Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
merak etme canım benımkı de aynı
calısan anneyız ya
hasret kalıyorlar
ama ege bazen kendı odasında oyun oynuyor
tum ısıkları acıyoz gıdıyo gelıyo evde
ama ne zaman ıse koyulsam aglıyor
benı ıstıyor benım evımde nasıl gorsen her yer yayıntı ya oyuncaklar her yerde topluyorum 10 dk en fazla yıne dagılıyor
ayakkabılıga taktı sımdı
ayaklabıları cıkarıp evın koselerıne dagıtıyor kılıt de uymuyo dolaplara...bu donem gecıcek ınsallah 2 yasına kadar sıkıntrımız bence

Yıldızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz canım napıyosunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Meraba hanımlar.. Sİzlere bir sorum olcaktı ben 1,5 yıllık evliyim evlendiğimden beri korunmadım hiç ama hala anne olamadım Bekarken 35-40 günde bir adet olurdum ama evlendikten sonra çok değişti adet düzenim.ara sıra yani 2-3 ayda bir adetime 10 gün kala önce leke şeklinde daha sonrada adet kanaması gibi adet oluyorum buarada son 3 aydır düzenli adet görüyorum. sizce nedir bu yani 1 ayda 2 defa adet oluyorum bu normal mi ?aranızda böyle olan biri varsa bana cevap yazssın lütfen yaaaa artık korkmaya başladım.Dr gittim ama bişey yok dedi bi hap verip yolladı ama bugün adetime 10 gün var ama yine açık pembe lekelerim geliyor ne yapsam yarın yine doktor yolundayım sanırım... (

evet canım işin şakası oğlumu mutlu eden kadın benım başımın tacı
tekrardan sagolun kızlar ıns bır an önce ıyılesır tek dılegım bu
ben çıkıyorum sımdı kendınze ıyı bakın görüşmek üzere

k.i b canım

allah gönlüne göre verir inşallah canım ya
tamam canım bakarım:)
sorma sorma canım babaların nedense hepsinde kız evlat düşkünlüğü var:)
sen erkek istiyordun dimi canım ohh ne güzel :))
allah gönlüne göre verir inşallah canım ya

kistten şüphelendim ama dr yok demiş..muhtemelen ya psikolojik ya da mevsimsel diyeceğim ama bilemedim ya..başka bır dr daha denesen ..özele gıt ıstersen daha ayrıntılı bakarlar hormonlarına bakıldı mı..mesela tiroit....

KIZLARRRRRRR YILBAŞI İÇİN BİŞİLER KARALADIMM :)) KIRMIZI DONUN KENARINA İNCE Bİ DANTEL YAPIŞTIRCAMM :ddd

Eklentiler

• $SDC15873.JPG
    200 KB · Görüntüleme: 19
  • $SDC15872.JPG
    188 KB · Görüntüleme: 18
KIZLARRRRRRR YILBAŞI İÇİN BİŞİLER KARALADIMM :)) KIRMIZI DONUN KENARINA İNCE Bİ DANTEL YAPIŞTIRCAMM :ddd
çok iddialı lennnnnn kırmızı don ha...ayyyy yeliz delisin sen..fantazı tırnagı bu.....tebrikler...

Son düzenleyen: Moderatör:
ben takma tırnak hayatta takamam ama ..zaten bu konularda acayıp kılımdır..mesela okuldayken bıle yenı bır sılgı mı aldım dısındakı kartonu hemen cıkarırdım defter kapları bana batar bır ay sonra hepsı söker atardım ..sıkıntılıyımdır benı dürter onlar hep....içimden bir ses kopar onları kır der bana

kız fantezi tırnağı yapmak da ıyı fıkır haaa..ama daha egzantrık seyler cizmek lazım bence...ve kesim köseyı dönersın

bende takıntılıyımdır böyle konularda yeni bişimi aldım kullanmıycaksam bile hemen açılır :)))) bakalım canım ya yapıcam bişilerbizim evin yanında kuaför arkadaşım var onada söledim oda dükkana koyucakkk bakalımm

merhaba kızlar bu akşam saat 9 da cumhurbaşkanımız güle twit bombardımanı yapıyoruz. 35 yaşına kadar tek emriyo yasağını ve rapor sisteminin eziyet ve stresini arka arkaya yazacağız. sizlerden de katılan olursa çoook mutlu oluruz. Allah yardımcı olanlardan razı olsunn. ne kadar ses o kadar çok bebek:))şimdiden teşekkürlerrrrr

bak o iyi fikir bence...başka kuaförlere de tanıtabilir sin...meraklıları çok nede olsa herkes ben gıbı mı...bu arada evet paket konusunda bende aynıyımdır ay benım esım yenı aldıgı dız ustu bılgısayarın uzerındekı hanı naylon varya yapısan cızılmesın dıye yıllarca saklamıstı askere gıderken bana bıraktı bı geldı eser yok nerde bunun kaplaması dıyoı....afffetmem anında cıkrırırım

canm benim yaaa Allah gönlüne göre verir inşALLAH bu beklemenin sabrının sonu güzel olur inşallah

saol canım benim aminn inş...

saol canım benimm aminn inş...

kız yeliz bunlar çok güzel olmuş bu arada kırmızı don favorim:))

yavaş yavaş herşey canımm bi bizim ordakine koyayımdaaaa emin emin ilerliyorum inşaalllahhh ayy bede telefonumdakini hemen sökmüştüm vallaaa hayatta dayanamam bide başkası açmıycak illa ben açıcam
saol canım benim aminn inş...

saol canım benimm aminn inş...

kız yeliz bunlar çok güzel olmuş bu arada kırmızı don favorim:))

soll balımmmm kırmızı don heeee uuu sabahlar olmasınnn

selam kızlarrr nasılsınız ?

ay ben ölücem bu yaramazlarla yaa.. dün gece hiç uyutmadılar beni yine.. sabahtan beri de evin heryerinden bi çocuk çıkıyor. kapıları kapatıp,yasak koymak da istemiyorum ama evin altını üstüne getirdiler sabahtır. birini alıp odadan çıkarana kadar bi bakıyorum öbürü dalıyor oraya.
napıcam ben bunlarla yaaa

hoşgeldin kuzummmmmmmmmmmmmmmmmm o gün tekrar arayıp rahatsız etmek istemedimm facede yazmıştın tammm nasıl bakim tuna bey anlaşılan iyileşmişş kuzum yapacak bişi yok oturup onların dagıttıgı evi isleyerek mutlu olmaya çalışıcannn

amanınnnn geziyorlar artık de mi
kız kapa kapıları ben tehlıkelı yerlerı kapıyom banyo mutfak gıbı..yakında dıkelmeye basladılar mı tuvaletın suyunun tadını merak edecekler...egeyı cok yakaladım öle

sağol canım. tuna daha iyi artık.en azından yaramazlık yapabiliyor :) salı günü dikişleri falan alınacak,kontrole gidicez tekrar izmire. evi toplama diyorsun yani :) bırak dağınık kalsın :)

çiğdoş ben senı bu yaramazlar okula başlayınca merak edıyom...
eve herhalde seyyar dershane kurarsınız...okuma çalışmaları için aman ne zevklı olarrrrr

banyo kapalı kız :) açık buldularmı fırt hemen içeri giriyorlar. bide tren gibiler.. biri nerde yaramazlık gördümü,diğerleriyle göz temasına geçiyor resmen :) bi bakış atıyo onlara,onlarda onun peşinden gidiyorlar :)) ne güzeldi bebekken yaa. bıraktığın yerde kalıyorlardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…