Bir tatlı söz Bir güler yüz, hayat arkadaşından kıymetli mi?

FatmaBeyza

Guru
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2007
877
3
benim sorunum eşimle.ben o kadar ilgiye şefkate aç büyüdüm ki tüm umudumu hayatımın erkeği olacak insana bağlamıştım belki başlarda öyl biriydi ama bi süre sonra ne olduysa oldu ondan istediklerimi söylediğimde karşılığını tekme tokat :mymeka: benneyaptımkiolarak görmeye başladım.bu kadar zormu karısını bişeylerin önünde tutabilmek ben ne yapacağım bilmiyorum yaa...hayatında bişeylerden önce gelebilmekti tek isteğim bişey dedğimde şundan sonra maç tan sonra kahveden gelince...bunları duymak deiğl.ama bebeğimde olduktan sonra dayanılamz bi hal aldı.o kucağımdayken beni yumrukluyan çcouğumu hüngür hüngür ağlatan bi sadist oldu.sen kaşınıyosun diyerek dayak atmaya bahane arıyo ilk vurdugunda diz çöküp ağlayan adam şimdi niye gülüyo?en son dün gece yarşıma izliyodum aldım kızımıda sigara içmeye diye gidip bi yatmaya geldiği mutfaktaydı.kızım uyuyuncada beraber vakit geçircektik.biraz içmiş sızmış orda kızımda uyucak mama istiyo iki kaşık yedi uyuyakaldı zaten bakta mama yapıyım dedim bırakamıyorum ama kalkmadı.uyuyunca kızım niye böyle yapıyosun dedim uyandırma sarhoşum bak kalkarsam öldürürüm seni kaşınma dedi.üstüme yürüd falan çocuk uyandı sen uyutucan dedim bende sonra çıktım yan odaya kıza diyo söde annen bu evde fazlalık ben kibar değilim ilgili değiim bulsun annen kibar birini seni bana bıraksın ama gitsin dimi kzım diyo.ne yaparsınız ben bilmiyroum.şiddete bile kaç kere oldu katlandım seviyorum diye kızımı ayrılırsam elimden alır diye ama artık olmuyo ölücem kahrımdan..sadece cinsel hayat için karıyım resmen adamın hayatında bi o yani onuda söyleyip duruyo zaten elalem igibi o bar senin bu bar benim karı peşinde koşturmak lazım o zaman akıllanırsın deyip duruyo.. naaaapıcam beeeennnnn...

ahhh tatlım ahhhh zaten düşüncemi söyledim ben sana umarım hayırlısı olur kimse için ölme kahrolma sadece kızın için fdakarlık yap adam çok afereders,in ama manyak yani üzülüyorum tatlım sana dua et ve en doğru yolu bul ha kızızna gelinece asla alamaz elinden

ALLAH yardimcin olsun arkadas..cok zor bir durum ne demek vurmak,sizi evde fazlalik gormesi..terbiyesize bak..
evliligini kaldiramayan kadina deger vermekten aciz biri...kiziniza sizi kotuluyor diger yandanda size mesaj verip tehdit ediyor aklinca...
ayril demek kolay belki ama siz saygi duymayan,siddet uygulayan biriylede nereye kadar gider..
yaziklar olsun ona...

canım çook üzüldüm
sinir oldum okurken ne demek tekme tokat dövmek:1shok:
neden bu kadar taviz veriyorsun niçin katlanıyorsun
çocuk için çekilmez bu evlilik böyle bir ortamda pekte sağlıklı büyüyeceğini düşünmüyorum

Kimin kimsen yokmu arkadasim?...Ailenle aran nasil...?:nazar:

Elleri kirilasica serefsiz kucaginda kendi cani kani varken sana vuruyor...allah bilir cocuklarina bile siddet uyguluyordur veya uygulayacak büydükleri zaman...bu cekilmezki böyle...Ne kadar dayancaksin...:kızgın:

onun duzelmesı,adam olması,af dılemesı, akıllanması için degıl kendın için giitttt o evden. evladını al ve gıt. şimdı burada gerı dönulmez bır yol oluşmuş ama ben suçun yarısının da sende oldugunu duşunuyorum kızmazsa. adam bır kere el kaldırmış affetmışsın, ıkıncı de nıye affettın? sonra boyle sıradan normal bır hal almış bu dayak hayatınızda sanırım.

