Göz Çevresi Bakımı Birden bire göz çevremdeki kırışıklıklar arttı

samanthaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2012
605
95
Yaş itibari ile ve makyaj yapmaktan dolayı göz kenarı ve altlarında kırışıklıklar oluşmaya başladı ve birden arttılar. Şu zamana kadar normal nemlendiriciler kullandım ama artık önlem almam gerekiyor. 30 yaş ve üstüne hangi göz kremi, gündüz ve gece kremini önerirsiniz? Göz altlarım da çok morarıyor. Birden çöktüm sanki

Önerebileceğiniz bir yöntem ya da krem var mı?

Son düzenleme:
Kayısı çekirdeği yağını ve kremini duymuştum kırışıklıklar için araştırabilirsiniz çok etkili..bir de bol su için,güneş kremi de kullanın..

Son düzenleme:
Canım kayısı çekirdeği yağı kullan, doğal olmasına dikkat et...gece iyice temizlenmiş göz çevrene kapaklarda dahil serçe parmağının yardımıyla sür, kirpiklere de çok faydalıdır, yalnız dikkat et güzüne kaçırma.Ben yıllardır kullanırım, makyaj yapmayı da çok severim ona rağmen cildim son derece sağlıklıdır.Genetiktir diyen arkadaşları duyar gibiyim, annem teyzem ve ablam da çok fazla kırışıklıklar var hemde hiç makyaj yapmazlar, yapısal olarak erken kırıştı ciltleri, bende o yüzden hep dikkat ettim ve inanın çok işe yaradı çookk

34 yaşındayım ama makyaj yapmadığım için cildim çok iyi.
Kızlar çok lazım değilse makyajdan özellikle kapatıcılar dan uzak durun.Kullanmak zorunda iseniz organik ürünlere ulaşmaya çalışın.Ben bir sıvı sabunla yüzümü yıkarım.(marka ismi veremiyorum sanırım sorana özelden yazarım)Birde aktardan aldığım gül ve buğday yağını kullanıyorum her gece pamukla sürer yatarım.Hem ekonomik hemde içinde kimyasal yok.Bunun yanında gül kremi kullanıyorum.Ekstra marka kremler hiç kullanmadım.Kız kardeşimle yan yana gelsek ablan mı diye sorarlar.Ben çok nadir makyaj yaptım kız kardeşim 16-17 yaşında başladı yüzü çok kötü oldu.Son 2 yıldır hiç makyaj yapmıyor toparladı bayağı.Düğünümde bile ablası dururken kardeşi evleniyor demişlerdi ya.Cildinize her bulduğunuzu sürmeyin.Bu makyaj malzemesi olsa da.
Klişe mi olur diyeceğim ama inanın çevrede gördüğüm makyajlı yüzlerden doğal olanlar çok daha güzel ve masum duruyor.

http://www.kadinlarkulubu.com/hicbi...nlerini-duyanlar-kullananlar-bilenler-86.html

Buradada gördüyseniz ürünlerden bahsediliyor kızlar.Buradaki ürünleridne bazılarını kullandım çokta memnunum.

Kızlar mesaj yazma sürem 5 dakikaya düşmüş hemen yazamıyorum kusura bakmayın süre doldukça cevap veriyorum

Kızlar mesaj yazma sürem 5 dakikaya düşmüş hemen yazamıyorum kusura bakmayın süre doldukça cevap veriyorum

Not ettim sürem dolsun hemen yollıcam canım.

seyrencim bu sıvı sabunun adı p...x gibi bişey mi?

Değil canım yanlış anlaşılmak istemediğimden ve reklam amacı olmasın diye buradan yazmadım.Seninde mesajını şimdi gördüm canım ve cevapladım.

Arkadaşım göz altı peelingi iyi bir başlangıç ve yenilenme olabilir...cilt doktorları kozmetik önermiyor çünkü hasarları çok ancak kullanıyoruz işte..mineral makyaj öneren doktorlar var. Ayrıca en iyi göz altı kremi için kozmetik markalardan tek beğendiğim Givenchy 'nin power youth ürünü oldu ama o da Türkiye'de pek yok. Şu an benim kullandığım NeoStrata bionic eye cream yani dermo bir ürün.

hep mutlu olun,neşe ve ışık saçın gerçekten etkisini görüceksiniz. ben 37 yaşındayım genelde hep neşeliyim,mutluyum.hiç kırışıklığım yok.kırışıklığın makyajla ilgili olduğunuda düşünmüyorum.ben evde bile makyaj yaparım.fakat uyurken mutlaka yüzünü çok iyi bir ürünle yıkamalısın.güzelce de nemlendir ve yüz yogası yap ben hep yapıyorum ve cildimde hiç sorun yok. genetik olduğunuda düşünmüyorum çünkü ailemdekilerin cildi iyi görünmüyor.

Son düzenleme:
goz altıma tatlı kayısı cekırdegı yagı kullanıyorum fena degıl organık malatyadan getırttım

hanımlar göz çevresi ve morluklar için HAMETAN kremi tavsiye ediyorlar..bu krem hem basur hem pişik kremi çok etkiliymiş.neticesi iyi diyorlar.doktorlarda yüze tavsiye ediyor özellikle kuru ci ve tahriş olmuş cilde.mor halkaları yok ediyormuş..kullananınız varmı?

kayısı yağı iyi gelir diye biliyorum. geçenlerde bir yerde okudum yatış şekli bile kırışıklığa neden olabiliyormuş zamanla. yastığa yan yatmak gibi.

kayısı yağı kurutucu özelliktedir.göz altına asla sürülmez. arkadaşlar her duyduğunuz şeyi yüzünüze sürmeyin daha beter kırışırsınız. kayısı yağının sivilce lekeleri ve sivilceler üzerinde etkili olduğunu bütün net alemi biliyor artık..sakın böyle bir hata yapmayın.

canım kayısı yagı degıl tatlı kayısı cekırdegı yagı kullanılıyor goz cevresıne ve cok az kullanılmalı yoksa felaket yag bezesı yapıyor kullananların aklında bulunsun

bi arkadaş hem sivilceleri kurutuyormuş hemde kırışıklıkları geçiriyormuş..
arkadaşlar mantıklı olalım biraz; sivilceleri kurutan bir madde, kırışıklıklarıda artırır. yapmayın nolur..her şey yüzünüze sürmeyin ((

kayısı yağı sivilceleri kurutmaz bence sen bu yağı başka bir yağla karıştırıyorsun bir arkadaşım bu hataya düşmüştü portakal yağı ile kayısı yağını karıştırmış portakal yağı da çok asidik olduğu için cildi kurutur ama kayısı yağı öyle değil tersine cildi yağlandırır 4-5 senedir kayısı çekirdeği kremine katıp kullanıyorum hiç öyle bir sıkıntı yaşamadım cildimde karmadır kurutmuyor kesinlikle

mümkün olduğunca doğal yağlar kremler kullanın aldığınız doğal denilen kremlerin bile içeriğine bakın çünkü onlarda bie dolu kimyasal madde var.bir de hollywood yıldızlarının bir ton makyajla ciltleri çok bozuk gözüküyor.bakım yapmadıkları için mi,hayır onların yaptıklarını yapamayız ama devamlı makyajdan yüzleri berbat:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…