bir soruuu

cat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2007
394
2
merhaba arkadaşlar bir sorum var adet tarihim gelmeden koyu siyah renginde adet gördüm neden olduğunu bilmiyorum sizdede oldumu hiç cevap yazarsanız sevinirimfisfisfis

tabiki doktor karar verir ama dikkat ettiyseniz planlıysa dedim.bendede bu belirti oluşmuştu aynı arkadaşımızınki gibi.amacım umut vermekte değil doktorun karar vereceğini bizim kadar kendiside biliyor.

merhaba arkadaşlar bir sorum var adet tarihim gelmeden koyu siyah renginde adet gördüm neden olduğunu bilmiyorum sizdede oldumu hiç cevap yazarsanız sevinirimfisfisfis

cnm Allah razı olsun senden. bendede aynı durum soz konusu. bı kac gundur koyu renkte akıntım var. ılk baslarda kahve tonunda ydı. şimdi bıraz daha koyu ve daha sıvı olarak gelıyo. ve bızde cocuk ıstıyoruz. acaba hamiş olabılırmıyım. bırde yaklasık 3 ay once dusuk yapmıstım. ondada baslarda akıntım gelmıstı. sonra kanamaya donusup dusuk gerceklesmıstı. inşallah sımdı boyle bısey yasamıyorumdur.
.

sevgili cat emin diilim ama reglde rahim duvarıda kazınır kan olarak gördüğümüz bazı pıhtılar aslında minik et parçalarıdır yani ette denilmez aslında rahimi saran bişi gibi onla karıştırıyo olabilirsin :KK66: ama tabiii sen bi doktora danışşş :) yeşimciğim sanada geçmiş olsun allah bidaha o acıyı göstermesin inşalllahh..

Hiç Beklemeden Doktora Gitmelisiniz.ayni Durumla Karşilaştim Ve Araştirmalar Sonucunda Cikolata Kisti çikti.gecikmeden Doktora Başvurun.

teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için

bende adet doneminde oldu mide bulantın varmı veya karnında bişey hissediyormusun bendede oldu ve çikolata kisti çıktı biran once doktora git ilaçla tedavi oluyor gunluk hap kullanıyorsun1 5 ay sonra gene gidecem tekrarlama varmı diye

bendede aynı durum oldu doktoruma sordum problem deil zaman zaman mevsimsel sebeplerden vs olabilir korkmana gerek yok dedi

CADIARZU Sevgili cat çukulata kistin olabilir,genellikle çukulata kistleri regl zamanı gelmeden önce az da olsa ara koyu renkte kanama yapabilir yine de Dr. görünmekte fayda var geçmiş olsun sağlıkla mutlu kal.:1rolleyes: :kahve: :kahve:

teşekkür ederim arkadaşlar fikirlerinizi paylaştığınız için

X