bir soru lütfen cvp verin arkadaşlar

katre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2007
214
0
39
arkadaşım dün hamile olduğunu öğrendi ama korunduğunu söylüyor eşi bile inanamamış.dışa boşalmayla korunuyolarmış.acaba önden gelen zevk sıvısı hamile bırakabilir mibenneyaptımki

tabiiiki canimm
esi neden inanmiyormuss
bak en guzel ornegi ben varim burdaa kaydirigubbakcemile3

Olabilir tabi, aslında geri çekme bir doğum kontrol yöntemi değildir. Bunu söyler doktorlar. Risk her zaman var.

arkadaşım dün hamile olduğunu öğrendi ama korunduğunu söylüyor eşi bile inanamamış.dışa boşalmayla korunuyolarmış.acaba önden gelen zevk sıvısı hamile bırakabilir mibenneyaptımki

neye inanamıyo CADIARZU ben başka bişi düşündüm sanki fesat değilimdir ama -tatlicadiarzu-

Hayat işte.. birileri yastık koyar, amuda kalkar, sabaha kadar kalkmaz.. birileri de böyle kalır.. Herşey zaman.. Allahım ne zaman gelmeyi uygun görüyor o bebeği, o zaman herşey bahane oluyor, mesele bundan ibaret. Gerisi boşşşşş

canım erkeğin dışarı boşalmasıyla korunma biçiminde bayanlar çok sık hamile kalabiliyolar benim bir çok arkadaşım böle hamile kaldılar haberleri bile olmadan eşinin inanmaması çok ilgiç ve şaşırtıcı hiç mi duymamış internetten geri çekerek boşalma diye araştırsın ve bu yolla nekadar hamile olan bayan olduğunu öğrenir

bu yolla cok hamile kalan arkadasim var bir arkadasimizin dedigi gibi bu aslinda korunma yöntemi degildir cünki herzaman hamile kalma riski tasir
arkadasinin eside harbi dövülecek adamis bende gerci fesat degilimde benimde aklima tek bisey geliyo sanki onu aldattigini düsünmüs gibi yoksa kizlar yanlismiyim ben?

ya bu zamanda bu ne cahillik ya !:kızgın:dışa boşalmayla korunmak ne demek allah aşkına hamile kalması çok normal geç bile kalmış hey yarabbim yasırnaşık şey

bu korunma yöntemi oldukça tarihsel bişi artık yaa ayrıca en kaliteli sperm ilk gelen sıvıdaki spermlerdir hamile kalması çokkk normal

bunu korunma yöntemi olarak kullananlar çiftler için hamilelik riski %25'tir
çok ciddi bir rakam bu...
hayırlı doğumlar dileyelim kendisine... :)

bacım oda korumamıdır yahuuu millet d.kontol hapıyla,comdomla kalıyorda

bu yöntemle kalması hiç şaşırtıcı değil

arkadaşlar slm ben yeni katıldım arnıza size bir sorum var ben de bütün hamilelik belirtilerivar 2 aydır.ama regilem oluyo acaba ben hamilemiyim

1. ihtimal: boşalmadan önce ,erkekten gelen sıvı ,içinde sperm bulunduruyor.....
ayrıca....
2. ihtimal : ikinciye boşalma olursa ilk seferden, sperm kanallarında kalan spermler, yine aynı sıvı yoluyla kadına geçebiliyor..:)

X