senın beklentılerın çok yuksek sanırım, ama erkekler her dk ınce duşunmek ıstemez, oyle bır adam yok bu dunyada bence. sureklı kıbar, ilgılı, sevgı pıtırcıgı bır adam yokkk. sen beklentılerını azaltmalıydın tatlım.,sureklı sen öyle degılsın, sen böyle degılsın, kalk çocuga bak, bana vurdun sen yetersızsın gıbı kafasında dırdır yaptın sanırım. aranızda kı saygı bagı koptu böylelıkle. erkekler ne yazık kı yaralı parmaga i..mezler. onlardan çok beklentıye gırmek dogru degıl. yanılıyorsam lutfen söyle.

size tekme tokat giren biriyle hala başbaşa vakit geçirme derdindesiniz.
hadi her dayak yiyen kadın gibi kızım için çekiyorum dediğinizi varsayalım.
yarın sarhoş olup kızınıza saldırmayacağı ne malum.
bu evlilikten nasıl bir beklentiniz var ki hala?
ayrıca sizle sadece cinsellik için evli kaldığını söyleyen adamla hala bunu yaşayabiliyor olmanıza da şaştım valla.
evliliğin anlamı ne sizin için????

benim sorunum eşimle.ben o kadar ilgiye şefkate aç büyüdüm ki tüm umudumu hayatımın erkeği olacak insana bağlamıştım belki başlarda öyl biriydi ama bi süre sonra ne olduysa oldu ondan istediklerimi söylediğimde karşılığını tekme tokat :mymeka: benneyaptımkiolarak görmeye başladım.bu kadar zormu karısını bişeylerin önünde tutabilmek ben ne yapacağım bilmiyorum yaa...hayatında bişeylerden önce gelebilmekti tek isteğim bişey dedğimde şundan sonra maç tan sonra kahveden gelince...bunları duymak deiğl.ama bebeğimde olduktan sonra dayanılamz bi hal aldı.o kucağımdayken beni yumrukluyan çcouğumu hüngür hüngür ağlatan bi sadist oldu.sen kaşınıyosun diyerek dayak atmaya bahane arıyo ilk vurdugunda diz çöküp ağlayan adam şimdi niye gülüyo?en son dün gece yarşıma izliyodum aldım kızımıda sigara içmeye diye gidip bi yatmaya geldiği mutfaktaydı.kızım uyuyuncada beraber vakit geçircektik.biraz içmiş sızmış orda kızımda uyucak mama istiyo iki kaşık yedi uyuyakaldı zaten bakta mama yapıyım dedim bırakamıyorum ama kalkmadı.uyuyunca kızım niye böyle yapıyosun dedim uyandırma sarhoşum bak kalkarsam öldürürüm seni kaşınma dedi.üstüme yürüd falan çocuk uyandı sen uyutucan dedim bende sonra çıktım yan odaya kıza diyo söde annen bu evde fazlalık ben kibar değilim ilgili değiim bulsun annen kibar birini seni bana bıraksın ama gitsin dimi kzım diyo.ne yaparsınız ben bilmiyroum.şiddete bile kaç kere oldu katlandım seviyorum diye kızımı ayrılırsam elimden alır diye ama artık olmuyo ölücem kahrımdan..sadece cinsel hayat için karıyım resmen adamın hayatında bi o yani onuda söyleyip duruyo zaten elalem igibi o bar senin bu bar benim karı peşinde koşturmak lazım o zaman akıllanırsın deyip duruyo.. naaaapıcam beeeennnnn...
bu evlilik şiddet üzerine kurulmuş. adam, dayak atıp birde gülüyorsa hala o evde neden duruyorsunuz.
bebek için demeyin sakın ,bebeği asla o dayakçı sadistte vermez, hiçbir mahkeme.
nedir bu şiddete katlandım lafı.
şiddete katlanılmaz. şiddete göz yumulmaz. bırakın bu lafları. ne demek katlanmak.
bu adamdan size hayır gelmez. size ve bebeğe birşey olmadan alın çocuğunuzu ,ve boşanın.
aklı fikride o bar bu bar ve o karı bu karı galiba.içindeki düşünceleri,vurmuş resmen dışarıya...akıllanmanız için bunu yapacak . demek
. bak bak sen şu işe.. :nazar:.

siz kucağınızda kızınızla dayak yiyorsunuz..
evliliğinizin sadece cinsellik için devam ettiğini duyuyorsunuz..
ve siz hala bir tatlı söz, bir güler yüz bekliyorsunuz..
bence güler yüzden önce insan gibi davransın yeter..
ama zannedersem bunun için de çok geç kalınmış..
can bile çekişmiyor bence bu evlilik..

Sıkıntınız boşanma sonucu çocuğun babaya verilmesi ise hiç endişelenmeyin...CADIARZU
Ben yerinizde olsam, zaten aksi olmaz ama bir sağlık raporu da alırdım ki o ömrü boyunca yalvarsın çocuğunu görebilmek için....kaydirigubbakcemile
Böyle bir ortamda çocuk büyütmek ne kadar doğru? Lütfen ailenizden veya yakınlarınızdan destek isteyin...

