Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
selamm kızlarr hayırlı hafta sonları...

nasılsınız uğrayamadım ne zamandır...faceden bakmak daha kolayıma geliyor ordan takip ediyorum sizleri..

benim oğlanın bu sıralar acayip gaz sancıları var..bu gece sabahladık nasılda kıvranıyo yavrum gaz sancısından..
şimdi yıkadıkta biraz dinlendi uyuyor şimdi..bende fırsat bu fırsat bir bakayım kızlara dedimdi..

dün eşimi yolcu ettim gitti elazığa..bu ayrılık hepsinden daha zordu..eşimin oğlumuza bakıpta ağlaması hala gözümün önünden gitmiyor cok zor ayrıldık allahım kimseyi sevdiğinden ayrı koymasın..birdaha nisanda gelicek nerdeyse 5 ay var..

zaten ilk geldiğinden baya bir bocaladık ben bebeğe adapte olmaya çalışııyorum eşim dersen onunla ilgilenmiyorum diye trip yaptı görseniz ilk 10 gün o kadar kötü gectiki herşey dedim hepmi böyle olucak ama sonra alışınca herşey cok güzel oldu oğlum ben ve eşim cekirdek ailemiz kurulmuştu ama şimdi cekirdeğimizin yarısı uzaklarda...
neyse alışıcaz ne yapalım herşey EGE için sonucta bunlara onun geleceği için katlanıyoruz..

Selam arkadaslar ,
bende sizlere birşey sormak istiyorum. Bu ayın 7 sinde regl olmam gerekiyordu ama, her türlü belirtim olmasına rağmen ha bugun ha yarın derken 4.gün bugun ve ne gelen var ne giden :)) Bugun bir test aldim ve yaptım ama herhangi bir sonuca da ulaşamadim. Benimkine benzer durumda arkadaslar var mı ? Sizce testte cıkması icin erken mi ? Yoksa altında baska birsey mi aramayılım? 2 gündür baska birsey düsünemiyorum, cevaplarsanız sevinirim.teşekkürler...

canımmm çok duygulandım yazdıklarını okuyuncaa çoook zordur eminim eşinin oğlundan ayrılması senin tek başına 5 ay büyütmen çok çok zor Allah yardımcınız olsun ama sen güçlüsün haticem herşeyin üstesinde gelirsin eminim...eşinin ağlamasına okadar üzüldümkiiii sen yine bebeğinin yanındasın o daha kuzusuna doyamamıştıı inşallah gelince doyar bol bolll sever....
demek ege şimşek beyy gaz sancıları çekiyor yavrum benimmm sende rezene çayını bol bol iç hatice gaz sancısına çokta yapacak bişey yok....Allah kavuştursunnn biranönce kavuşmanız dileğimlee canım arkadaşım sabırlı ol emi...bak ne zorluklarla sahip oldun oğluşuna artık kollarında:)

buarada şero doğurdu kızlarrrr şerooooooooooooooooooooooooooom çok merak ediyorum seni diye diye haftasonunda doğururdun oğluşunuuu egemen bebek artık aramızda kızlarrr

Egemennnnnnnnnnnnnnnnn dogmuş.

Allah uzun ömürler versin. Heyecanla bekledik seni kuzucuk.. Resimleri ve dogum hikayesşnş sabırsızlıkla bekliyorum.eşini ve seni tebrik ederim nagişşşşş..

