birileri bana yardım etsin:(

pimerall

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2011
175
53
39
benim bebeğim kan testine göre 3 buçuk haftalıkmış.fakat ultrasonda hiç birşey görünmedi.dış gebelik olmasından şüphelendi doktor 48 saat sonra tekrar test olmalısın dedi geçmiyo 48 saat ki.rahim bölgemde sancım var biraz da.bebeğin böyle görünmemesi normal olabilir mi?

Değerin kaç çıktı canım? 1200ün altındaysa görünmemesi mümkün. Ayrıca o zaman bile ancak vajinal ultrasonda görünür, karından görünmez. 1200-1500 olunca değerin kese görünür, 6000-10000 olunca da kalp atışını duyarsın. Üç buçuk haftalık demiş ama ovulasyondan mı yoksa son adet tarihinden mi? Adet günün kaç gün geçti? Daha yeni geçtiyse görünmez. Adetin geçtikten bir hafta sonra görünebilir. Şu anda tek önemli olan ilk değerinin 48 saat sonra en az ikiye katlaması. 100 ise en az 200 olmalı. Üst limit yok. 500 de olabilir. İçini ferah tut. Katlarsa merak etme sağlıklı gebeliktir. Yalnız kalp atışını görene kadar pek duyurma çevreye. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

teşekkür ederim hcg mi ne 750civarı bişeydi değerim.adetimden daha 3-4 gün geçti. inşallah normaldir.benim sancım oluyo bazen o yüzden tedirgin oldum

4-5 haftalıkken daha rahat görünür. vajinal bakarsa bazen 3 haftalık görünüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…