Birazda benim misafirim olun :)

cok tesekkur ederım
aynen acık renk ve buyuk ayna evı aydınlık ferah gosterıyor :)

Temizlik zor oluyor mu ya da açık renk mobilyanın hemen toz tutmasına var mıdır bir öneriniz? benimde yatak odam açık renk, hemen toz oluyor o yüzden salonu vizon aldım.

Temizlik zor oluyor mu ya da açık renk mobilyanın hemen toz tutmasına var mıdır bir öneriniz? benimde yatak odam açık renk, hemen toz oluyor o yüzden salonu vizon aldım.
kumasını ona gore sectım :) kuru bezle bıle sılınınce gecıyor
bıde her ay buyuk temızlık yapıyorum her gunden toz alıyorum alerjım oldugundan
acık renk aslında kırı cok bellı etmıyor barız leke olursa gosterıyor okadar koyu renkde toz daha cok bellı oluyor
annemınkıler koyu renk mesela en ufak bı parmak ızı bıle bellı oluyor koyu renkte

Evet,bende sık toz olmasından kaçma yolunu aradım, ahşap temizleyici bile fayda etmiyor. Hergün silmek gerek mecbur.

Evet,bende sık toz olmasından kaçma yolunu aradım, ahşap temizleyici bile fayda etmiyor. Hergün silmek gerek mecbur.
yok hıc fayda etmıyor ahsap temızleyıcı yapacak bırsey yok mecbur her gun temızlık yapıcaz
issiz tozsuz bı yaşam diliyorum

bu ev maltepe taraflarında mı acaba geçen kiralık ilanlarda aynen bu evi bu mutfağı gördüm de merak ettim :):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…