Biri bana açıklasın lütfen

kocaoz

Guru
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
15
0
50
Merhabalar,
son sat tarihim 10 nisandı 10 mayısta aadet olmam gerekiyordu günüm geçti bugün 6.gün (adetim hiç gecikmezzz) ve kan testi yaptırdım sonuç:0.100 yani negatif şimdi ben hamile olabilirmiyim ???? Deneyimli arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?ne yapmam gerekiyor????

hamile olsaydın kanda kesin çıkardı bence değilsin ama yinede bekle biraz tekrar yaptır.
başka sebeplerden dolayı gecikmiş olabilir.

hamile olma ihtimalin çok düşük hiç yok değil yani mucizevi şeyler okuduk forumda. ama genelde nadir karşılaşılır bu durumlar..geç döllenme vs. nedeniyle ama bu kadar zamanda o bile çıkardı kanda... benimde geçen ay gecikmişti hiç gecikme yaşamazdım dr. a gittim sonuç negatifti söktürücü aldım 1 tanesi bile yetti regl oldum.. herkes rahim kendini gebeliğe hazırlarmış o yüzden gecikmissindir belki dedi.... ve sonuç bu ay hamileyim ve bat gelmeden 4 gün önce idrar testiyle öğrendim........muhtemelen gebelik yok eğer gecikrise söktürücü alırsın... eğer bebek istiyorsan da inşallah seninde rahim gebeliğe hazırlıyordur kendini ve önümüzdeki aya hamilelik haberi verirsin:KK16:

adet olmadığım sürece bir ihtimal var demektir 2 aylık hamileyken testte çıkan bile biliyrum biraz daha bekle ve doktora git

sembas bende senin gibi düşünüyorum canım bekleyeceğim bakalım herşeyin hayırlısı.....

bayan ruj başka ne gibi sebepler olabilir adet gecikmesinin bu konuda biraz acemiyim de yardımcı olabilir misin??ona göre hareket edeyim ben de

zuhalzerrin hamile değilsem inşallahhhh gelecek ay senin gibi bende müjdeyi alırım inşallahhhh

X