Biraz gülelim diyorum :))

lady_marmalade

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2015
173
69
Merhaba kızlar,,,,

Dün gece rüyamda eşimin beni terk etmek istediğini ve çoçuğu aldırmak için arabaya bindirip hastaneye götürdüğünü gördüm... Ama rüyamda arabanın içinde eşimi öyle bir tokatlıyordum ki bir anda elimin ağrısına uyandım adamı gerçekten tokatlıyormuşum şok bir halde bana bakıyordu hala yazarken çok gülüyorum ya :KK6::KK6::-):-):-):KK71::KK71::KK71: Sabah işe geldim mesaj atmış artık dövülmeyede başladık diğe. hiç böyle birşey yaşadınızmı ben ilk kez yaşıyorum da yani rüyada birini döverken gerçektende yanınızdaki kişiyi dövmeniz gibi:KK4::KK4::KK4:

Hahah adamı tokatlamis misin gerçekten :KK70:
evet ya inanamıyorum hala ilk kez böyle birşey yaşadım. ve merak ediyorum rüya ile gerçek bu kadar bağlantılımı.. adam hala unutamıyor aşkım seni çok seviyorum yazıyorum tabii diyor akşam tokatlamandan belli diyor..:KK71::KK71::KK71::KK71: surat ifadesini unutamıyorum uyku sersemi nasıl bakıyordu bana :oops::oops::oops:

evet ya inanamıyorum hala ilk kez böyle birşey yaşadım. ve merak ediyorum rüya ile gerçek bu kadar bağlantılımı.. adam hala unutamıyor aşkım seni çok seviyorum yazıyorum tabii diyor akşam tokatlamandan belli diyor..:KK71::KK71::KK71::KK71: surat ifadesini unutamıyorum uyku sersemi nasıl bakıyordu bana :oops::oops::oops:
Şoka uğramış adam :KK70: rüyada görülen vücut hareketleri gerçeğe uyarlanabiliyo bence canım sende olduğu gibi

Konuşulduğum,hata sorulana cevap verdiğim söylüyorda :KK70:hiç tokatlamadım :KK53::KK70:
bu çok tehlikeli yaavvvv peki dürüst cevaplarmı oluyormuşşş uykuda politika yapılabiliyormu
ben sezeryandan uyanırken ne sayıklayacam diye strese girmiştim son 2 gün :KK70:

bu çok tehlikeli yaavvvv peki dürüst cevaplarmı oluyormuşşş uykuda politika yapılabiliyormu
ben sezeryandan uyanırken ne sayıklayacam diye strese girmiştim son 2 gün :KK70:
hahaha çok tehlikeli kızlar bence rüyada soru cevaplamak :)))))) bazen eşimde oluyor ama muhasebe işi yaptığı için adam rüyada bile hesap yapıyor :KK70::KK70::KK70:

Çok anlaşılmıyormuş eşim öyle sölüyor :KK70:sorduktan sonra homurdanıb bir cevap veriyomuşumda ne olduğu belli değil :KK70:sabah bana kalkıp " sen ne dedin" diye soruyordu ilk zamanlar :KK57:bende ne derdim derdim bir şey söyledin uyukunda bende sordum cevap verdin ama anlamadım :KK70:uyumda sayıklamamı kabullemesi uzun sürmüştü :KK37:

X