Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri biraz zamanınızı ayırırsanız sizinle bir sorumu paylaşmak istiyorum

enbloon

Guru
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2012
104
32
merhaba arkadaşlar forumda daha önce bu konuda çok fazla başlık açtım ama hiç birinden gerçek anlamda bir sonuç alamadım sonunda forumda bu bölümü keşfettim.. benimle aynı şeyleri yaşayan ve beni anlayıp yönlendirebilicek birilerini bulduğum için mutluyum.. daha fazla uzatmadan konuya geçiyim benim de şikayetim sizler gibi göğüs küçüklüğü hatta hiçliği.. doktora başvurdum hormanel bir sorunum yok genetikte olduğunu sanmıyorum çünkü bütün akrabalarımın göğüsleri normal ya da normalden büyük ama ben nedense böyleyim.. 12 13 yaşında kızlazrın bile göğüsleri benden dolgun. benimse yeni çıkmış gibi.. bir çözüm bulamamak beni çok yoruyo bazen keşke hormanel bir sorun olsaydı o zaman ilaç kullanıp geçirirdim dediğim bile oluyo.. Allah daha büyük dert vermesin ama gerçekten çok zorlandığım oluyo alışveriş yapmak, denize girmek, akrabalarda ya da bir arkadasımda yatıya kalmak bile istemiyorum. biliyorum size çok saçma gelicek ama ben kendimi genç bir kız gibi hissedemiyorum kızlar her türlü tavsiyenize açığım (bu arada bir iki ay sonra 18 olucam)(ve estetik olmak bana çok korkutucu geliyo doğal yollarla hallolsun istiyorum) Ayrıca sizce nedeni ne olabilir bence nedenden sonuca gitmeliyiz her kes bi düşüncesini yazarsa çok iyi olur mesela benim aklıma ergenlik dönemindeki sıkıntı stresin etkili olabileceği geliyo sizce mantıklımı?? şimdiden teşekkür ederim (ben böyle yazıyorum ama isyankar biri gibi anlaşılmak istemem Allah hiç birimize daha büyük dert vermesin)

Son düzenleme:
bu şekilde düşünmen yanlış sonuçta allah vermiş sana onu sabret burdaki şeyleri dene ufaktan başla bişeyler yapmaya

bu şekilde düşünmen yanlış sonuçta allah vermiş sana onu sabret burdaki şeyleri dene ufaktan başla bişeyler yapmaya

haklısın da çoğu şeyi denedim ben aslında nedenden sonuca gitmek istiyorum burdaki herkes benim gibi acaba onlar bunun nedeninin ne olduğunu düşünüyor asıl bunu merak ediyorum

canım öncelikle burdaki içmeli şeyleri yapmamanı öneririm, hormonların normal çıkmış zaten. östrojenini artırıp hormonlarınla oynama, allah korusun üstüne bi de meme kanserine davetiye çıkarma memeler için.

sonuçta genetik bu, hepimiz uğraşıyoruz ama kimse "göğsüm küçücüktü ama şimdi kate upton gibiyim" demiyo. 5-6 cm'lik büyümeler sağlanıyo genelde.

göğüs ve sırt kaslarını geliştirici egzersizler yapabilirsin, şınav çekmenin iyi geldiği yazıyo bi çok yerde. "sadece masaj yaptım gelişme oldu" diye bi başlık vardı, o başlığı açan arkadaş güzel sonuçlar almış.masaj yaparken önerilen yağları kullanabilirsin mesela. (çörekotu yağı için kıllanma yaptı deniyo) buz masajı yapanlar etkili olduğunu söylüyo. duştan çıkmadan önce biraz soğuk su tutup masaj yapmak da etkili oluyo.

Evet bende valse katılıyorum dediği gibi geliştirici hareketler yapabilirsin. Yani hepimiz aynı dertten yakınıyoruz yaşlarımız farklı farklı olsada. Hormonel birşey olmadığına göre yine akrabalarından birinin genetiğini almışsın sadece yakın akrabalar etkili olmuyor genetikte ben bununla alakalı olduğunu düşünüyorum umarım bir an önce nedenini bulursun

Evet bende valse katılıyorum dediği gibi geliştirici hareketler yapabilirsin. Yani hepimiz aynı dertten yakınıyoruz yaşlarımız farklı farklı olsada. Hormonel birşey olmadığına göre yine akrabalarından birinin genetiğini almışsın sadece yakın akrabalar etkili olmuyor genetikte ben bununla alakalı olduğunu düşünüyorum umarım bir an önce nedenini bulursun

bence yeni neslin problemi bu.. Bence bzdn sonra dahada çoğalack yani şunu düşünelim ben kendi ailemi geçtm dısarıda hç benim kadar kùçük göğüslü bir yaşlı görmedm(tabi istisnalar olabilir) birde gençlere bakıyoruz biz nekadar kendimızı yalnz hssetsekte yüzlerce genç kız çeştli stelerde bu sorundan yakınyo.. Bence yedğmz şeylerdn bile olabilir bilmem beni haklı bulur musunuz

bence yeni neslin problemi bu.. Bence bzdn sonra dahada çoğalack yani şunu düşünelim ben kendi ailemi geçtm dısarıda hç benim kadar kùçük göğüslü bir yaşlı görmedm(tabi istisnalar olabilir) birde gençlere bakıyoruz biz nekadar kendimızı yalnz hssetsekte yüzlerce genç kız çeştli stelerde bu sorundan yakınyo.. Bence yedğmz şeylerdn bile olabilir bilmem beni haklı bulur musunuz

Bencede yediğimiz şeylerde etkiliyor. Genetiğin etkili olduğu kadar ergenlikteki durumumuz ve yediklerimizde etkili

X