Bir tüpüm dis gebelik sonucu alındı diğerinde tıkanıklık varmış biraz.ben bu ay soğan kürüne basladim adetim 32 günde bir genelde.cok düzenli değil.

Smrhsudh

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2022
120
9
32
Şimdi bu soğan kürünü kullanıyorum 4 gündür bu soğan kürünu oluvasyon döneminde kullanabiliyomuyuz.doktora falan sormaidm hiç sorun oluşturur mu acaba ne zaman birakmak lazım 15 gün kullanılmalı diyolar ama nasıl yapcam bilmiyorum.yunurtlqma dönemine keisn denk gelir cunku

Saraçoğlu internette her programda nasıl kullanılacağı ni anlatıyor. ben adet söktürücü olarak adetliyken sabah akşam yapıp içiyordum. İşe yarıyordu

Saraçoğlu internette her programda nasıl kullanılacağı ni anlatıyor. ben adet söktürücü olarak adetliyken sabah akşam yapıp içiyordum. İşe yarıyordu
Ben çocuk için kullanmak istiyorum.ama körkütük burdaki yorumlardan sonra.okuvasyin donemide kullanılmamalı deniyor ama 15 gün kullanmak lazimmis

Evet çocuk içinde adetten bir hafta önce başla. Adet liyken de iç. Sonra bırak yaklaşık 15 gün içeceksin.sonra ara vereceksin ya o ara verdiğin dönem s nin doğurganlık yumurtlama dönemin olacak. Ve inşallah hamile kalırsın

Evet çocuk içinde adetten bir hafta önce başla. Adet liyken de iç. Sonra bırak yaklaşık 15 gün içeceksin.sonra ara vereceksin ya o ara verdiğin dönem s nin doğurganlık yumurtlama dönemin olacak. Ve inşallah hamile kalırsın
Ama adet bittikten 7gub içinde başlayın diyor Saraçoğlu

Belki yanlış hatırliyorsam kusura bakma. Öyle diyorsa öyle yap. Hiçbir şey olmaz bence bir bildiği varda konuşuyor.

Eklentiler

• IMG-20220623-WA0000.jpg
    IMG-20220623-WA0000.jpg
    89,4 KB · Görüntüleme: 9
X