Birazda benim misafirim olun vol2 :)

Ben bu fotolari nette de gördüm face de ..
Hayirli olsun yeni ev yeni çevre saglikla insallah
tesekkur ederım ama netde baska nerde gordunuz acaba merak ettım ya benım facemde eklısınız yanı akrabam arkadasımsınız :) yıne netde bu sıtede benım bu sayfamda mı gordunuz anlayamadım o kısmı

merak ettım gorduklerınız bu resımlermı o resımlerın kaynagını ve goruntulerını benımle paylasırsanız sevınırım
hatta dırek netde kı bu fotoları burdan paylasır mısınız rıca etsem?

bu resımlerı facede ve baska yerde gormus olmanız ımkansız cunku facemde bu sekılde paylasmadım kı herkese kapalı netdede bırtek burda var bu sebeple gordugunuz resımlerı burda paylasmanızı kaynagını soylemenızı rıca edıcem :)

Tabii ki söylerim face de gördüm hemde yeni sayilir kizinizin odasinin dolabi kelebekli ya bende banyo dolabima yapmak istedigimden o fotoyu incelemistim ordan aklimda kaldi .. Iki yeri takip ediyorum ev dekorasyon sayfasini ve yeni gelin evleri sayfasini.. Bulamazsaniz musait vaktimde ben de yeniden bakarim o sayfaların fotolarina..

Muhtemelen hala oradadir .
cevabınız ıcın tesekkur ederım :)
dedıgım gıbı bulabılırsenız sevınırım

kızımın odasındakı o kelebeklı dolabı ben kendı elımle yaptım
o kelebekler yapıskanlı stıcker
kulplarınıda koctasdan aldım...

o dolabın aynısından yeryuzunde dunya ustunde yok yanı :)

O zaman kesinkes sizin eviniz :/ Bu ilk degil ama o sayfalar instagramdan da alip yayinliyoo dekorasyon amacli ama tabii izniniz olmasi gerekli.. Dedigim sayfalara siz de bakabilirsiniz eğer sizin için sıkıntı teşkil edecekse tabii ama ben de bakarim müsait olunca.. Net alemi oluyoo boyle seyler :/

ben bahsettıgınız gıbı dekorasyon ve yenı gelın evlerı adlı 478748 tane sayfa var facede hepsıne tek tek baktım goremedım bulamadım
sız uye oldugunuz ıcın bulmanız daha kolay
cok sey paylasılıp gerılere dusmeden bulabılırsenız sevınırım

pekı kısı kendı evı gıbı mı paylasmıstı ? nasıl bı paylasımdı

ayugrasamam
merhaba, bulabıldınız mı bahsettıgınız sayfayı...

Merhaba açıkçası unuttum kusura bakmayin :/
Kişi degildi sanirim tam dikkat etmedim ama yeni gelin evi adi altinda sanki paylasilmisti o kelebekli dolaptan hatirladim yoksa dediğiniz gibi binlerce foto ve sayfa var .. Simdi bakacagim insallah bulabilirim

4 dekorasyon sayfasini takip ediyormusum baktim sadece birinin fotolarina baktim o kadar cokki yine de bitiremedim.. Vaktim oldukca bakarim ama cok zor cunku binlerce foto var :/

4 dekorasyon sayfasini takip ediyormusum baktim sadece birinin fotolarina baktim o kadar cokki yine de bitiremedim.. Vaktim oldukca bakarim ama cok zor cunku binlerce foto var :/
sız bana lınklerını verın ben bakarım

Eve eşya lara özellikle bebek odasına hepsine bayıldım çok güzeller güle güle otur sağlıkla huzurla büyüt yavrunu

maşallah eviniz çok güzel huzurla sağlıkla oturun inşallah

Güle güle oturun :) mutfağa halı kullanıyor musunuz ?
Tesekkur ederım :)
Malesef kullanamıyorum cunku 14 aylık kızım 9. Ayından berı kendı kendıne yemek yıyor
Halıyle yemekle cok oynuyor atıyor püskurtuyor :)
Hergun halıyla ugrasmak zor geldı kaldırdım
Goruntu olarak hos durmuyor farkındayım allahtan dogalgaz borusu altdan gecıyor da yerı sıcak :)

Heee yok görüntü açısından kötü bulmadım açıkçası yazın bende öyle yapıyorum da acaba hepten kaldırsam mı diye düşündüm bi an :)

Bebekli evde zor olur halı hele benim ki gibi iki canavar varsa evde

Gule gule oturun, masallah cok guzel. Peki fiyatlar nasil, kira ve satilik olarak? Bilginiz var mi =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…