Bir tarikatın pençesinde

Ben de katılmak isterim.

• Dua

OY: 0 0,0%
  • Beddua

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0
  • Anket Kapalı .

angeliss

Nirvana
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2008
770
296
Olayın hukuki olabilecek boyutu sebebiyle malesef şahıs veya detaylı hikayeyi paylaşamıyorum fakat Türkiye'de seks tarikatı diyince aklınıza ilk gelen, Allah'ın dinini kendi dünyevi çıkarlarına alet eden, kendi şehveti rahatı egosu için islamı ve insanları kullanan malum tarikat liderine beddua edin lütfen, kişiden emin olamıyorsanız bu gibi şahısların peşinden giden beyni yıkanmış pırlanta gibi gençlerimizin kurtulmaları ve hidayete ermeleri için dua edin. Allah adaletini dünyada da görmeyi nasip etsin inşallah

ben büyük konuşmaktan çekinirim hep ama yani şimdi şöyle bir şey var...
her insanın aklı var.. gel buradan atla derse biri siz de bi durup düşünürsünüz heralde...
yani kırmadan söylemeye çalışıyorum aklımdakini.. ne bileyim... biz neden düşmüyoruz o pisliklerin ağına?

Her insanın aklı var evet fakat bu insanların ağına düşen insanları gerizekalı zannediyorsanız çok yanılıyorsunuz tam tersi avukat mühendis doktor her türlü saygın meslekten insan vardır çok yetenekli gözü açık algıları açık ve bu insanlar aklınıza gelebilecek her türlü ikna yöntemini kullanmakta ustalaşmışlardır. Bu tip oluşumlarda kimse birden size atla gel demez zaten kademeli yaklaşma kullanırlar sıcak suyun içindeki kurbağa gibi yanana kadar ne olduğunu anlamazsınız. Siz neden düşmüyorsunuz denk gelmemişsinizdir veya radarlarına girecek niteliklere sahip değilsinizdir, ulvi açıdan da sizin dünyadaki imtihanınız farklıdır. Üstelik ben kendi şahsım adına konuşmadım.

Yanlis uslupla yazmissiniz soyleki burasi dini bir platform insanlar birbirlerine dua etmek icin toplanip grup kurarlar gunluk esma okurlar kurandan cuz paylasirlar hadis paylasip salavat cekerler vbvb duaya ihtiyaci olan dua ister gonlunden gelen okur lakin KİMSEYE BEDDUA EDİLMEZ!!!
Siz bir sayfa acip darda zorda kalmis kisiler icin dua isteseniz veya bir dua belirtip okunmasi konusunda yardim isteseniz evet musait olan ugrar ama ustu kapali beddua veya bulamiyorsaniz kim oldugunu olmadi dua edin demek birde anket garip olmus kusura bakmayin sahsim adina kimseye beddua etmem Allah islah etsin derim ancak

Tarikat vb konularda yasaktir burada bilginiz olsun diye yazdim

benim yorumumu çok yanlış anladınız...
ilk olarak; ben bu tarikatların ağına düşen insanlar için gerizekalı demedim, öyle bir tabir kullanmam zaten o ayrı da...
ikincisi, bir insanın avukat ya da mühendis ya da herhangi bir "saygın" meslekten olması da maalesef ki onun gerizekalı olmadığı anlamına gelmiyor...
üçüncü olarak söylemeye çalıştığım şey aslında şu; sizin fikriniz böyle olmayabilir, saygı duyarım; ama bana göre, insanların kandırılarak böyle yollara çekiliyor olması bana inandırıcı gelmiyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…