bir türlü karar veremedik

sld

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
135
0
12 temmuzda tatile çıkacağız ama henüz karar veremedik. daha önce de yazmıştım. adrasan diye ama yarım pansiyona günlük 60 lira vermemeiz gerekiyor. eee suyu bile parayla alacağız böyle bir durumda fikir değiştirmeye başladık. ben sessiz sakin bir yer istiyorum. çok kalabalık olmayan kafamı dinlayabileceğim. bir otel isityorum. antalyanın neresi olursa olsun farketmez (olimpos hariç). denize sıfır, herşey dahil, çocuk havuzu olan bir otel önerebilir misiniz. günlük kişi başı 80 lira ayırdık. 12 temmuzda gireceğiz. 4 gece kalacağız. acilen cevabınızı bekliyorum. yoksa web sayfaları arasında az kaldı delireceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba sld,

Öncelikle sizden birkaç ricam olacak. Lüften kaç kişi olduğunuzu yazabilir misiniz? Çocuk havuzu sorduğunuza göre sanırım çocuklarımızda var:) Çocuk sayısını ve çocukların yaşlarını da rica edebilir miyim sizden. Hiç merak etmeyin aileniz ve sizin için uygun olan tesisleri araştırıp tavsiye edeceğim. Şimdiden teşekkürler

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
merhaba
biz iki kişiyiz. eşim ve ben. çocuğumuz 4 yaşında. bu sene o kadar yoruldum ki şöyle ağaçların altında ayaklarımı uzatıp kitap okuyabileceğim bir yer istiyorum.
teşekkürler...

yazmayı unutmuşum. kablosuz internette olursa iyi olur. işle ilgili mailleri kontrol amacıyla.

Merhaba sld,

Aileniz ve sizin için uygun olduğunu düşündüğüm tesisler aşağıdakilerdir. Otel isimlerine tıklayarak Tesislerin özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Çocuğunuz 4 yaşında olduğu için herhangi bir ücret alınmayacaktır, eşiniz ve siz ise KK üyesi olduğunuz için ekstra %5 indirim veya KK Pro(Kart Sahibi) üyesi iseniz ekstra %10 indirim hakkına sahipsiniz.

5 Yıldızlı Tatil (Kemer)
Sizlere ilk önerim bu tesis olacaktır. Tarif ettiğiniz gibi bir tatil yaşamanızı sağlayacağını düşünüyorum. Kemer'de Denize sıfır olan otelin kendine ait özel plajı mevcuttur. Ayrıca Kaydıraklı yüzme havuzu, Açık yüzme havuzu, Çocuk yüzme havuzu, Animasyon, Mini club, Ana restaurant, Disko, Türk hamamı, Sauna, Fitness center, Masaj, Oda Servisi, Doktor, Kuru Temizleme ve Internet Cafe mevcuttur. 5 Yıldızlı Tatil (Kemer) oteli geniş bir alana kurulu olup hem doğa ile iç içe hemde denize sıfır olması ayrıca tercih sebebi olabilir. Tesis Ultra Herşey Dahil konaklama sisteminde çalışmaktadır.

Not: Tesis ismi misafirlerimize giriş gününden 1 gün önce bildirilecektir. Tesisin taşıyacağı temel şartlar: 5 yıldız, Denize sıfır, Kaydıraklı havuz, 0-12 yaş ücretsiz olmasıdır. ınternet sitesinde yayınlanan resimlerin otel ile ilgisi yoktur.

Arma Resort Otel - Kemer

Grand Ring Otel - Kemer

Kemal Bay Otel - Alanya

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
arma resort hotel beğendim. alanyada tavsiye edebileceğiniz başka otel varmı. sizin linkini verdiğinizin ücreti fazla geldi.
çok teşekkürler.

Merhaba sld,

Otel'in yıldızı ( 3-4-5 yıldız ) hakkında aradığınız özellikleri yazabilir misiniz lütfen? Sadece 5 yıldızlı oteller mi düşünüyorsunuz yoksa 4 yıldızlı oteller de olabilir mi?

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
otelin yıldız sayısı önemli değil.i istediğimiz özelliklerde olsun yeterli.

Merhaba sld,

Alanya Bölgesinde size önerebileceğim tesislerimiz aşağıda yazmaktadır. Lütfen tesis isimlerine tıklayıp tesis özelliklerini inceleyiniz.

Mc Mahberi Beach Otel - Alanya

Anitas Otel - Alanya

Happy Elegant Otel - Alanya

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

merhaba
biz Mc Mahberi Beach Otel - Alanya ve syedra princess otel arasında karar veremedik. fiyatları hemen hemen aynı. yeme içme konsepti, çocuk olanakları ve internet hakkında bilgi verebilirseniz bugün rezervasyon yaptırmak istiyoruz. biz otlleri aradık bize verdikleri fiyatlar oldukça fazla. sizin aracılığınız ile rezervasyon yaptırsak bir problem çıkar mı?
teşekkürler...

