Birbirimize dua edelim bu mübarek günde

Bsra06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2015
30
33
Kızlar bu güzel günde dualarımizi eksik etmeyelim insAllah bakiyorum burda o kadar derdi olan var ki bazen bendeki dert mi diyorum ben daha öncede bir konu acmistim evlilik yalnizlik diye ben artik esime tavir aldim ve gerçekten ciddi bir sekilde ve evlendigimizden bu yana benden tavir nedir bilmez o an kızarım kusserim ama sadece 1 saat sonra hemen düzelirdim taviz tavizi dogurur derlerdi bu arada esim arkadaslarina zaman ayırır bensiz planlar yapar yada ben evdeyken durur yani is cikisi ama genelde aradasi aradimi yok diyemez artik bir iki derken canima tak dedi ankarada boguluyordum sanki ailemde yok zaten yanimda uzakta oturuyorlar ilgisizlik degilde bu nedir diyor insan kendisinin herseyi yaninda ailesi isi arkadaslari cok sey istemedim ben yokken gez ama ben evdeykenn birsey cikarma diye evlilere bakiyorum ikiside calisansa birlikte olmak icin plan yapar bizim ki olur ama ben kızmayayim diye ilk fırsatta kaçmaya calisir tabiki ayda bir kez cafedir yada sosyal olmaya calisiyoruz ama böyle olmasi beni deli ediyordu ve en son yaptigi o kadar güclestirdiki durumu yine bensiz kendisi arkadaslari plan yapmislar en sonunda iyi bir tavir aldim kendiside şaşırdı 6 gündur sürüyor kendiside cok inat ama bazi degisimler gördüm eve normalde karismazdi cok ben yorgun olmadikca simdi kiyafetlerini katliyor mutfagi toplu birakiyor yatagini topluyor ben bile sasiyorum tabi yine konusmuyoruz zorunlu olmadikca napacam bilmiyorummm bu durum uzar mi düzelir mi ama dua ediyorum ben burdaki derdi olan herkesede dua ediyorum Rabbim herkese herseyin hayirlisini versin insaallah

Bu mubarek gunde rabbımden sağlık , sıhhat istiyorum. Allahım senı benı ve eşimi kimseye muhtac etme senın yolundan ayrıma yarabbım.

Rabbim ona avuc acan herkesin duasini kabut etsinn.bu mesajimi okuyan benim icinde bebek duasi ederse coook sevinirim.Allahim bana ve isteyen herkese saglikli uzun omurlu eli ayagi duzgun rizikli iradeli cinsiyeti hic onemli degil bir evlat nasip eyle tez zamanla insAllah.Aminnnmm

Kızlar bu güzel günde dualarımizi eksik etmeyelim insAllah bakiyorum burda o kadar derdi olan var ki bazen bendeki dert mi diyorum ben daha öncede bir konu acmistim evlilik yalnizlik diye ben artik esime tavir aldim ve gerçekten ciddi bir sekilde ve evlendigimizden bu yana benden tavir nedir bilmez o an kızarım kusserim ama sadece 1 saat sonra hemen düzelirdim taviz tavizi dogurur derlerdi bu arada esim arkadaslarina zaman ayırır bensiz planlar yapar yada ben evdeyken durur yani is cikisi ama genelde aradasi aradimi yok diyemez artik bir iki derken canima tak dedi ankarada boguluyordum sanki ailemde yok zaten yanimda uzakta oturuyorlar ilgisizlik degilde bu nedir diyor insan kendisinin herseyi yaninda ailesi isi arkadaslari cok sey istemedim ben yokken gez ama ben evdeykenn birsey cikarma diye evlilere bakiyorum ikiside calisansa birlikte olmak icin plan yapar bizim ki olur ama ben kızmayayim diye ilk fırsatta kaçmaya calisir tabiki ayda bir kez cafedir yada sosyal olmaya calisiyoruz ama böyle olmasi beni deli ediyordu ve en son yaptigi o kadar güclestirdiki durumu yine bensiz kendisi arkadaslari plan yapmislar en sonunda iyi bir tavir aldim kendiside şaşırdı 6 gündur sürüyor kendiside cok inat ama bazi degisimler gördüm eve normalde karismazdi cok ben yorgun olmadikca simdi kiyafetlerini katliyor mutfagi toplu birakiyor yatagini topluyor ben bile sasiyorum tabi yine konusmuyoruz zorunlu olmadikca napacam bilmiyorummm bu durum uzar mi düzelir mi ama dua ediyorum ben burdaki derdi olan herkesede dua ediyorum Rabbim herkese herseyin hayirlisini versin insaallah
Amin cnm rabbim sen ve bütün derdi olan slklntlsl olan hastalığı olan insanlari feraha kavuştursun insllh amin dertlilere deva hastalara sifa versin insllh amin dualarimdasin dualarinizda olmak umuduyla

Bende boyle bir konu açmayi dusunuyordum. Ne guzek dusunup acmıssın. Evet kızlar bu mubarek gunde birbirimize bol bol dua edelim. Başkalari icin ne kadar guzel seyler istersek Rabbim on katını bize verir. Evli olanlatın evlerne huzur bereket, bekar olanlara hayırlı düzgün karakterli merhametli eş, çocugu olmayanlara hayirli saglikli evlatlar nasip etsin Rabbim... Borcu olanlara imkanlar nasip etsin.. Hasta olanlara da şifaa :)
Amiiiin.

IMG-20151222-WA0023.jpg

Bu mubarek gunde Allah ona acilan elleri geri cevirmez insallah nerde yardima muhtac insan varsa Allah yardimcisi olsun herkesin gonlundeki muradi gerceklessin insallah Hayirli kandiller herkese <3

Rabbim yardımcımız olsun.
Hastalıklarımıza şifa versin.Korkularımızdan emin eylesin.
İçimizdeki duaları hayırlısıyla kabul etsin inşaallah herşeyin her yönden hayırlısını nasip etsin.
Hepiniz için dua ettim Rabbim dualarımızı hayırlısıyla kabul etsin bu mübarek günün hürmetine inşaallah

X