Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
mrb arkadaşlar adet öncesi kahverengi akıntı hakkında bilgi sahibi olan varmı acaba

selizzz sende benim dustugum duruma dustun bacim!!! bahara ilk aylarda hep meme verdim ama 4aylikken valilikte surekli randevularimiz vardi esimle gitmek zorunda kaliyorduk, yengeme birakiyordum. sutumu sagiyordum yengem biberonla versin diye, yengem de emziriyordu yigenimi bazen bahari emziriyordu ama biberona alistiktan sonra ne yengemi ne beni emmek istemedi .....gogsumu gorunce agliyordu, 1 haftada sutum bitti, ve mamaya gectik bende cok uzuluyordum bu duruma ama simdi yengemi gorunce iyiki birakmis diyorum, yengem yigenimi hala emziriyor, cocuk biberon istemiyo hep emiyo yengem desen cok yorgun, emzirmek istemiyo artik psikolojisi bozuldu yigenim sadece emiyor, yemek yemiyor 31 aralikta 2yasina girecek...ama zorla bir cay kasigi yemek yiyor gunde.....yani her iste bir hayir var selizimmmm
bahar 4buçuk ay emdi sadece ama masallahi var yani, yemegini yiyor, corbasini, meyvesini, biskuvisini, herseyden yiyorrr haha aciktigi zamannn mammaaaaa mammaaaaaa diyor hemen anliyorum aciktigini

günaydınnn kıslarrrrrrrrrrrrrrrr bugun heycanlıyımmmmm birazz bebişimizi görmeye gidicez inşallah akşam 5 buçuğa randevu aldım inşallah cinsiyetini öğreniriz

yeliz ben paylaştım canım face tee

oyyyyyyy heyecanlandim kizzzzzzz cinsiyetini ogreneceksin haaaa hadiiii gelsinnn prensesssssimiz

Kizlar Selammmmmm!!! iyisinizdir umarim......bennn iste fena degilim :) bahari attim yatagina simdi ogle yemeginden once azicik kestirsinn sonra yemegin basinda uyuyor :)

Son düzenleme:
yerleşme kanaması da olabılır baska bır seyde..kimisinin adetı ole baslıyor..eger gebelık suphen varsa test yapabılırsın

adetime 10 gün kala oldu kahverengi akıntı 4 gün sürdü ama çok az günde 1,2damla şeklinde şimdi 2 gün var adetime ama adet belirtisi falan yok bende anlamadım canım neden öyle olduğunu

adetime 10 gün kala oldu kahverengi akıntı 4 gün sürdü ama çok az günde 1,2damla şeklinde şimdi 2 gün var adetime ama adet belirtisi falan yok bende anlamadım canım neden öyle olduğunu

bence test al eczaneden ve yap ..benım 4 gun once cıkmıstı eger cıkmazsa sılık de olsa adet tarıhını bekle ...gectıgı gıbı kan testı yaptır ya da kısa yoldan kan testı yaptır yapabılırsen ...kesın sonuc alırsın

acaba çıkarmı canım sence idrar testinde adet günüme iki gün var

acaba çıkarmı canım sence idrar testinde adet günüme iki gün var

çok da bırsey kalmamıs bu kadar takılma cıkar cıkmaz..sen al ıkı 3 tane bulunsun bugun cıkmazsa adet gununde yaparsın bazılarının 7 gun gecıkmeyle cıkıyor ama benım 4 gün önce cıktı bu dollenmeyle alakalı..

anladım canım peki sabah mı yapmam gerekiyo yoksa şimdide yapsam olurmu

herkese kocaman bir merhaba :)))

geçmişi okuyamadım önemli birşeyler var mı??
biz 3-4 gündür çorba içiyoruz :) aralarda meyva püresi yiyoruz şapur şapur yiyor minnoşum benim :)))
ve malasef sütüm bitti kalamdı bu diş tedavisi flnda görünce antibiyotiklerde herhalde etki etti mamayada tamamen bağlanmasın diye 10 gün önce başlamış olduk
sizce iyi mi yaptım tecrübeli anneler
bide bu dönemlerde ne çorbası verebilirm ne yedireyim minnoşuma

kızlar benimde size bir sorum olacak ovulasyonum dündü dün çalışma oldu acaba bugünde yapsam bebek olma şansı artarmı azalırmı

SELİZCİM VALLAHA DÜN KESTİK KURDELEYI BAKALIMM AYIN 19 İLE 24 Ü ARASI MUHTEMEL
HAMILE KALMA GULERIMMIS AMA BİZ ŞİMDİDEN BAŞLADIK GUN ASIRI CALSICAZ BAKALIMMM

YA ÖYLE KOLAYI VARKEN IYE ZOLAISN MOTORU KIsÇE HAKLI VALLA :) BOŞ BIRAKMAMK LAZIM AMA ÜZÜLME CANIM
KISA SÜREDE ESKİ DÜZENE DÖNER :)

aa hadi bakalımmm

kizlar ciceklara, ademerve, su, yildiz artik ugramiyorlar....neden acaba?

burdayım bebeğim burdayım okuyorum devamlı. Takipteyim yani sizleri.
Ama yıl sonu işlemleri falan derken işlere bi gömüldümmü inan çıkamıyorummm canımm.
Doğum gününüz için hazırlıklar nası gidiyo anlat bakalım.
Nasıl bir organizasyon var.

