Birazda benim misafirim olun :)

çok tatlı bakmaya doyamadım gerçekten, çok şeker olmuş halılar koltuklar perde fonları hepsi uyum içibde,,
güle güle oturun canım, ev de geniş geniş

çok tatlı bakmaya doyamadım gerçekten, çok şeker olmuş halılar koltuklar perde fonları hepsi uyum içibde,,
güle güle oturun canım, ev de geniş geniş
çok tesekkur ederım
hepımız agız tadıyla huzurla oturalım evlerımızde ınsallah
saglıkla sıhhatle...

Güle güle oturun cok güzel eviniz.Salon halınızıda cok begendim.Cokta düzenli görünüyor her yer.

Kiler ve kapitone raf örtülerinden nasıl belli Antep evi olduğu . Bende antepte oturuyorum bu kilerler de olmasa ne yapardık biz . .

Bu arada maşallah eviniz çok güzel Güle güle huzurla oturun inşaallah

Maşallah, evini çok beğendim huzurla muylulukla otur canım. Herşeyden once ben de düzen delisiyim ve o dikkatimi çekti. Çok duzenlisin. Bayılırım oyle evlere

Kiler ve kapitone raf örtülerinden nasıl belli Antep evi olduğu . Bende antepte oturuyorum bu kilerler de olmasa ne yapardık biz . .

Bu arada maşallah eviniz çok güzel Güle güle huzurla oturun inşaallah

cok tesekkur ederım... beklerım bana oturmaya

Maşallah, evini çok beğendim huzurla muylulukla otur canım. Herşeyden once ben de düzen delisiyim ve o dikkatimi çekti. Çok duzenlisin. Bayılırım oyle evlere
cok tesekkur ederım
bı tane esyanın yerınden kıpırdadıgını bılsem duzeltmeden uyudum desem ;dayanamam uykudan kalkar duzeltır oyle uyurum
ölümlü kalımlı dunya neme lazım ev hep temız tertıplı olsunda

sabun konusunda yüzüm zaten bembeyaz kireç gibi demiştin evinde öyle maşallah. pek güzelmiş. sağlıkla huzurla evladınızda güzel güzel oturun inşallah

sabun konusunda yüzüm zaten bembeyaz kireç gibi demiştin evinde öyle maşallah. pek güzelmiş. sağlıkla huzurla evladınızda güzel güzel oturun inşallah

cok tesekkur ederım
hepımız evlerımızde saglıkla huzurla oturalım ınsallah...

Sade, şık, aydınlık
Benimde beyaz ağırlıktaydı ama bebekten sonra baya batıyo ( :
Güle güle kullan oralarda evler daha geniş ve kilerliymiş, ne güzel

Ağız tadıyla oturun gelecek olan evladınızla..

Maşallah Rabbim ağzınız tadını bozmasın bebişinizde sağlıcakla ile kucağınıza alın evinizin her yeri çok güzel fakat ben kilere bayıldım inşallah bir gün benim de böyle kilerli bir evim olur şükür evim var ama 2.de kilerli olur gülegüle oturun

her şey çok güzel ama salondaki çift halı fazla gibi geldi gözüme tekini dik bir şekilde yerleştirsen de olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…