Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
günaydın kızlar sabah çok acı bir haber aldım ..geçen yıl 1. sınıf okuttuğum çok sevdığım bı oğlan vardı enes...nasıl sevımlıydı...bu yıl ılceye tasınmıslardı basarılı bır cocuk aynı zamanda ...lösemi olmuş dediler ankaradaymıs..nasıl uzuldum allah annesıne sabır versın ya...allaha şükürler olsun ...allah evlatlarımızla sınamasın bizleri ...

günaydın nesli

çok üzüldüm Allah acil şifalar versin İnşallah bir an önce iyileşip döner okuluna
Allah ım ailesine sabır ve azim versin

ayy yaızk yavrum ağrrı tabii seliz geçmişş olsun neyse ki gelip geçici bişey

yelizin ojeleri yakından çok çok daha güzel dün akşam beraberdik :) yakından daha güzel :)

günaydın canım ben de üzüldüm ya..durumları da iyi değil bu insanların ..allh ana babasına güç kuvvet versin

günaydın canım ben de üzüldüm ya..durumları da iyi değil bu insanların ..allh ana babasına güç kuvvet versin

doktorlar çok yardımcı oluyor benim gittiğim hematoloji de çok lösemiliyle karşılaştım ben

hatta doktorumun bana koyduğu ilk tanı da lösemiydi ama sonra testleri aldıkça olmadıgını anlamıştı

çok dikkatli titiz ve yardımsever davranıyorlar....inşallah öyle çok iyi bir doktora denk gelmişlerdir.

Testleri ilaçları pahalı olabilir ama sosyal güvenceleri varsa hepsi ücretsiz

inşallah en kısa zamanda iyileşir

ayy yesinler yavrunu canım ya
bu arada çok sagol cicim

canım çok üzüldümmm allahım annesine babasına sabır versinnn eneste hayırlısı ve allahın izniyle saglıgına kavuşsun inşallahh aminnnnnnnnnnnnn

günaydınmnnn :))) ffotolarda çok begenmemiştin dimii ama yakından görünceee bu arada migrostaki kız nasıldııı insan bi güzel olmuş der kaba şeyy kim ugraşıyo bunlarlaaa dioo

günaydınmnnn :))) ffotolarda çok begenmemiştin dimii ama yakından görünceee bu arada migrostaki kız nasıldııı insan bi güzel olmuş der kaba şeyy kim ugraşıyo bunlarlaaa dioo

Resimlerde de çok güzel ama yakından başka :)

aman bırak o kızı mnayak kütük geçmiş oraya konusuyo

dicektın asıl sen kafandakılerle naısl uğraşıosan öle die

inşallah öle dir yeşil kartlı bu aile umarım olur..
canım çok üzüldümmm allahım annesine babasına sabır versinnn eneste hayırlısı ve allahın izniyle saglıgına kavuşsun inşallahh aminnnnnnnnnnnnn

ınsalllah ben de löseve yönlendirmeyi düşünüyorum bı telefonunu bulsam annesının...belki faydası dokunur ne bıleyım ..gercı ankaradakı dr larda yonlendırebılır ...yavrum ya

yeliz sana bır sey dıyeyım mı bu oje işini baya ılerlettın bence hanı yemek tarıflerı oluyor ya o tarzda bı dokuman halıne getırsen bunu..ılgılenenler mutlaka olur...tırnakların dısında onları da satısa sunabılırsın:26:nasıl fıkır

canım cemde geçen gün aynı öneriyle geldi bana D fotograflarını bastıralım kendin bi defter tut nasıl yaptıgını anlat diye. ama şu anda olmaz yani henüz amatörüm gün geçtikçe ilerletiyorum ilerde bu işin egitiminide almak istiyorum hayallerim şu anda tamamen ojeye yönelik onunla ilgili bişiler yapmak var aklımda ama bakalım zaman ne göstericekk önerin için ve ilgin içinde tişikkürlerrr

hadi hayırlısı

hımm yeşil kart :26: İnşallahh karşılıyordur

bence bu şu an ojeyle yapsan da temeli tasarıma ve süslemeye dayalı bi olay
yani bunu ha tırnağa yapmışın ha tabloya yapmışın ha seramiğe yapmışın tek farkı işlediğin obje birinde tırnak
birinde tuval birinde seramik olayın temeli senin hayal gücünü somutlaştırıp görsellik katmansa bunu her alanda yapbilirsin :)
inşallah ilerletirsin ve istediklerini gerçekleştirirsin bebemm mucxxx :

senin ismini gördükçe Tırnakların geliyor aklıma. Hatta siteye girmediğim zamanlarda bile anlattığın bir şey vardı o gelir aklıma. Otobüste yaşlı dedenin bi tanesinin tırnaklarını incelemesi ve dayanamayıp sorması
Canım ya senin tırnaklarına ayırdığın zamanı ben haftalık kendime ayıramıyorum ve seni yürekten tebrik ediyorum. Benim eşim olsa tırnağa bu kadar takılmama kızar valla.
Nasılsınız kuzular?

hadi hayırlısı

tinker Ya tam okumadım geçmişi ama sanırım bir öğrencin…
Allahım ya şifasını versin inşallah.dua edelim hepimiz ailesine sabır dayanma gücü..
Senin gözlemlerinle belirtileri nasıldı yani hangi şikayetlere göre dr ye gitmişler?

canım ben açıkçası böyle bir yetenegim oldugunu bilmiyordum dedigin gibi bakarak herşeyi çizebilirim gibi geliyor şu anda :)) umarım oje konusunda kendimi yeterince geliştirebilirim ve bu iş üzerine bişeyler yaparım..

canım çok çok sagol evet tırnaklarımı görüp dayanamayarak soran çok insan var :)) ve bu benim çok hoşuma gidiyor eşimde bu konuda çok destek veriyor bana istekleri bile oluyor şöyle yap böyle yap diye :)) ben seviyorum ojelerimi maddi açıdan birazdaha iyi olsam ve evimde yerim müsait olsa sadece çalışabilecegim bi, oda bile kurmak istiyorum.o derece yanii :)) ben kesinlikle kaç yaşımda olursam olayımm ojeyle ilgili bişeyler yapmak istiyorum ve umarım başarabilirimmm.
destekleriniz içinde çok çok teşekkürlerrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…