA DR SEY DEDI GEREK YOK EVDE KENDIN HAZIRLA TUZ VE SU DEDI DE CESARET EDEMEDIM..TIKARSAM DIYE..ÖLÇÜSÜNÜ DE VERMİŞTİ DE HATIRLAYAMADIM...BEN EGENIN BURUN DELIKLERININ YANINA DA SÜRÜYORDUM DA ÜZERİNDE KOCAMAN YAZIYORMUS COCUKLARIN BURUNLARINA SURMEYIN SOLUNUM DURMASI YAPABILIR FALAN DIYE..SONRADA SURMEDIM GERCI BIRSEY OLMAMISTIDA OLADABIIRDI...VIKS BANA DA IYI GELIYOR HAMILEYKEN HEP ONLA IYILESTIM BEN...

, zehsel, yelizcem+, ciceklara+, mothermermaid

Tünaydın millett :)

ay Allah ım iyi ki başını çarpmamış inşallah bişeyi yoktur :26:
ama nesli çocuk işte dinlemeden gitmişyit şimdi arkadaş dio kızım hasta okula gitme
dıyorum gidicem diye ttuuruyo giyindi gecti banane gidicem diye ınat ettı dıyo çocuk ıste laf anlatamayabılıyosun demekkı

alacağı az değilmiş hadi onu gectım bunun tazminatı lfn da vardır yanı 9 yıl çalışmış
söke söke alır bence hakkını başka fransa vatandaşının hakkını savunamayacak/vermeyecek bi ülke değildir heralde
zaten gecen hafta marx söyleşimizde kzılarla az gaza gelmedik gelir yolarım onları hee

Son düzenleme:
ıyıyım bende bebek çalışmalarına baslamıssın hayırlısı olsun canım ınş tez zamanda gelır melegın

İnşallah canım ya bu hafta başladık işte :)

pazartesi günü yumurtalam günlerim başlıo 19 ile 24'ü arası ben genede önceden başladım nolr nolmaz :)

o da dogru cocuk mılletı cok ınat olabılıyor ama esırlerı olmamak lazım.....bazen egenın acayıp ınadı tutuyor ben gormezden gelınce susuverıyor

evet canımmmm gördümmm ilk onu gördümmm zaten:)))))))))))))

ayyy inanmıyorummmmmmmm topuklu 4.cüyümü düşünüyonnn kız helal wala sanaaa 3 ü beceren onuda becerir ama bide 4. derken bir üçüz daha gelirse yandınnnn bana biraz şaka gibi geliyo ama neysem olursa olur diyonuz herhalde:))

selmamm kızlarr kimse kalmamış ama ben ynede yazayım bugun tahlil verdim sabahtan bide 3lü tarama için tahlil verdim tee çarşamba çıkarmış sonuçlar inşallah kötü birşey yokturrr..anam devlet hastanesi ne kadar yoğundu öyleee bi arakdaş vasıtaysyla öncelikli sıra almıştımm yoksa işimi halledemicektim bugunn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…