Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

Ben geldimmmmmmmmmmmmmmm

Kambersiz düğün olurmu

Duydum ki Ayşem topik açmış hemen damladım
Hayırlı olsun canım inşallah el birliği ile içimizdeki çanavarı ( benimki biraz ehlileşti sanki ) yenelim
Bakın üstüne basarak tekrar söylüyorum YENELİM yani YİYELİM demiyorum

( Yakında kaç topiğe yazacağını şaşıracak bendeniz Ceco )

Kocaman öpüyorum ve her fırsatta burayada damlıyorum

oooo bu topik hayırlı olsun sürekli ben de damlarım buraya artık özellikle akşamları geceleri ben kaçamak yapıyorum zaten gündüzleri çok sabırlıyım ne oluyorsa akşamları oluyor geç yattığım için ama diyetime hırsla başladım ama kaçamaklarda biri beni bizi durdursun..............

moni kaptan once hayırlı olsun canım..pekı bısey anlamadım ne yazacaz kacamaklarımızı yoksa aklımzdaykenmı okacamakları mısal yarın tahınlı corek yıyecem kımsede benı durdurmasın
Evettt kızlarr dileği durdurun
Yarın tahinli çörek yiycek
Yapma dedim 700 kalori dedim ama yokk

Topikte hayırlı olsun bu arada

Kaptan ya bilegimin hakkiyla kazandim onu ben
Aaa bileğimin hakkıyla diyoooooya onu kazanabilmek için yaptığın fedakarlıklara ne olacak?madem yicektin o kadar eziyet çekmene Ne gerek vardıki diyeti yapmasaydın çöreğini yeseydin yani bu ne lahana turşusu bu ne perhizmi neydi bişi vardı anldın sen onu

OoOo tatlım sen en tehlikelisini yapıyorsungece yemeleri diyeti baltalayan en kötü şey tüm gününü çöpe atıyor yapma

Merhaba kızlar
Daha yeni öğle yemeğimi yedim.Menüde 4 kaşık patates kavurması ve ayran vardı Gayri ihtiyari 1 dilim ekmek çıkardım 1 lokma yedim sonra bu topik aklıma geldi.Kendi kendimi durdurmalıyım diyerek ekmeği usulca poşetine koyup kaldırdım.
Şuan çok mutluyummm

hayirli olsun arkadaslar 3. takimdan ayşe ben sekiz kilo verdim takimim sayesinde açlik nöbetlerimde burdayim artik pek sık olmasada pis bogazlıgım tutmuyo degil. bence diyetisyenler bu siteyi listelerine kesinlikle eklemeli. ben diyetisyensiz yaptim ama burdan koparsam bir gram veremem gibi geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…