Bir yl daha geride braktm.....

Puantiye

en güzeli hiç doğmamış olmak........
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2007
331
8
52
evet arkadaşlar... acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktım. 1 yaş daha yaşlandımmirmirmirmirbugün benim doğum günüm....
o kadar çok söyleyecek şey varki
kötüyüm... ama bu yaşlandığım için değil......:çok üzgünüm:yaşlandıkça insanların içyüzlerini görüyorsunuz veya daha iyi görüyorsunuz..artık yanımızda olmayan aramızdan ayrılan kişileri düşünüp üzülüyorsunuz...duygularımı kelimelere dökmektte zorlanan bir yapım var .manevi desteğe ihtiyaç duydugum bir zamandayım;beni yalnız bırakmayın ne olur

nefret ediyorum yaşamaktan

mutlu bir ömür dilerim.
ama kendi mutsuzluğunu çağırma... hayat nefret edilecek kadar uzun değil. keyfini sür. kıymetini bilerek tabi.:)

doğum günün kutlu olsuncanım.güzel,sağlıklı bir ömür diliyorum.herşeye rağmen hayatın için güzelını düüşün canım.şükredelım bu halımıza de.

canım benim doğum günün kutlu olsun bir ömür boyu tüm sevdiklerinle sağlıklı huzurlu ve çok mutlu olman dileğiyle..bence en güzel yaşındasındır kötümser olma canını hiç bişey için sıkma hiçbişeye değmez çünkü.....

canım benim doğum günün kutlu olsun bir ömür boyu tüm sevdiklerinle sağlıklı huzurlu ve çok mutlu olman dileğiyle..bence en güzel yaşındasındır kötümser olma canını hiç bişey için sıkma hiçbişeye değmez çünkü.....

haklısın ama elde değil işte takmamak..her insanın kendine göre dertleri var mutlaka ama.. işte.......:1no2:sağolasın ,iyiki varsınız

chechen ,annem bir melek sizlerede çok teşekkr ederim iyiki varsınız sanal bile olsa insanın arkadaşı olması çok güzel

iyiki doğdun puantiyeeeee
iyiki dodğdun iyiki doğdun mutlu yıllar sanaaaaaaaaaaaaaaaaa
doğum günün şarkılar kadar güzel geçsin inşallah...
eşinle mutlu yuvayla ömür boyunca gül inşallah

iyiki dodğdun iyiki doğdun mutlu yıllar sanaaaaaaaaaaaaaaaaa
doğum günün şarkılar kadar güzel geçsin inşallah...
eşinle mutlu yuvayla ömür boyunca gül inşallah

çooooook teşekkür ederim canım arkadaşım
sende ömür boyu mutlu ol inşallah

puantiyecim iyi düşünürsen herşey iyi olur bunu unutma nolur
nefret etmek falan bu kötü duyguları çıkar kalbinden
inşallah yeni yaşın sana ve yuvana huzur mutluluk sağlık bolluk bereket getirsin
herşey gönlünce olur umarım
Rabbim kimseye kaldıramayacağı derdi kederi vermez isyan etme nolur
her yaşın güzelliği ayrıdır yerimseniben

sen her ne kadar nefret etsende,ben hissetdiklerimi söylicem.
iyiki doğdun canım benim.seni atnımaktan çok mutluyum ben.çok iyisin,güzelsin,iki tane fıstık gibi güzeller güzeli kızların var,eşin,işin.
evet çok üzücü kayıp yaşadın ama canım takdiri ilahi,elden ne acıki birşey gelmiyor.
eminim duygusal bi gerginlik yaşıyorsun sanırım.

ne ağlarsın benim zülfü siyahim,
bu da gelir bu da geçer ağlama.
göklere erişti figânım ahım,

bir gülün çevresi dikendir hardır,
bülbül har elinde ah ile zardır.
ne olsa da kışın sonu bahardır,

daimi'yem her can ermez bu sırra,
gerçek aşık olan erer o nûra.
yusuf sabır ile vardı mısır’a,
bu da gelir bu da geçer ağlama

sana bir türkü sözleriyle en iyisi karşılık vereyim.
uzuuunn sağlıklı,mutlu,tüümm sevdiklerinle ömür boyu yaşaman ,ve tüm dileklerinin olması dileğiyle mutlu yıllar canım Şeniz

teşekkr ederim canım arkadaşlarım.
irnacığım çok karışık bir ruh durumundayımki....Allah hakkımızda hayırlısını versin inşallah hepimizin

X