Birazda benim misafirim olun :)

her şey çok güzel ama salondaki çift halı fazla gibi geldi gözüme tekini dik bir şekilde yerleştirsen de olabilir
o 2 halı salonun ortasında duruyor kapı gırısı ve koltuk altı arkası ayak basılan yer komple bos :)
masanın altındada var toplam 3
yazın tek halı acıyorum kilim gibi duruyor salonda oyle soylıyım gorunenden buyuk bı salon yere yakın mesafeden cektıgım ıcın halılar buyuk duruyor olabılır
kışın soğuk yuzlu oluyor hatta soguk oluyor :)
tesekkur ederım

Ay maşallah ne.kadar ferah sipsirin evin

Bide yuva sıcaklığını hissettim.resmen.ruhsuz bi ev değil

Bir omur mutlu olun

gayet güzel evin, güle güle oturman dileğiyle

Güzel ferah bir evin varmış. Ağız tadıyla otur inşallah. Ama salon kısmında bir aksilik var. Halın mı çok büyük, eşyaları mı tam yerleştiremedin bilmiyorum ama bir tuhaf duruyor. Yamuk gibi sanki. Koltuklardan biri halının üstünde diğeri zeminin üstünde. Onu da halledersen güzel olur. Ama ferahlığını çok beğendim evinin.

haklısın halıları yenı actım ve resım cektım :)
koltukları duzeltmeden cektıgım ıcın oyle gorunmus
cok tesekkur ederım

aminnn cok tesekkur ederım
hayatımda ılk kez cıcekle ılgılenıyorum kayınvalıdemın evınde ustunde tek yaprak seklındeydı aldım eve getırdım açtı hosuma gıttı :)
herkesde var cıdden

Bu ciceklerin bir tipi zehirliymiş. Dikkat edin cocuklar isirmasin sakįn. Eviniz cok güzel güle güle oturun. Bebisiniz de hayirlisi ile gelsin. Antep i de pek özledim...

Bu ciceklerin bir tipi zehirliymiş. Dikkat edin cocuklar isirmasin sakįn. Eviniz cok güzel güle güle oturun. Bebisiniz de hayirlisi ile gelsin. Antep i de pek özledim...
cok tesekkur ederım :)
geldıgınızde mısafırım olun sızı agırlayayım :)
benım zilli yurumeye basladıgında cıcegı bırıne hedıye ederım olmazsa :) kayınvalıdemındı ustunde 2 yaprak vardı evımı sevdı heralde hemen costu bıraz daha guzellessın komsuma verırım ısımı garantıye alım :)

Teşekkürler :)
Bana da komşum hediye etti iki cicek. Hep heveslenirdim. Nasip oldu. Açınca cok mutlu oluyorum

güle güle oturun..çok güzelmiş eviniz..sadece salonda sanırım iki tane halı var koltukları arasında..ortaya tek halı serseniz daha hoş olur bence..bir tanesini kaldırın..onun dışında herşey gayet güzel ve düzenli.hele kilere bayıldım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…