Birazcık sohbete buyurmaz mısınız ??

sende hoşgeldin o zaman canımmm
bnde kurcalıodum bugun eklentileri sil vardı meğersem eklediğim resimleri siliyormus tüm eklediğim resimler gitti çeyiz kısmında kötü oldu

hosbuldukk :) aa kötü olms evet canm olsun o kdarı dha yni nrmaldir bnde bseyler yapmya calsyrm konu flan acyrm ama iste bnde bakym o çeyz ksmna simdi

hosbuldukk :) aa kötü olms evet canm olsun o kdarı dha yni nrmaldir bnde bseyler yapmya calsyrm konu flan acyrm ama iste bnde bakym o çeyz ksmna simdi

evet tekrar eklerim belki de eklemem bilmiom evlenirken eklerim belki yoksa hastalık gibi çeyizlere bakarken bende alayım deyip duruyorumm

Hoşgeldin canım karar senin artık ben de üniverste tercihleri yapıcam süre dolmak üzre ama yapamadim bir türlü sebebi kararsızlık :44:

ortaöğretim yaptım öyle atanmak biraz daha kolay olur sorular zor olmuyor
hımm neleri düşünüyorsun hangi iller gelio
Düşündüğüm bölüm çok aslında en çok istedğim bölüm Çocuk Gelişimi ve ayrıyeten pek çok ilde Fen Edebiyat fakültelerinden tutan yerler var fakat bulunduğum ilde tutmuyor ben de dışa gitme taraftarı değilim işte öyle canım kararsızım :44: hayırlısı artık

beyinde bi dmar tıkanklgı geçrdm canm ama suan iyym tşekkr edrm :)
çok geçmiş olsun canım bu sene sıkı calışıp seneye sende baslarsın allahın izni ile ben tercihlerin açıklandığı günü dün gibi hatırlıom şimdi son sınıf oldum zaman çok hızlı
her kız gibi sende çocuk gelişimi diosun bende çok pişmanım çocuk gelişimi okumadığıma
nerde yaşıyosun

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…