Haticem allah kavustursun canım. Eşin için... Eminim çok zor olmustur. Ama hersey egenin gelecegi için..

canım enes benım gecen yıl 1. sınıftayken okuttugum bı oğrencı 2. sınıfı baska yerde okudu tasındılar koyden ..ama gecen yıla bakarsan acayıp kıpır kıpır bır cocuktu..enerjı super zeka super beslenmede ıyı...ama kader herhalde..mıde kanaması dıye gıdıyorlar losemı cıkıyor..annesıyle konustum hafta sonu sesı cok kotuydu..mutlu oldu baya..tedavıye baslamıslar allah sıfa versın ne dıyelım

canım benım senın ıcın de zor ama esın ıcın yavrusundan ayrı kalmak daha zordur...ama hepsı onun gelecegı ıcın ...ılk zamanlarkı tartısmanız da adapte sorunudur olur yanı...sıkma canını sen...gaz sancısına gelınce fazla yapcak bırsey yok onun ıcın ..erkeklerde cok oluyor ama hafıfletıyorsun da gecıremıyorsun tam anlamıyla...3. aydan sonra rahatlarsın

HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN

Günü Geçen Arkadaşlarımız

................

Beklenen Regl Tarihleri

------------

HAMİŞLERİMİZ

MART-NİSAN
gamzelikız-Mguner-Kötükedisero

EYLÜL
ParadiesAngel--??

TOPİĞİMİZİN KIYMETLİ BEBEKLERİ
Yaşama sırası sizde

BenIpek ve yavrusu Başak 10.05.2010
Kontes26 ve yavruları Ecmel ve Elvin 12.08.2010
Tinkerbell09(mothermermaid) ve yavrusu Ege 07.09.2010
e-pack ve yavrusu Nilsu 27.09.2010
aydemet ve yavrusu Mert 18.10.2010
Zehsel ve yavrusu Rüzgar 24.10.2010
dilemma ve yavruları Arda ve Duru 26.10.2010
Sedef35 ve yavrusu Beril 17.11.2010
idilcan ve yavrusu Bahar 22.12.2010
melojj ve yavrusu Elif 28.12.2010
elmi ve yavrusu Betül Zümra 01.01.2011
prensesss016 ve yavrusu Enes 04.01.2011
superisiyim ve yavrusu Deniz 11.01.2011
gökcegökce ve yavrusu Mert Kağan 19.01.2011
karagul ve yavrusu Miray 31.01.2011
clemantine ve yavrusu Mert 01.02.2011
TopukluAyakkabi ve yavruları Tuna,Öykü ve Naz 22.02.2011
su06 ve yavrusu Ceren 14.04.2011
Sarilale ve yavrusu Asya 21.04.2011
zonox ve yavrusu Arda 10.05.2011
Ademerve ve yavrusu Bilge 17.05.2011
belle ve yavrusu Berranur 24.05.2011

mercan.a ve yavrusu Bensu 17.06.2011
yaren0144 ve yavrusu Tuğçe 21.06.2011
Yavyum ve yavrusu Fevzi Ömer 27.07.2011
Yildiz10 ve yavrusu Asya 19.08.2011
seastar ve yavrusu İdil 28.08.2011
pembedana ve yavrusu Aren 31.08.2011
Seliz ve yavrusu Eylül 29.09.2011
Gamzeli kız ve yavrusu Şimşek Ege 17.11.2011
Kötükedisero ve yavrusu Egemen 11.12.2011

SIRADAKİ GELSİİİİİİİİN

günaydınnnnn herkeseee
çok özledim sizleri...
ama biraz uzak kalmak iyi geldi gerçekten bana şuan herşey yolunda çok şükür binlerce kez şükür Allahıma...
biz inşallah bu ay tüpbebek tedavisine başlamayı düşünüyoruz...haftaya adet günüm eger zamanında gelirse haftaya başlamış oluyoruz tedaviye...inş bu sefer aynı şeyleri yaşamadan güzel sonuçlar alırız..bana dua edin olurmu kızlar...bu sefer olsun inş...

