Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
sağol canım ben de avatara bayıldım nicki de ondan oturu ole koydum...koydurun kız 3 tan3 koydurun 3 de tutsun sıkı sıkı ıkıncı yuruyenb kres sen ol ...inşallah allahım...

anamm yok ben çiğdoş gibi bakamam 3 taneye maşallah çiğdoş bırak 3 taneyi şimdi bidaha düşünüyor maşallah sübhanalalh valla iyi de bakıyor bebişlerine..
benim bi tane olsun öz olsun:) ben anca ona yeterim:)

başlayalımmm

evet canım doğum günümdü inşallaahh hepimize güzellikler getirir çok teşekkür ederimm :) :) :)

tamam canım haftaya start veriyorum ben eger kırmızılar gelirse tabi, sende en kısa zamanda startını ver:)
inşallah canım aminnn

evetttt 2012 bebişleri ayşe ve nanedennnnnn yok mu arttırann...eee bırde fatoş var

ohh haydi hepberaber hamiş kalalım tek tek doğuralım valla :))

yeliz nerde bu sabah..ojeler ıcınde kayboldu çıkarın şu kızıııııondan da bebek bekliyoruz 2012 de..

yelizzz sende başla yavrum bu ay çalışmalara :))

slm canım hoşgeldinnnn:)
hoşbulduk tatlım inşallah...2 tane 3 tane olsun demiyorum artık bitane olsun benim olsun:)

canım zorluklar olacak tabiki çok üzüldüm yazdıklarına aa neyseki toparlamışsınız allahım kavuştursun sizi inşallah çok zorr

canım hoşgeldinnn nerelerdesin bakem özlettin kendinii ama neyseki bütün işlerini halletmişsin bebiş için sıvamışsın kolları hadi hayırlısı hakkında inşallah bu sefer olurr sag salimm

kizlarrrrrrrrrrr selamlar,

sero dogurmus egemen bebegimiz dunyaya gelmis ...... Anne ve babayi tebrik ediyorum allah anali babali buyutsun insallahhh, cok zor seyler yasadi sero ama nihayet oglusuna kavustu.....ben de merak ediyorum dogum hikayesini :)

hatice canim ya cok zor olacak senin için ama bunun da ustesinden gelirsin, artik oglun yaninda o annesine goz kulak olur....

geri sayim basladi kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrr fistigimin dogum gunune 10 gun kaldiiii

iyi kız senden naber sen daha gıtmedın mı dr a haaa bak ona gore tıckerını degıstrcem ıstersen tabiii

hadi bakalım hadi tam gaz devammmmben de 2013 ya da 2014 de aranızdayım tekrardan
slm canım hoşgeldinnnn:)
hoşbulduk tatlım inşallah...2 tane 3 tane olsun demiyorum artık bitane olsun benim olsun:)

hakkıyla bakabılmek onemlı 3-4 -5 degıl yetebılırzsen 10 olsun ama nerde o enerjı calısan kadınlardaaaa:26:
yettimm yettiimmmm :))))))) ben başladımmm bilemmm çalışmalaraaaa saman altından su yüürütüyomm DDD ojelerimden ayrılmam mennnn

sinsiiiiii seni hadi bakalım insallah inşallah....bebişin dogarsa ojelerden ayrılcan mecbur..uzun tırnaklar bebekle olmaz kı..kıpır kıpr bebek takılır bırerlerıne ama kısa tırnakla olur tabisiiii fırsat bulur musun bılmem ama...

aman az kalmıs yaa....iyi ki doğdun baharrr
Merhaba kizlarrr

merhaba hoşgeldin

olursa uzatmama zatii bu kadar ugraşmasamda ojesiz çıkmama abiii

kızlar bu arada şirinlerli takma tırnak setimi yavaştan tamamlıyorumm bakalım begenecekmisinizzz bu aradaaa fiyat olarak ne vereyim sizceee 24 adet tırnak var

Eklentiler

• $SDC15860.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 17
  • $SDC15862.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 18
canım hoşgeldinnn nerelerdesin bakem özlettin kendinii ama neyseki bütün işlerini halletmişsin bebiş için sıvamışsın kolları hadi hayırlısı hakkında inşallah bu sefer olurr sag salimm

hoşbulduk canım...ay ewet bakalım hayırlısı inşallah canım çok sabırsızlanıyorummmm:)

hoşgeldin idilim naber nasılsın? baharcık napyıo kocaman olmuştur yokmu son resimlerinden bitane koysan da görsem bende
oyy kuzumun yaşına tam 10günmü kaldı maşallah ya ne çabuk büyüyolar

hadi bakalım hadi tam gaz devammmmben de 2013 ya da 2014 de aranızdayım tekrardan

hakkıyla bakabılmek onemlı 3-4 -5 degıl yetebılırzsen 10 olsun ama nerde o enerjı calısan kadınlardaaaa:26:

wouwww biz birinciyi doguracakken sizlerde ikinciyi yapın ohhh boş kalmayalım hiç:)))

kesinlikle canım yetebilmek çok önemli benim için çok zor çok..

kızlar bu arada şirinlerli takma tırnak setimi yavaştan tamamlıyorumm bakalım begenecekmisinizzz bu aradaaa fiyat olarak ne vereyim sizceee 24 adet tırnak var

kızz bayıldım ben bunlara işin ticaretinemi başladın valla brravoo sana

kızlarr bide bizim pisicik varya onu kucagıma aldım seviosumm oda kulagıma dogru tırmandı burnuyla kulagımın üstünde daireler çizdi bi yakaladı kulak mememi başladı emmeyeee bide cok cuk sesler çıkarıyo arada bi uykuya dalıyo kımıldayınca yine başlıyo emmeye falan

saol canımm ehh başladım sayılır kıyısından köşesinden bakalım tutacakmıı inşallah tutarda para kazanırım birazzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…