BiRaZcIk...

nephilim

Bir Umuttu Yaşatan İnsanı
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2008
266
16
38
ben sadece beni sevmeni istedim...çok sevmeni istemedim,birazcık sev istedim...bu kadarı yeterdi bana.ben en çok gülüşünü sevmiştim yaa senin,beni gördüğün zaman birazcık gülümse istedim.sana çok yakışan o gülümsemenin bir sebebi de ben olayım istedim.ama sen beni görünce gülümsemedin hiç,kalbim acıdı benim de...
ben en çok küçük ellerini sevmiştim yaa senin,o eller benim ellerimi sıkıca tutsun istedim.yağmura soğuk havaya aldırmadan,elimi alıp elinin içine sımsıcak yürüyelim istedim.ama sen benim ellerimi tutmadın hiç...Ellerim üşüdü benim de...
ben en çok gözlerini sevdim yaa senin,o güzel gözlerinle gözlerimin en içine ba istedim.en içine bak ki,içimde nasıl bir ateş yaktığını oradan gör istedim.ben senin gözlerinin içine bakıp uzun sohbetler etmek istedim seninle.ama sen bakmadın bana,hep kaçırdın benden gözlerini.Sustum ben de...bir resimlerin var bana uzun uzun bakan,tek avuntum onlar oldu...
ben sadece beni sevmeni istedim...çok değil birazcık sev istedim...çok sevenler sevdikleri için dağları delmiş,çöllere düşmüş.hep böyle duydum büyüklerimden.ama ben bu kadar büyük bir sevgi beklemedim senden.ben sadece,gözlerime bak,ellerimi tut beni gördüğünde birazcık gülümse istedim.hep sustum ben,senin yanında o birazcık sevginin özlemini duyarak hep sustum.suskun kaldı dudaklarım birazcık...
ne kadar içim acıdı bir bilsen.elele dolaşan gözleri gülen sevgilileri gördükçe.kıskanmadım hiç onları.ama içten içe kızdım hep birazcık.sevgi,aşk illa böyle birbirine sımsıkı sarılarak,hep suratlarında koca bir gülümsemeyle dolaşarak,karşılıklı oturduklarında birbirlerinin gözlerine bakarak,o bakışlarda kaybolarak mı yaşanır dedim.ama ben birazcık kendimi kandırmışım sanırım.birazcık unutmuşum paylaşmanın ne olduğunu...birazcık özlemişim sevdiğiyle herşeyini paylaşmayı...
ben galiba birazcık susmuşum...birazcık unutmuşum...ve birazcık ölmüşüm....

sen şimdi okusan bu yazdıklarımı,yine anlamayacaksın.birazcık saçma gelecek sana .ve gözlerimin en içine bakıp birazcık gülümsemeyeceksin yine...
ve benim kalbim acıyacak birazcık....

X