şerommmmmm bitanemm egemen oğluşumuz doğmuş sonunda maşallah canım ya ohh sırası gelen çatır çatır doğuruyor valla helal olsun sizlere:)
bizi haberdar et durumundan oğluşunun resimlerini görmek istiyorummmm

hatçem canım benim çok üzüldüm eşinin tekrar göreve gitmesine çok zordur tabiki ama sen bununda üstesinden gelirsin eminim...eşinede çok üzüldüm giderken ağlamış erkeklerin aglamasını beni çok etkilemiştir her zaman (Allahım tez zamanda kavuşmanızı nasip eder hep beraber olursunuz bebeginizi beraber büyütürsünüz inş canım...
5 ay kısa bir süre değil ama bebeginle olduktan sonra bütün zamanını onunla geçireceksin anlamıcaksın bile 5 ayın nasıl geçtigini...üzülme sakın canım benim

canııııııııııııııııııııımmmmm
hoşgeldiiinn.....özledik seni çok ben tinker
duacınız canım benim ...inşallah hersey guzel olacak...onemlı olan senın moralın keyfın yerınde olsunhepsı sıra sıra gelır...bebişte gelir başka şeyler de...inancımızı kaybetmeyelim yeter ki...şero dun öğlen gıbı cıkıcam resım koyarım dıyordu ama face ye mı buraya mı koyar bılemedım.....ben de merak edıyorum..

Hoşgeldın nanemmmm özleidk seni :) hadi hep beraber yapalım bebişleriii

günaydın kızlar....topiğimizin yeni üyesi artık aramızda egemen bebek hoşgeldin

Günaydın canımmm :)

selam hatce çok üzüldüm ama inş. gene gelicek iyi ve sağlıklı ya öyle düşün

eşin yanında da olsa bebeğe adaptatsıonda oalbiliyo böyle şeyler maalesef üzülme neyse ki düzene girmiş bak

en kısa zamanda kavusmak nasıb etsın Rabbimm

şerocummm yavrusun gelmişş çoook sevindim egemen demiş bi güne iki doğum olmaz

onun ıcın benim doğum günümde gelmemiş 11'ini beklemiş :)

hayırlı ugurlu olsun canım Allah ım heep güzel günlerini göstersin :)

hoşbulduk bitanemmmm
yeni nickini çok begendim özellikle avatarın süper olmuş:)

inşallah canım çok şükür moral olarak süperim herşey tavan:)
inşallah bebişte gelirse daha güzel olucak herşey...sabırsızlıkla bekliyorum bu sefer daha heyecanlıyım:)
her türlü tedbiri almayı düşünüyorum..
eşimde diyorki hatun bu sefer 3 tane koydurtalım ne olur nolmaz kaçmasınlar bi tarafa kalabalık olurlarsa birbirlerine tutunurlar kaçmazlar bi yere diyor

Hoşgeldın nanemmmm özleidk seni :) hadi hep beraber yapalım bebişleriii

hoşbulduk ayşemmmm bense sizi çok özledimmmm
tamamdır hemen başlayalım yapmaya:))

aa cmtesi doğumgününmüydü canım geçmiş doğum günün kutlu olsun canım nice yaşlara inşallah...bu yıl inş çok güzel şeyler getirir sana...mutlu yıllar tatlımmm

sağol canım ben de avatara bayıldım nicki de ondan oturu ole koydum...koydurun kız 3 tan3 koydurun 3 de tutsun sıkı sıkı ıkıncı yuruyenb kres sen ol ...inşallah allahım...

gecmıs dogum gunun kutlu olsun ..nice senelere

başlayalımmm

evet canım doğum günümdü inşallaahh hepimize güzellikler getirir çok teşekkür ederimm :) :) :)

yeliz nerde bu sabah..ojeler ıcınde kayboldu çıkarın şu kızıııııondan da bebek bekliyoruz 2012 de..

selammmm kıslarrrrrrrr naıslsınızzz

hatcemm allah kavuştursun cnaımm

nagişşş hayırlı uğurlu olsunn canımmmm hoşgelmiş egemen bebek

nanem hoşgeldin canm inşallahhh tutunurrr bu sefer üçüde tutunsun inşallah:))

ayşemmm full çalış baqqq:)))

nesli nbr kız

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…