Biraz uzun bakar misiniz

gns21

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2024
139
29
28
Kızlar benim kafam çok karıştı şimdi size danissam bana yardımcı olur musunuz nolur biraz uzun olcak normalde adetlerim düzensiz olur bir kaç ay düzene girdi ben size düzene soktuğum aydan itibaren not aldığım tarihleri yazayım
31mayis adet
4 Haziran bitiş
30 Haziran adet oldum
5 temmuz bitti
24 temmuz adet oldum
29 bitti adet
20 Ağustos adet oldum
24 Ağustos bitti
Böyle yani en son 24 ağustosta bitti 6 Eylül'de lekelenme tarzında kanama oldu doktora göründüm yumurtlama kanaması olabilir dedi adet değildi o ama benim adet dongum öyle değildi eminim . Bugün ayın 4 ü ben 1 Ekim'de gidip test yaptırdım negatif çıktı hadi o altı Eylül'de olan kanamayı adet olarak görürsem gecikmem yenimi olmuş oluyor acaba halen hamile olma ihtimalim varmı çok hissediyorum halen gebe oldugumu neden böyle oldu bu ay bilmiyorum halen de adet olmadım yardımcı olur musunuz lütfen

canım lekelenmen adet olsaydı doktor seni muayene ettiyse rahim duvarından anlardı. çünkü adet olunca rahim duvarı inceliyor. bence dediği gibi yumurtladın o gün. pcos var mı peki sende

Benim de ilk bebegımde oyle olmuştu. Adet sanmıştım, degilmiş. Günü dolmadan bıtmezken bir gelip geçmişti. Kandan bakıldı mı

Negatif olabilir ama geç döllenme de olmuş olabilir. Bekleyin başka çare yok gibi şu an istiyorsanız sağlıkla nasip olsun

Benim de ilk bebegımde oyle olmuştu. Adet sanmıştım, degilmiş. Günü dolmadan bıtmezken bir gelip geçmişti. Kandan bakıldı mı
Merhabalar hanımlar bende aynı şeyi yaşadım şöyle ki normalde 35 40 günde bir adet oluyorum ama degişedebiliyor düzensiz 1 eylülde adetim bitti ovalüsyon ile yumurtlama takibi yapmaya başladım yumurtlama görmedim testte 30 Eylül yani geçen pazartesi günü sabah kahverengi lekelenmem oldu çok az ve devamı gelmedi Salı günü tekrar sabah leke vardı ve yine devamı gelmedi çarşamba yine leke vardı sabah ve yine devam etmedi iki gündür de leke falan yok ama iki gündür kaşık ve göğüs ağrısı başladı gebelik mi diye evde idrar testi yaptım ama negatif çıktı yani bu lekelenme neyin nesiydi anlama veremedim açık kahverengiydi

Canım yularda durumumu yazdım bence senin lekelenmem rengi miktarı nasıldı kaç gün sürdü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…