Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
bebek düşünmeye baslamıs arkadaslarım süperr yaaaaa ıns en kısa zamanda bebeklerınız karnınıza yerlesır kızlar dualrım sızlerle

kuzzzuuuummm çok sevindim son 3'tür erkekten gidiyoruz hayırlı olsun oğluşun

kuzzzuuuummm çok sevindim son 3'tür erkekten gidiyoruz hayırlı olsun oğluşun

çok sağolun kıslarrrr RAbbimm naneme ayşeme yelizime ve isteyen herkese nasip etsinn inşallahhh

çok sağolun kıslarrrr RAbbimm naneme ayşeme yelizime ve isteyen herkese nasip etsinn inşallahhh

ben demiştimm amaaaa....hayırlı olsun muhtemel doğum tarihini yaz da yeni erkekimsi bir ticker yapalım sana

günaydın kızlarrrrr

mervoşummm oğluşunmu oluyor oy oy oyy yerim ben senin o oğluşunu...maşallah canım gayet iyiymiş herşeyi paşamızın keyfi yerinde desene
Allah saglıkla sıhhatle doğurmyaıda nasip eder canım...

o değil son adet tarihine göre olan muhtemel doğum tarıhını ver bana yani teorik olanı

25 mayıs canımm

evet canımm sağlıkla gelsin inşallahh.... en kısa zamanda darısı başınaaa inşallahh

,
günaydın nanem nasılsın
25 mayıs canımm

evet canımm sağlıkla gelsin inşallahh.... en kısa zamanda darısı başınaaa inşallahh

http://lbdf.lilypie.com/GrGPp2.png

saol canım iyiyim sen nasılsın?

iyi ne olsun canım ya uykusuz şiş gözlüyüm...kendimden mutsuz perişan bakımsız bir kadın oldum ya...halbuki eskıden hıc de ole degıldım ya...ne zaman bıtecek bu donem bılmıyorum ıyıce bunaldım kendımden nanemm...

oy oy kıyamam sana canım...arada sırada insanın kendine bir bakım yapması zaman ayırması gerekiyor o moral kadına 1-2 ay yetiyo valla:)
bence canım daha fazla bunalıma girmeden kendinden nefret etmeden hergün ufak ufak kendine güzel bakımlar yap...bazen insanın onu bile yapmaya enerjisi kalmıyor dogru ama biraz zorlasa insan kendini yaptıktan sonraki o küçücük mutluluk insana nasıl iyi geliyor canım...o yüzden en kısa zamanda kendine günün bi kısmını kendine ayırıp bişeyler yapmalısın tamammııı...

kısss çok güzel olmuş teşk ederimmmm

çok begendim canım yeni tickerini güle güle kullan:)eline sağlık tinkerim:)

merveee caanıımm yaaa erkek haaa bi kaynana adayı daha desene
sağ salim kucagınıza da almak nasip olsun inşallahh..

günaydın canlaaaaarrr
hoş dün sordugum soruya cevap gelmemiş ama

idill canımm Rabbim şifa versin tez zamanda yegenıne inş.,
kendi aranızda bi pasta kesersiniz olmadı yaaa..

neslimmm anacım sen her halinle şuh bi hatunsun unutma bunu

nanem senden nbr tedaviye başlıyomussun hayırlısı olsun kuzucum inşallah bu sefer hayırlısı ile ya olacak ya olacak tatlımm

sağolll canımmm benden de ne güzel kaynana olur heee :)))

ne sormuştun canım atlamışız sanırımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…