Merhaba sld,

Mc Mahberi Beach Otel ve Syedra Princess Otel'in detayları aşağıdaki belirtilmiştir lütfen inceleyiniz.
NOT: Mc Mahberi Beach Otel ve Syedra Princess Otel de en uygun fiyat garantimiz mevcuttur.

Mc Mahberi Beach Otel

- Tesis Özellikleri: Özel Plaj, Denize Sıfır, 2 Adet Açık Yüzme Havuzu, 1 Adet Kapalı Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu, Relax Havuzu, Su Kaydırakları, Türk Hamamı, Sauna, Masaj, Jakuzi, Fitness Center, Doktor, Kuaför, Market, Kuru Temizleme, Asansör, ınternet Cafe, Disco, Voleybol, Bilardo, Masa Tenisi, Tenis Kortu, Mini Club, Su Sporları, Animasyon.

- Yeme - ıçme: Herşey Dahil (10:00-23:30). Geç Kahvaltı, Snack ıkramlar, Öğle Yemeği, 5
Çayı, Akşam Yemeği, Gece Çorbası.

- Oda Özellikleri: Odalarda; Telefon, Klima, Uydu Tv, Mini Bar, Split Klima, Banyoda Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi.

Syedra Princess

- Tesis Özellikleri: Açık Yüzme Havuzu ve Çocuk Bölümü, Çocuk Havuzu, Kaydıraklı Havuz, Kapalı Yüzme Havuzu, Türk Hamamı, Sauna, Fitness Merkezi, Bahçe, Çocuklar ıçin Oyun Alanı, TV Odası, Masaj, ınternet Cafe, Langırt, Gündüz ve Gece Animasyonları, Çocuk Kulübü, Amfi Tiyatro, Nargile Köşesi, Disko, Masa Tenisi, Bilardo, Voleybol, Sağlık Odası, Doktor, Market, Hediyelik Eşya, Derici.

- Yeme - ıçme: Herşey Dahil(10:00-23:00), Kahvaltı(07:30-09:30), Öğle yemeği(12:30-14:00), Akşam yemeği(19:00-21:00), Gece Çorbası(22:45-23:15), Havuz bar(10:00-23:00), Plaj bar(10:00-18:30), Snack köşesi(11:30-17:00), Gözleme Çeşitleri(15:00-17:00), Spagetti Çeşitleri, Pasta ve Çay Saati(17:00-18:00), Disco bar(22:00-03:00).

- Oda Özellikleri: Odalarda; Telefon, Klima, Uydu Tv, Mini Bar, Split Klima, Banyoda Küvet veya Duş, Saç Kurutma Makinesi.

Rezervasyonunuzu Tur on9 aracılığıyla yaptırmanızdan memnuniyet duyarız. Kararınızı verdiğiniz zaman lütfen 0216 550 19 19 numaradan bizleri ararsanız ve KK üyesi olduğunuzu iletirseniz esktra %5 indirim veya KK Pro(Kart Sahibi) üyesi iseniz ekstra %10 indirim alabilirsiniz.

NOT: KK indirimi alabilmeniz için lütfen KK Özel ındirimler linkini tıklayıp inceleyiniz.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
sizinle yaptığımız görüşmeden sonra yaşadığım ildeki turon9 aracılığı ile bir otelde rezervasyon yaptırıp paramızı ödedik. ancak otel dolu çıktı. zorunluluk karşısında syera princess a alındı rezervasyonumuz. ancak bu otelle ilgili öyle kötü yorumlar okudum ki hiç hevesim kalmadı. bu otele giden müşterilerinizin yorumlarını iletebilirseniz çok sevinirim.
tatile gideceğim ama çok endişeliyim.

Merhaba sld,

Syedra Princess Otel hakkında sitemizde bulunan bir adet yorum vardır dilerseniz YORUM linkine tıklayıp otel detay sayfasında bulunan Yorum menüsünde yer alan yorumlara bakabilirsiniz. Syedra Princess Otel işletme ve tesis bakımından kendini ıspatlamış tesislerden biridir.
Ancak eğer endişeniz giderilmezse dilerseniz tatile gitmeden değişiklik talebinde bulunabilirsiniz. Buna göre dilediğiniz başka bir otele fiyat farkı var ise farkını alarak veya iade ederek rezervasyonunuzu başka bir otele aktarabiliriz.
Endişesiz bir şekilde tatile gitmeniz ve mutlu bir şekilde dönmeniz bizim için çok önemlidir. Lütfen kararınızı bildirin ki yardımcı olabilelim size.

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
ilginize teşekkür ederim. white city düşünmüştüm. sanki o daha iyi gibi. bu akşam turon9'un ofisine uğrayacağız. umarım güzel bir tatil olur.

X