Mervem cnm hayırlı haberlerle git gel hayatımm.ve cinsiyetinide öğrenirsen hemen paylaş

Yelizimmm balımmmm takipteyim senide tatlım ojeler süperr.bu arada linki paylaşamadım lütfen kusura bakma. Ben tel den giriyorum o yuzden paylaşamadım yani..
Ama bende idil gibi sabırsızlıkla pepee yi bekliyorumm.

Neslim ayşemm sizler nasılsınız.

Ayşem çalışmlara başlamışsın hayırlısı olsun..

Kızlar geçen ay bizde bıraktık korunmayı ilk ay olmadı bakalım bu ay nasip kısmet inşallah fazla bekletmez beni ikinci bebeğim..
Adetim biter bitmez başladık çalışmalara bi dolu bi boş bi dolu bi boş..
Sanırım pzr yada pzt. Yumurtam çatladı akıntım ve ağrım vardı ve biz cmt.ve dün çalışma yaptık bugünde yapsakmı acaba. Bana bi akıl verin canlarım yaa...

Selizciğim sen yine emzürmeye devam et bakalım belki alışır. Alışmazsada napçan mecbur sağıp vereceksin hayatım.
Sonucta anne süt alsında nasıl alırsa alsın.

Kızlaaarr hepinizi çok öptüm ben kaçıyorummmm

Selizciğim sen yine emzürmeye devam et bakalım belki alışır. Alışmazsada napçan mecbur sağıp vereceksin hayatım.
Sonucta anne süt alsında nasıl alırsa alsın.

kızlar hepiniz cevabını okudum tek tek..umarım eskisi gibi emmeye başlar tekrar..asla mama vermek istemiyorum nesli haklı daha çok küçük yanımdan ayırmamam gerekirdi çok bıraktım..oda hepinizde dediği gibi kolaylığa alıştı..çok cadı bu çooookkkkkbizi oynatıyor resmenidişkommm yine sen baharı 4,5 ay emzirmişsin biz daha 2,5 aylığız..baharın maşallahı var kilo olarakta iyi doğdu eylül zaten küçük doğdu anne sütünü en az 6 ay mutlaka alması gerek.bence her bebeğin alması gerekir...vede benim sütüm çok kızlar almazsa yazık olur..idilin sütü bitmiş ben 3 gündür sağıyorum bitmesin diye..hanımefendi geceleri 2 kere uyanıyor emiyor uyuyor..bugünde 3 saatte bi emdii uyudan uaynmadan emziği ağzından yavaşca çektim mememi verdim öyle emdi..bütün bunlara gerek yoktuuu aslında cok cok emiyordu napalım tamamen vazgeçmesinde tek emsin herşeyi denerim....
çalışmalara başlayan kızlar haklarınızda hayırlısı olsun beni bile heyecanlandrdınızz nanem,ayşem,yelizim eliniz çabuk tutun valla yeni yılda güzel haberlerinizi bekliyor olacağım....birde untumadan bgünlerinizde tadını çıakrtın şuan eylül diye bir hanımefendinin oyuncağı olduk o ne derse onu yapıyoruz valla

cicek hosgeldin tatlim nerelerdesin?
valla birseyler dusunuyorduk baharin dogum gunu için, ama o gun malesef yigenimin midesine hortum takacaklar, artik yemek yiyemiyor ordan beslenecek....bilmiyorum yani, guzel seyler yapmayi dusunuyordum ama yigenim hastanedeyken nasil eglenecez bilemiyorum oyle buyuk birsey yapmicaz galiba

evet selizim eylul daha kuçuk, denemeye devam et ama almazsa da uzulme yani onu demek istiyorum....

selammmmmmm kıslarrrrrrrrr dr dan geldim çok şükür bebeğim iyiymiş 18 cm 183 gr dedi dr baya bi inceledi organlarına felan baktı çok güzeldi yaaa RAbbim isteyen herkse nasip etsinnn veee cinsiyetimizzz erkekkkkkkkkkkkkk pipisi gördüm ayy yerim ben onu yaaa çok güzeldi yaaaaaaaaa

Maşallah, maşallah annesi.

demekkı bır erkek daha gelıyor heeeeee çok sevındım canım Allah ım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın en önemlısı saglık tabıkıde çok sevındım herseyın ıyı olmasına tatlım tebrıkler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…