bir şey denedim bayıldımm

xoxzlemkzl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2008
6
0
38
Merhaba hanımlar, bir arkadaşıma antepte bir doktorun hazırladığı baharatlı bir karışım geldi zencefil falan kokusu var ama anlamadım tam olarak içinde ne olduğunu. Kim kullansa zayıflıyor. ben de bir ay kullandım ve sekiz kilo verdim sabah bir tatlı kaşığı yutuyodum ve açlık hissi tamamen yok oluyordu değil acıkmak canım mutfağa girmek istemiyordu. Doğrudan kendim deneyip zayıfladım ve dediğim gibi gözümün önünde bi çok kişi zayıfladı hiç bir yan etkisi de yok salça görünümünde bişey rengi turuncu bal da var sanrım içinde. Gelelim sorunuma:) Arkadaşla arayı bozdum bu karışıma ulaşamıyorum getirtmek istiyorum bulamıyorum. Var mı bilen duyan Antepte?? Ayrıca öyle markası falan olan bişey değil sadece cam kavanoza koyulmuş o kadar. İçinde ne olabilir bunun bu kadar etkili yaa(

sız 1 ay kullanmıssınız nasıl temın ettınız arkadasınızmı getırttı kaca almıstınız tam olarak ne kadar 1 kılo yarım kılo....baska kullananlarda varmıs ya onlara ulasmaya calısın bızede haber varın mutlaka bende esım ıcın ıstıyorum cok kılo aldı boyle gıderse saglık problemlerı baslayacak...

arkadaşımın antepte kuzeni vardı o sağlıyordu biz de birer kavanoz almıştık cam konserve kavanozundaydı. 150 lira ödedik bir tanesine ama belki bize ulaştıran kişi de kar ekliyordur doktordan çıkan fiyat o değildir:) buraya yazma nedenim de gerçekten belki duyan bilen vardır antepte ulaşırsa bize de yazsın kimdir bu doktor tekrar alalım ben yine aynı parayı vermeye de razıyım:)

bende merak ettim,arkadaşınızla aranızı düzeltin rica ederim,bu amme hizmeti sayılır bir yerde,bizi de düşünün şaka bir yana eğer doktora ve o karışıma ulaşabileceğin bir yol bulursan bizi de bilgilendir olur mu

ay canım nooooolurr arkadaşınla aranı düzelt ve bizi de bilgilendir. ve acaba bi yan etkisi zararı falan var mı..tamamen bitkisel bi kür mü..gerçekten doktor tavsiyeli mi??bir ayda sekiz kilo vermişsin mucize gibi peki bırakınca tekrar geri mi aldın kiloları..??

keşke doktorun adını alsaydın ordan biyere ulaşabilirdin bence. yinede bir dene derin o kişinin yiğeniyle görüşme imkanın varsa eğer

arkadaşınla aranı düzeltme imkanın yoksa antepteki tüm dietisyenleri kapı kapı gez sor,en mantıklısı bu bence canım.
yada o kuzene ulaşmaya çalış,yada kanlı bıçaklı değilseniz ara o arkadaşını yüzünü karart sor,isteyenin 1 yüzü kara,vermeyenin 2.
sonunda ölüm yokya en fazla tersler suratına kapatır buda onun terbiyesizliği olur.ben şimdi bi empati yaptım konuşmadığım bi ark.arayıp gerekli birşey sorsa veririm cevabını,yada kuzenin no sunu veririm.bidaha benle muhatap olmadan hallet işin der gibi
sonrada burda paylaş

arkadaşlar merhaba ,

bende bir ürün denedim ve gerçekten çok memnun kaldım isveç'li bir bilim adamı tarafından üretilmiş. yemeklerden yarım saat önce içiliyor ve tokluk hissi veriyor bu yüzden az yemek yiyoruz ve metabolizmayı hızlandırıyor ayrıca enerji veryor tüm gün ayakta olmam ragmen hiç bir yorgunluk hissetmiyorum... önere bilirim protefin , lif , omega 3 var ayrıca muz ve çilek aromalı olmak üzere 2 çeşitli, tadına çok güzel orfilame satıyor ben bu ürünü indirimli almk için oriflame kayıt oldum yüzde 30 daha ucuza alıyorum.. ilgilenirseniz size de yardımcı olabilirim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…