Pudra, Fondöten, Kapatıcılar bir türlü kapanmıyor

dilekk22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2010
61
1
kızlar göz altı morluklarım var genetik suan Maybelline Ever Fresh Concealer kullanıyorum ama istedıgım gibi kapatmıyor lütfen yardımcı olun :KK43:( moralimi bozuyor :KK43:( çok doğal duran bi ürün istiyorum ve kapatan fikri olan yazarsa çok sevınırmmm :çok üzgünüm:

kızlar göz altı morluklarım var genetik suan Maybelline Ever Fresh Concealer kullanıyorum ama istedıgım gibi kapatmıyor lütfen yardımcı olun :KK43:( moralimi bozuyor :KK43:( çok doğal duran bi ürün istiyorum ve kapatan fikri olan yazarsa çok sevınırmmm :çok üzgünüm:

kapatıcılar ile ilgili bölüme yazsan daha faydalı olur bence :)
çözümün kaynağına inmek lazım neden mor buna çözüm bulamazsan sürekli kapatıcı kullanman lazım

clinique all about eyes kullananlar iyi diyor bir gidip dene derim
bir de göz kremi kullan

Ben maybelline kullandım,güzel kapatmadı..Göz morluklarım fazla,şuan clinic -all about eyes kullanıyorum..Memnunum

Son düzenleme:
ben benefit boi-ing kullaniorum canim cok guzel kapatio goz alti morluklari :) ben bunu yurtdisindan almistim cok guzel bir urun :KK61:

benim göz altları baya baya mor olan bir arkadaşım çok ucuz ama acayip işe yarayan bir ürün kullanıyor markası Rival de LOOP concelaer. ankaradaki Rossman mağazasından aldığını söylemişti.. hergün kızı görüyorum ayrıca makyajsız halini de biliyorum, gerçekten kapatıyor.. ama ten rengine göre değişiyor mu bilemiyorum.. fiyatı da 3 mü 5 mi dedi o kadar ucuz bişey yani..

..................................................

Son düzenleme:
X