Bir türlü gitmiyor şu kilolar.yardım edin

turkuaz86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2010
2.068
533
Arkadaşlar artık depresyona gircem kilolarımdan dolayi.

Yazın 155 boyda 59 kiloydum ve o dönemle esimle sene basinda çocuk yapmaya karar verdik. Malum hapı falan biraktim. Ancak diğer konulardan bildiğiniz üzere çok sıkıntılı sürec geciriyorum. Bu sıkıntı beni gitgide içime kapanmama ve sürekli tatlıya çikolataya saldırması sagladi. Ve şuanda 63 kg oldum. Çok mutsuzum bebek isterken yine kilo almam moralimi iyicene dusuruyor. Ki kilo vermek istiyordum.ideal kiloda geleyim diye. Eşim bir aylık iş gezisinde ondan uzagim. Bu yalnızlıkta moralimi çok bozuyor.ama gittikçe sıkıntıdan fazla yemesem abur çukura saldiriyorum.

Arkadaşlar en azından yılbaşına kadar zayiflayim diyorum. 55 kg falan olurmuyum? Hicbirseyi gelmiyor icimden.boşluktayım sanki.arayan sorunda yok beni.yapayalnız sanki.çikolatalar avutuyorum sanki beni.

Lütfen yardımcı olun. Bari kilo verip özgüvenim yerine gelsin istiyorum.plan hazırlıyorum vs. Ama ertesi gün kalkar kalkmaz kendimi çikolata şeker yerken görüyorum.hiç kahvaltı yapmak için bile keyfim yok. Haftaya büyük ihtimal yeni işe basliyacagim.ama kendimi çok değersiz hissediyorum.balon gibi şiştim yine iki ayda 4 kilo aldim. Vermeyı isterken.

Doktora gittim kan tahlilleri yaptırdım hiçbir sorun cikmadi.sadece trigcelin yüksek cikti.

Bana yol gösterin.karatay yapayım diyorum.kendimi şekere saldırırken buluyorum.

Mutsuzum ne yapayim.yürüyüşe çıkayım diyorum her yer çamur yagmur. Hiç canım istemiyor.

Bana Nolur yol gösterin. :KK43:

İsteyince oluyor canım inan. Ben karbondihidrat diyeti yapıyorum. Az az da olsa gidiyor. Beni çokta yıpratmıyor.konu olarak açılmış Bi dene istersen :)

Ben istediğim halde yapamiyorum. Hemenn koyuyorum. Bende anlamadim gittim. Nasılsa beceremeyecek diyorum hep. Çok istikrarsızlık sanirim.

Diger diyetleri bende yapamıyorum canım. Larbondihidratta zorlanmadım. Bi bak konuya uyarsa başlarsın :)

Gerçekten deniyorum.karatay usulü beslenmeye çalışıyorum yapamiyorum.ekmeksiz olmuyo. Seçenek bulamıyorum kendime yiyecek. Olmuyor yapamiyorum. Motivasyonu ihtiyacım var.

Bugün yediklerimkahvalti 3 küçük dilim tahıllı ekmek. Peynir. Salatalık domates zeytin zeytinyagli. Bir tanede haşlanmış yumurta.

Arada detox çayı içtim bir fincan.

Akşamda buğulanmış balik. Haşlanmış sebze. Yoğurt sosu. 3 küçük haşlanmış patates. Karbonhidrat çıkaramıyorum ya. Resmen gözüm dönüyor. Saat 18 den sonra birşey yemedim dedim. Sürekli suya ve çaya dayandım ama acıktım kriz geçirdim resmen. Gittim bir turp doğmadım onu yedim biraz yatistim.

En azından yılbaşına kadar birazcık inceleyim istiyorum. Olmuyor süre geçtikçe dahada strese giriyorum.:KK43:

Sabahki kilom 62.5kg. Idi. Hedefim 55 ti ama oda olmayacak artık :KK43: şok diyette yapmak istemiyorum. Ama bu gidisle ona basvuracagim.

X