Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

günaydın çiçekcimm hoşgeldin...

iyidir canım nolsun ewet inş haftaya başlıcaz hayırlıs bakalım bu sefer olsun ama yaa:))
sende başlamışsın çalışmalara hadi bakalım inş sendende güzel haberler alırız tatlım

sağolll canımmm benden de ne güzel kaynana olur heee :)))

ne sormuştun canım atlamışız sanırımm

YAA CANIMM SORMUŞTUM Kİİ

Kızlar geçen ay bizde bıraktık korunmayı ilk ay olmadı bakalım bu ay nasip kısmet inşallah fazla bekletmez beni ikinci bebeğim..
Adetim biter bitmez başladık çalışmalara bi dolu bi boş bi dolu bi boş..
Sanırım pzr yada pzt. Yumurtam çatladı akıntım ve ağrım vardı ve biz cmt.ve dün çalışma yaptık bugünde yapsakmı acaba. Bana bi akıl verin canlarım yaa...

BUGÜNDE YAPSAK MI DEDİĞİM GÜN DÜNDÜ AMA BIZ YAPMADIK Bİ GÜN ÖNCESİ YAPTIK DİYE.
AMA NASİP OLURSA BU GECE OLUR ARTIK BİŞİLER YAPARIZ

bence olabilidiğince günleri degerlendirin derim canım boş geçmek yok gün aşırı çalışmalar başlasın heheyttt:))

kız takılma bug günlere bencee walla okadar uğraştım ben yumurtlama günleri felan genede olmadı sonra ssaldık artık ama sen yinede boş geçirme bu günlerde sık ilişkide bulun sprem kalitesi açısından günaşırı diyorlar..

ah gulum be hep dıyom ama olmuyo...kendımı unuttum ama hal kalmıyor ınan..eve gelıyorum ıs guc bebek bır de koca....hani ben..ıkı dakka uyuyayım dedım dun benımkı netten batak oynuyor ege de ılgısızlıkten ağlıyor sınırlendım bende saydım agzıma gelenı...cocuk tum gun gormuyo zaten gecmıs batak oynuyor...dellendım ıyıce..ben ımkanım olsa uyumucaktım gercı uyuyamadım da ama cok yorgundum basım agrıyordu..ha bu kadar kısıtlı vakıtte gel bır de bakım yap..nerde bee...

sagol canım ama hıc de ole degıl vallahı

kızlar lısteye yzalımmı adlarınızı yoksa böle ıyı mı...:18:

bence olabilidiğince günleri degerlendirin derim canım boş geçmek yok gün aşırı çalışmalar başlasın heheyttt:))
ben gun asırı yaptıklarımda olmamaıstı ege ...ne zaman hergun calıstım o ay geldı...ama dusunuyom da nasıl yapmısım her gun ayyy ...sımdılerde ole ıstek de yok ıcım de ...hatta ıyıce sogudum da....

canım günaydın saoll sorun degilll zaten yavaş yavaş duyuluyo bu arada çalışmalara başlamışsınız allahım inşallah bana ayşeye sana naaneye 2012 ye hemiş olarak girmeyi nnasip ederrr

canım maşallahh hadi hayılısııı

canım günaydın saoll sorun degilll zaten yavaş yavaş duyuluyo bu arada çalışmalara başlamışsınız allahım inşallah bana ayşeye sana naaneye 2012 ye hemiş olarak girmeyi nnasip ederrr

amin canımmmmmm yaaa inşallahhhh.

nesli valla gün asırı bile o kadar zor oluyoki bırak hergün yapmayı ama bakalım bir iki ay daha olmazsa hergün yapmaya başlarızz artık.
pöööfff soğuklarda da ne cekiliyo yaaa.
ama benim bugünde biraz biraz ağrım var yumurta 72 saate kadar yaşarmışş yaa.bu geceyi degerlendiriz bizde artık nasipse..

nasipp artık ne diyelim Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat versin cümlemize inşallah..

sende haklısın canım ne diyeyim gerçekten zor...Allah kolaylık versin bebegim aslında eşin biraz ilgilense sende kendine biraz zaman ayırabilirsin ama erkekler nedense bu konuda çok duyarsız oluyorlar...

ben size günü gününe rapor veririm zaten tedaviye başlayınca canım..bugün doktorumu aradımda diyoki şuan yumurta topluyorum saat 1den sonra görüşelim:)) doktoru aramak bile heyecanlandırdı beni ya:))

hoşgeldin yelizcim...inşallah kız inşallah tek tek müjdeli haberlerimizi veririz büyük bir kutlama yaparız kızzz:)

doğru dıyon stres olur...gunaydın

aynen ayyy unuttum ben günaydın demeyü demii :)) günaydınnn şekerli canlarrrrr

bu arada pepeyi bekleyen zatı muhteremler azcık gecikti ama evde köklü bi temizlik varrr boş zamanlardada anca takmaları yapıyorumm en kısa zamanda yapcam

ayy evet evett inşallahaaaaaaa bayram havası estiririz burdaa

VALLAHİ BEN DE ÇOK HEYCANLIYIM SEN KNUSUNDA...EN GUZELLEINI SECIVERSIN DR UNA SOLE BAKEM ..YUMURTANIN DA SPERMIN DE EN GUZELINI EN TATLISINI BULUVERSIN...
sölememkiii :)))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…