Boşanın efendim boşanın..Dayak afedersiniz eşeğe atılır..
Kendini ne zannediyor kii :kızgın: Hala neden evli kalmak gibi bi fütursuzluğu yapıyorsunuz bilmem..
Ailen yoksa tuvalet temizlersin, ne biliyim temizlik yaparsın ama geçinirsin..
Bir de çocuk kendinde kalacakmış adama bak ya içmekten beyin hücreleri zarar görmüş kanımca :nazar:

Benim hiç anlamdığım bişey var...

Bu herif seni çocuğun kucağındayken dövüyo

Sevgimden katlandım diyosun

Ya nesini seviyosunuz böyle adamların..

Neyini bana söyleyinde bende dönüyüm eski kocamakötükedihüsokötükedihüso

Bırakın yapmayın kaldırmayın şunların kıclrını...:mymeka:

Dövmek ne demek yaa... kimin kimsen yokmu

Çocuğu falanda alamaz böyleleri..... yemez anlıycan..

Ancak öyle senin canını yakmaya çalışır...

Alıp napacak.. bakmak kolaymı.....al de bende zaten hayatımı yaşıycam de

Bak o zaman nasıl üstüne atar.....

Adam alışmış artık,

Öpmenin, sevmenin yerini almış şiddet !

Yaşadıklarınıza göz yumuyorsunuz...

Kendinizi düşünmüyorsanız, bebeğinizi düşünün...

Şiddetin, saygısızlığın içinde yetişen bir çocuk ne kadar sağlıklı gelişebilir ???

Çok üzüldüm adınıza..Kimilerinin imtihanı da böyle oluyor...

Ama hayatınızı nasıl geçireceğiniz sizin elinizde...Çocuğunuzu düşünün, onun sarhoş annesine kıymet vermeyen bir babayla büyümesi inanın sağlıksız bir birey olmasını sağlayacaktır..
Bir an evvel kurtulun o adamdan..Ne sevgisi, böyle adama insan günahını bile vermez..kuvvetli olun, onla evlenmeden önce de siz sizdiniz, onsuz da siz varsınız..

Allah hayırlısını versin.

polise başvur,kocamdan şiddet görüyorum de,bak o zaman nasıl aklı başına geliyor..
madem sewiyorum diyorsun,o zaman beraber bir psikologa gidin...bir şekilde ikna et,tedavi olsun alkolü bıraksın öncelikle...adamda normal olmayan birşeyler war belli...
ama bu dedğimi polise başvurduktan sonra yap...yoksa bu sefer ben deli miyim ne doktoru diip senin üzerine yürüyebilir tekrar...hem belli kanunlar var işte bi süre gözetim altına alıyorlar dawranışlarını falan izliyorlar..umarım anlatabilmişimdir..

siz kucağınızda kızınızla dayak yiyorsunuz..
evliliğinizin sadece cinsellik için devam ettiğini duyuyorsunuz..
ve siz hala bir tatlı söz, bir güler yüz bekliyorsunuz..
bence güler yüzden önce insan gibi davransın yeter..
ama zannedersem bunun için de çok geç kalınmış..
can bile çekişmiyor bence bu evlilik..

Her bir kelimesine imzamı atıyorum. Her defasında da söylüyorum, evliliklerde aldatma ve dayak asla affedilmemeli. Bu tür manyaklıklar varsa eğer en güzeli o evliliği bırakmak.

$imdiye kadar bunu önlemek için neler yaptın ilk önce onları bilmemiz lazım canım..

-Ailesiyle yada sözünü dinleyeceği biriyle oturup konu$tunmu?

-Tüm aile bireylerini toplayıp ya$adıklarınızı anlatıp onlardan yardım istedin mi?

-Hiç $ikayetçi oldun mu?

-Evi terkedip geri dönmü$lüğün var mı?

Peki $unları takkeyi koyup önüne ciddi ciddi dü$ündün mü?

-Bo$anmayı istiyormuyum?
-Bo$anmaya cesaretim var mı?
-Kocamı seviyormu yum?

hayat sartları bizleri ne hale getirdi canım belliki eşinin problemleri var ama arada olan sana oluyor hayat bir kez veriliyor insana onu nasıl yasayacagımız ise sadece bize kalmış oturup saglıklı düşünmeni ve aile büyüklerinden yardım almanı tavsiye ederim hayatının sonuna kadar siddet görmek çok kötü kızın içinde uygun bir ortam deil bence allah yardımcın olsun

X