Bir Trakyalının Aşk Mektubu

YAMAN

* ben bir anneyim *
Kayıtlı Üye
26 Mart 2009
5.168
11
38
>
>
>
>
> Nufut Gözlü Sevgilim Asibe kaydirigubbakcemile3
> Te büle akşam oldu mu epten akılcımı alır, gözümü göğnümü bir oş edersin beyav... Abe Allah belacımı versin seni
> çok
> severim. :1closedeyes:Yatmaz mıyım yatacıma abe bi direm uyku girmez güzlerime.. Dünerim şu tarafa dünerim bu tarafa ep gene
> silinmez ayalin beya. Ekmekten sudan kesildim artıkın. Tarlada elim çapa tutamaz, kaavede desen ne bi laf ederim ne
> de
> kiyaat oynarım. Üldürdün beni beyaa... Düşün bobam düşün.. Amet Aganın sıpası gibi önüme baka baka solurum. kaydirigubbakcemile
> Akşamları
> sizin maallede sülerim "Yarim sende vifa yokmu" şarkısını. Duyarsın elbet. Ölmüş nenem bile dinner. "Anlarım
> kızanım
> seni anlarım ama unda u boba varkene vermez sana asibeyi" der ep.. İşte u zaman çeltik tarlasına döner gözlerim.
> Epten
> gene vıcık vıcık olur aalamaktan...Çok üzgünüm çoook
> Şu boban olcak kapçık aazlıyı yola getiremez misin beyaa.. Aşıklık çekeriz bilirsin işte. Eriye eriye göndöndü
> sapına
> döndük anacını satımının. Agana da süle düümesin artıkın beni. Sankim u iç aşık ulmamış. Düver Alla düver, sırtım
> gırnatacı Asan gibi kapkara oldu beyaa...delikafadulden Takarım sana cumuriyet altını, alırım uzun tüülü mantu, cazlı düün bilem
> yaparım taa ne olsun beyaa... Süle anana akşama çıtlatsın bunları bobana. Yosa atar em vallahi em billahi damarları
> beynimin. Buzmayasın adamın aklını. kötükedihüsoYarın gece Alil'le İsiin'i alırım yanıma, atarım seni Ismayıl'ın arabaya undan
> sonra bulsunlar bakalım bulabilceklermi..Te ben adama bukadan süülerim başkacanada bişey sülemem...
> Seni er şeyden çok seven sevgilin; :roflol:
> Yolsuzların Kara Mümin :asigim:

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

X