biraz moral lütfen

wannababy

iki cocuklu ve mutlu:))
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2008
8.256
21
bugün östrojen hormonumun düşük olduğunu, bununda erken menopoz demek olduğunu öğrendim. doktorum cyclopronova diye bir ilaç verdi. 3 ay kullanmamı, ayrıca ilacın hamile kalmaya engel olmadığını söyledi.

erken menopoz belirtisi yaşayıp atlatan var mı? Hatta birde bebek sahibi olan?:uhm:

Geçmiş olsun canım.İnşallah bebişini kucağına bir an önce alırsın. Sakın stres yapma bu durumu. Hamilelik geçirmiş miydin hiç? Daha önceden hamile kalmışsan ve çocugun varsa buna şükret canım. Yoksa da inşallah bir an önce bebişine kavuşursun...

canım moralini bozma bak doktorunda ilaç vermiş sana tedaviyle belki menapozuda atlatırsın inşallah bebişi fazla bekletmez canım

sağol canım. evet 8 yaşına girecek bir oğlum var çok şükür. Rabbim ona sağlıklı ömür versin. zaten ona bakıp bakıp şükrediyorum.

canım sakın bozma morelini hersyın bası saglık Allah baska dert vermesin beterin beteri var bak doktorunda onlemini almaya calışıyomus sende kendinin doktoru ol ve morelini yuksek tut stres yapma Allah bagıslasın oğlunda varmıs omru uzun olsun :))

canim ben de yurtdisindayim. bir kadin dogum uzmani arkadasima adet gecikmelerimden vs dert yanmistim. cocuk istedigimden vs bahsetmistim o da bana bu ilaci onerdi. iste 5. gun basla 21 gun kullan 1 hafta birak. 3 ay kullan dedi. hamile oldugundan suphelenirsen birak. cocuk icin yan etkileri olabilir dedi.
baska bir ilac daha onermisti. ben onu alacagim.

cnm sakın moralini bozma...senin fsh kaç çıktı ve yaşı kaç...fsh hormonları streslede alakalı..bnm ilk ölçtürdüğümde fsh 16 sonra 6 sonra22 cıktı..çok inişli çıkışlı..senin kaçç....

sağol canım. evet 8 yaşına girecek bir oğlum var çok şükür. Rabbim ona sağlıklı ömür versin. zaten ona bakıp bakıp şükrediyorum.

ay canım iyiki bir oğlun var ...bak bende üzülüyordum acaba çocuğu varmıydı diye.. neyseki varmış..dediğin gibi allah ona sağlık versin...

ama şunu unutma allahdan ümit kesilmez ne kadınlar varmış 50 yaşında menepoza girip hamile kalan...benım annem menepoza girerken dr gitiğinde dr söyylemişdi...ben menepoza girdim korunmadan ilişkiye girelim bişi olmaz demeyin demiş..bu şekilde hamile kalan çok hastam var demişdr...yani hiç bir zaman hiç bir şeyden ümidini kesmiyeceksin canım....

ölümden başkaaa herşeye çare vardırrr....

evet, Allah'ıma şükürler olsun ki bir oğlum var. ama birde kardeşi olmasını çok istedik. kısmet diilmiş, napalım. Allah oğluşuma sağlık dolu bir ömür versin inşallah.a.s.

kibelecim, doktorum banada aslında 5. gün başlanması gerektiğini söyledi ama benim tam bir kanama olmadığı için bu ay 7. günden başla sen dedi. şimdi 3 ay kullanıcam, herhalde ondan sonra yeniden bakarız değerlere falan. birde doktorum bu ilacı kullanırken hamile kalabilirsin dedi ve yine senin doktorun gibi hamilelik şüphen olursa hemen bırak dedi.

sen 3 ay kullandın mı? şimdi regl düzenin nasıl? doktorum bana sorun olmaz dedi ama yine de bu arada hamile kalırsam (kalamam ya, neyse) bebeğe zararı olur mu diye düşünmektende kendimi alamıyorum. ikinci bir doktora gidip, ikinci bir görüş almak istiyorum ben bu konuda.a.s.

valla böyle bir durumda bozmamak kolay mı? benim fsh 14,8 çıktı. ondan sorun yok dedi doktor. kaç olması gerekiyor ki bu fsh'nin? bu arada yaşım 34 canım.a.s.

benim doktorumda söyledi bana dün. menopoza giriyorum diye korunmayan hatta bana verdiği ilacı kullanıp 46-47 yaşında kadınların hamile kalıp geldiğini söyledi.

herşey Allah'tan, Rabbim ne derse o olur. bize de bunu kabullenmek. inşallah atlatırım ve geçici bir durumdur.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…